هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدن پیغام خصوصی در ایمیلی که میاد
با سلاممن یک مشکلی دارم.یعنیکمشکل نیست.یک درخواست
ورژن سایتم قدیمیه.درسته.اما اگه کمک کنید ممنون میشم
در ورژن 1.8 وقتی یکی پ.ح میفرسته،یک ایمیل میاد که مثلا امیر نامی برات ایمیل زدهوبا این عنوان.متن پیام توی ایمیل میاد
حالا،توی ورژن 1.6 اصلا ساپورت نمیشه
با جستجو توی فایل ها و مقایسه،یک فایل توی inc و یک موشه که یادم نیست،یک فایل هست به نام pm.php
اون کلا با ورژن قدیمی فرق داره و داخلش قسمت ارسال کل متن هم له ایمیل داره
اما توی ورژن قدیمی نیست
یکی میتونه کمک کنه تا اینو انجام بدم؟چه تغییراتی باس بدم؟یکم کمککمیخوام اگه اینو کمک کنید ممنونتون میشم
منتظر هستم.
موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۳:۲۳:۰۴ عصر)IeDb نوشته است: با سلاممن یک مشکلی دارم.یعنیکمشکل نیست.یک درخواست
ورژن سایتم قدیمیه.درسته.اما اگه کمک کنید ممنون میشم
در ورژن 1.8 وقتی یکی پ.ح میفرسته،یک ایمیل میاد که مثلا امیر نامی برات ایمیل زدهوبا این عنوان.متن پیام توی ایمیل میاد
حالا،توی ورژن 1.6 اصلا ساپورت نمیشه
با جستجو توی فایل ها و مقایسه،یک فایل توی inc و یک موشه که یادم نیست،یک فایل هست به نام pm.php
اون کلا با ورژن قدیمی فرق داره و داخلش قسمت ارسال کل متن هم له ایمیل داره
اما توی ورژن قدیمی نیست
یکی میتونه کمک کنه تا اینو انجام بدم؟چه تغییراتی باس بدم؟یکم کمککمیخوام اگه اینو کمک کنید ممنونتون میشم
منتظر هستم.
موفق باشید
با درود
در مای بی بی نگارش 1.6 ایمیل هم ارسال میشود البته اگر کاربر تنظیمات را دستکاری نکرده باشد , فقط در متن ایمیل , لینک به پیام داده می شود و خود پیام را نمایش نمی دهد . اگر میخواهید مانند 1.8 , متن پیام را هم ارسال کند باید داخل فایل های هسته (member.php و ....) بروید و متغیری برای اینکار تعریف کنید (البته باید وارد هم باشید) و در بخش زبان (messages.lang.php) متغیر را وارد کنید تا فراخوانی کند . که مانند نگارش مای بی بی 1.8 بشود . (دست نزنید بهتر است) Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۵:۵۰:۵۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۷:۱۹:۴۶ عصر) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۲۳:۱۷:۱۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۰۹:۲۷:۲۲ صبح)
سلام دادا.مرسی از پاسخت

مشکلی تو دست کاری نیست.اگه میتونی متغیر و  کلا چکار کنم و واسم بفرست.تست انجام بشه
توی مشکلات،مشکلات و برطرف میکنم.فقط کمک کنید چی بذارم.تیکه کی داری بد و یگو کجا بذارم و کلا چکار کنم.ممنونت میشمگنگران خرابی نیستم.برطرف میکنم فوری.مرسی دادا
پاسخ
(۱۳۹۵/۲/۱۹، ۲۳:۲۱:۳۷ عصر)IeDb نوشته است: سلام دادا.مرسی از پاسخت

مشکلی تو دست کاری نیست.اگه میتونی متغیر و  کلا چکار کنم و واسم بفرست.تست انجام بشه
توی مشکلات،مشکلات و برطرف میکنم.فقط کمک کنید چی بذارم.تیکه کی داری بد و یگو کجا بذارم و کلا چکار کنم.ممنونت میشمگنگران خرابی نیستم.برطرف میکنم فوری.مرسی دادا
بسیار خب پس آستین ها را بالا بزنید . Big Grin
برای اینکه زحمت تایپ بخودم ندهم اینجا را ببینید و از راهکار داده شده در اینجا و اینجا استفاده کنید . پرسشی هم داشتید در همانجا بپرسید که بفوریت پاسخ دریافت خواهید کرد . Heart توجه داشته باشید که اینکار دستکاری در هسته ی سیستم است و ممکن است تداخل ایجاد کند ریسک آن با خودتان است (همانگونه که "LeX-" هم تذکر داده است) . Angel Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۱۳:۱۰:۴۶ عصر) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۰:۰۴:۲۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش پیغام خصوصی SaintAnger 10 5,809 ۱۳۹۱/۳/۱۸، ۰۳:۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  درخواست ارسال پیغام خصوصی به میهمان ها mybb1 9 5,052 ۱۳۹۰/۴/۱۶، ۱۵:۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: zooks
  پیغام خصوصی ali_hidden 1 2,274 ۱۳۸۹/۴/۲۲، ۱۲:۴۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان