هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چت کاربران
درود

اونجا که نوشته ترجمه مای بی بی ..... رو تغییر بدین
و به ترجمه مای  بی بی ایران با لینک این انجمن تغییر بدین

کد:
<a href="http://community.mybbiran.com/index.php" target="_blank">مای بی بی ایران</a>

برای این پلاگین هم منتظر پاسخ مدیران ارشد باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۸، ۱۴:۲۷:۱۵ عصر)
(۱۳۹۵/۲/۱۴، ۱۷:۲۲:۰۲ عصر)shila30 نوشته است: سلام. من یه سیستمی "پلاگین نیست نمیدونم چیه میگم سیستم" روی انجمن نصب کردم که باعث میشه کاربرها با هم چت کنند ولی یه مشکلی داره اینه که فقط اونهایی که هم رو به عنوان دوست پذیرفته اند میتونند چت کنند و من با کسی که دوست نیستم نمیتونم چت کنم. باید اول درخواست دوستی بدم و اون قبول کنه بعدش بتونیم چت کنیم.
میخواستم بدونم نمیشه کاری کرد که بتونیم با هر کی انلاینه چت کنیم؟

پلاگین جعبه آتشین را آزمایش کنید . در این جعبه پیام میتوانید افراد آنلاین را ببینید و با کلیک روی فرد آنلاین گفتگوی خصوصی داشته باشید . یک چت سرویس چند منظوره هم هست که خیلی مفصل و کامل است البته برای سایت هاست و البته در مای بی بی هم نصب میشود ولی به کاربران کاری ندارد و بصورت سرویس دهی و یا پرسش و پاسخ کار میکند که بنظرم رسید اینجا بدوستان هم معرفی کنم برای داشتن و دیدن دمو ی این چت سرویس به اینجا بروید . از زبان پارسی هم پشتیبانی میکند. Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۲۸، ۱۸:۳۴:۱۵ عصر) ، shila30 (۱۳۹۵/۲/۲۸، ۱۹:۰۳:۰۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان