هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر پارسی ساز
سلام
من از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنم
میخوام به اینجا کوچ کنم و از پارسی ساز اینجا استفاده کنم
آیا با تغییر پارسی ساز مشکلاتی که به خاطر فارسی ساز بوده حل خواهد شد یا نه؟
خودم خیلی تلاش کردم اما نتونستم فارس سازمو تغییر بدم به اینجا
تغییر پارسی ساز باعث به وجود آمدن مشکلات جدیدی نمیشه؟؟
از مدیران انجمن کسی حاضره این کار رو برای من انجام بده؟؟
ممنون
پاسخ
سلام شما نوشته فوتر رو عوض کنید کافیه
پاسخ
فکر نکنم این کار اخلاقی باشه.
 ممنونم از پاسختون
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۵/۲/۵، ۱۷:۲۵:۱۰ عصر)
(۱۳۹۵/۲/۵، ۱۴:۵۷:۵۳ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: فکر نکنم این کار اخلاقی باشه.
 ممنونم از پاسختون
درود
نوشته ها که همه یکیه ..فرقی نمیکنه نوشته فوتر رو تغییر بدید.. کجاش غیر خلاقیه؟

کساییم که از اینجا کوچ میکنن همین کارو میکنن..

در غیر این صورت شما پشتیبانی نمیشید ..!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
سلام دوستان،
ابتدا پاسخ دوستان پاسخگو را بدهیم سپس کاربر سوال کننده !!! 
(۱۳۹۵/۲/۵، ۱۴:۲۹:۵۴ عصر)محمد محمدی نوشته است: سلام شما نوشته فوتر رو عوض کنید کافیه

شما به عنوان یک پاسخگو نباید با چنین دیدگاهی کاربران رو راهنمایی کنید! آیا با تغییر چند خط مشکلات برطرف میشه؟ یا چند هزار خط cms فارسی شده توسط یک گروه x به چند هزار خط فارسی شده گروه y منتقل میشه؟
خیر، اینکار همانطور که دوستمون اشاره کردن هم اخلاقی نیست و هم علمی و منطقی و ... نمیباشد!

نقل‌قول:
فکر نکنم این کار اخلاقی باشه.
 ممنونم از پاسختون

بله کار درستی نیست! نه تنها برای این گروه یا ... حتی به جرات میشه گفت این یک سرقت ادبی یا سرقت فارسی ساز و زدن اون به اسم یک گروه دیگه و ... نامیده میشه! فرمایشات شما کاملاً صحیح است.

نقل‌قول:
نوشته ها که همه یکیه ..فرقی نمیکنه نوشته فوتر رو تغییر بدید.. کجاش غیر خلاقیه؟

کساییم که از اینجا کوچ میکنن همین کارو میکنن..

در غیر این صورت شما پشتیبانی نمیشید ..!

شما هم به عنوان یک پاسخگو کمی بیشتر دقت کنید! نوشته ها یکی نیست! در پارسی ساز گروه مای بی بی ایران تمام نکات نگارشی رعایت و کامل ترین پارسی ساز ارائه شده است برخلاف گروه ها و ... دیگر!

کسانی هم که از اینجا کوچ و چنین کاری میکنن کار درستی نمیکنند! دلیلی نداره هرکسی هر کاری کرد اون کار درست باشه! 

دوستان، لطفاً هنگام پاسخگویی نکاتی رو مدنظر داشته باشید کاربر آشپز خانم برای راهنمایی و تغییر پارسی ساز تایپیک را ایجاد کرده اند نه اینکه کارهای خلاف قوانین را به آنها پیشنهاد کنید! 

قوانین انجمن مای بی بی ایران:

http://community.mybbiran.com/forum-2.html

(۱۳۹۵/۲/۵، ۱۲:۵۷:۵۵ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام
من از پارسی ساز اینجا استفاده نمیکنم
میخوام به اینجا کوچ کنم و از پارسی ساز اینجا استفاده کنم
آیا با تغییر پارسی ساز مشکلاتی که به خاطر پارسی ساز بوده حل خواهد شد یا نه؟
خودم خیلی تلاش کردم اما نتونستم پارس سازمو تغییر بدم به اینجا
تغییر پارسی ساز باعث به وجود آمدن مشکلات جدیدی نمیشه؟؟
از مدیران انجمن کسی حاضره این کار رو برای من انجام بده؟؟
ممنون

سلام مجدد، بله از حُسنِ سلیقه و انتخاب شما سپاسگذاریم، 
ببینید اصولاً مشکلات از طریق پارسی ساز با نصب پارسی ساز استاندارد برطرف میشه، اما مشکلات پارسی ساز مشکلات اساسی و ریشه ای محسوب نمیشه که بخواید تصور کنین تمام مشکلات شما با تعویض پارسی ساز حل میشه یا نه! اما قطعاً اگر فایل های زبان انجمن شما مشکل داشته باشند با نصب پارسی ساز مای بی بی ایران مشکل زبان برطرف خواهد شد و فایل های زبان پلاگین ها (یا کل فایل پلاگین) را هم از انجمن مای بی بی ایران تهیه کنید!
تعویض پارسی ساز عمل سخت و دشواری نیست شما باید فایل های زبان را از مای بی بی ایران دریافت کنید سپس با فایل های موجود در هاست خود جایگزین کنید. و در انتها از پنل مدیریت پارسی ساز این گروه را انتخاب کنید.
مثلاً چه مشکلاتی؟ [خیر، فایل های زبان با فایل های هسته ی مای بی بی متفاوت هستند و با تعویض صحیح آنها مشکلی به وجود نمی آید.]

موفق باشید.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطreus (۱۳۹۵/۲/۵، ۱۷:۴۴:۵۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۵، ۱۷:۴۹:۵۵ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۵، ۱۸:۴۳:۴۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۲/۶، ۱۹:۴۹:۲۱ عصر)
سلام
از پاسختون خیلی ممنونم
من با توجه به آموزشی که در انجمن بود پارسی ساز رو دانلود کردم و پوشه آپلودش رو در روت انجمنم ریختم.
با اینکار انجمن و پنل مدیریت ارور داد و دیگه بالا نیومد. البته چون بکاپ گرفته بودم ضرری نکردم.
راه رو اشتباه رفتم؟
چه طوری باید انجام بدم؟
ممنونم
پاسخ
1- متن ارور یا عکس از ارور رو قرار بدید تا بدونیم چی بوده
۲- احتمال میدم مربوط به پلاگین ها باشه، برای راحتی کار فایل های پلاگین هارو همونطور دوباره آپلود کنید.

اگر با کار گفته شده مشکل رفع نشد ارور رو قرار بدید تا بررسی بشه
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۶، ۱۱:۳۵:۳۹ صبح)
نقل‌قول: شما به عنوان یک پاسخگو نباید با چنین دیدگاهی کاربران رو راهنمایی کنید! آیا با تغییر چند خط مشکلات برطرف میشه؟ یا چند هزار خط cms پارسی شده توسط یک گروه x به چند هزار خط پارسی شده گروه y منتقل میشه؟
خیر، اینکار همانطور که دوستمون اشاره کردن هم اخلاقی نیست و هم علمی و منطقی و ... نمیباشد!

سلام وقت بخیر مهم این نیست چه کسی پارسی سازی کرده هدف اصلی قرار دادن لینک هست . همه فارسی سازی ها به منظور کمک کردن است
پاسخ
Exclamation
Sleepy
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۲/۶، ۱۸:۳۹:۱۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۲/۶، ۱۹:۴۹:۲۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۰۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست تغییر پارسی ساز ashpazkhanoom 3 1,450 ۱۳۹۵/۲/۸، ۲۱:۵۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ashpazkhanoom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان