هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پس از ارتقا ورژن 1.6 به 1.8
با سلام و احترام
به روز رسانی از 1.6 به 1.8 را با راهنمایی بسیار خوب این سایت با موفقیت انجام دادم
ولی موقعی که وارد صفحه ادمین می شوم تعدادی ارور دارد که مانع ورود به کنترل پنل می گردد!
چندتا شبیه این نمونه ها است: 

ارور نمونه یک

کد:
Fatal error: Call to undefined function games000_meta() in /home/arabicfo/public_html/admin/index.php on line 688
و در خط 688 آمده:

کد:
$initialized = $meta_function();

ارور نمونه دو

کد:
Fatal error: Call to undefined method pluginSystem::run_hooks_by_ref() in
/home/arabicfo/public_html/admin/modules/portal/module_meta.php on line 26
ودر خط 26 نوشته:

کد:
$plugins->run_hooks_by_ref("admin_portal_menu", $sub_menu);
لطفا راهنمایی فرمایید
قبلا از پاسخگویی شما بسیا ممنوم
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
با سلام،
پلاگین games رو غیر فعال و یا حذف کنید سپس مشکل را بررسی کنید.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۷:۱۸:۵۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۰۹:۲۲:۳۲ صبح)
از گفتنشون معلومه که کلت صفحه ادمین بالا نمیاد .. خب مس نمیتونه غیرفعال کنه .. مجبوره حذفش کنه پلاگینو ک تنظیمات بهم میخوره  Undecided

منم دچار شک شدم .. بهتر توضیح بدید !
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
با درود
پوشه و محتویات موجود در ......./admin/inc/..... را دوباره آپلود کنید و نتیجه را بررسی کنید .(بک آپ فراموش نشود) Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۴:۲۱:۴۳ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۵:۴۸:۲۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۷:۱۸:۴۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۰۹:۲۲:۲۳ صبح)
(۱۳۹۵/۲/۱۹، ۰۰:۳۷:۵۷ صبح)MISTER نوشته است: از گفتنشون معلومه که کلت صفحه ادمین بالا نمیاد .. خب مس نمیتونه غیرفعال کنه .. مجبوره حذفش کنه پلاگینو ک تنظیمات بهم میخوره  Undecided

منم دچار شک شدم .. بهتر توضیح بدید !

!!!!
دوست گرامی راهنمایی انجام شده مبهم است؟
اگر دسترسی ب پنل نداشته باشند ک نمینویسند در صفحه ی ادمین چنین خطایی مشاهده میکنند!
اگر هم دسترسی نداشته باشند باید پلاگین را از طریق هاست بروزرسانی و یا حذف و یا تغییر نام موقت دهند تا مشکل را پیدا کنند!
همچنین راه کار جناب میدوری را هم انجام دهید.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۴:۵۳:۱۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۷:۱۸:۴۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۰۹:۲۲:۲۶ صبح)
با سلام و احترام
با تشکر وی›ه از همدوستانی راهنمایی کردند
پوشه ادمین را حذف و دوباره اضافه کردم
برخی فایلهای اخطار داده شده را تغییر نام دادم
فعلا مشکل حل گردید
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
(۱۳۹۵/۲/۲۱، ۱۰:۱۴:۴۴ صبح)arabicedu نوشته است: با سلام و احترام
فعلا مشکل حل گردید

با درود
دو مورد در هنگام باز کردن صفحه ی نخست انجمن شما دیدم که یادآوری میکنم . یکی اینکه تلاش کنید اسکریپت های لینک به خارج از انجمن را در انجمن خودتان درست و بارگذاری کنید . برای نمونه هنگام باز شدن صفحه ی نخست , اسکریپت زیر:
کد php:
<script language="javascript"   //*start of ashoora.ir zekr*    </script><script language=javascript src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/zekr/png.js"></script><script language="javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/zekr/zekr.php?mod=6&width=130"></script> <script language="javascript">    //* end of ashoora.ir zekr*    </script> 

جلوی بارگذاری صفحه را گرفت بدلیل عدم اتصال به سایت مذکور (البته بعد از مدتی باز شد ولی امکان قفل کردن انجمن شما هست). نکته ی دوم اسکرول افق دارید که با واردکردن کد:
کد php:
html{overflow-x:hidden;} 

در ابتدای گلوبال پوسته , اسکرول افقی درست می شود . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۶/۱۶، ۱۷:۳۵:۴۵ عصر)
(۱۳۹۵/۲/۲۱، ۲۱:۳۵:۱۹ عصر)میدوری نوشته است:
(۱۳۹۵/۲/۲۱، ۱۰:۱۴:۴۴ صبح)arabicedu نوشته است: با سلام و احترام
فعلا مشکل حل گردید

با درود
دو مورد در هنگام باز کردن صفحه ی نخست انجمن شما دیدم که یادآوری میکنم . یکی اینکه تلاش کنید اسکریپت های لینک به خارج از انجمن را در انجمن خودتان درست و بارگذاری کنید . برای نمونه هنگام باز شدن صفحه ی نخست , اسکریپت زیر:
کد php:
<script language="javascript"   //*start of ashoora.ir zekr*    </script><script language=javascript src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/zekr/png.js"></script><script language="javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/zekr/zekr.php?mod=6&width=130"></script> <script language="javascript">    //* end of ashoora.ir zekr*    </script> 

جلوی بارگذاری صفحه را گرفت بدلیل عدم اتصال به سایت مذکور (البته بعد از مدتی باز شد ولی امکان قفل کردن انجمن شما هست). نکته ی دوم اسکرول افق دارید که با واردکردن کد:
کد php:
html{overflow-x:hidden;} 

در ابتدای گلوبال پوسته , اسکرول افقی درست می شود . Heart

بنده هم به همین مشکل برخوردم

این عملیات را انجام دادم ولی تفاوتی ایجاد نشد

Save
پاسخ
1- آدرس انجمنتونو توی پروفایل و امضا قرار بدید
2- اگر مشکلتون مورد پست اول این تاپیک هست در همین تاپیک ادامه بدید در غیر اینصورت تاپیک جداگانه ایجاد کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۶/۱۶، ۱۷:۳۵:۵۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان