هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش فوری و ویژه سایت رسانه سانگ دی ال
Thumbs Up 
با سلام.
امروز تصمیم جدی و فوری گرفتیم که سایت سانگ دی ال,سایت دانلود آهنگ جدید ایرانی,دانلود آهنگ ایرانی ,به ادرس زیر :

http://ww.song-dl.ir

----------------------

حالا امروز میخوام کلا سایت رو واگذار کنیم و بفروشیم.
سایت واقعا رسیدگی بهش سخت شده.واقعا سر همین که نمیتونم بهش رسیدگی کنم,میخوام بفروشم و تصمیم جدید و فوری دارم.
طوری که الان چندتا سایت دیگه داریم.الن سایت الان هر یک هفته یک بار آپدیت میشه.چون واقعا وقت نمیشه و حیف این سایت بزرگ و خوب هستش.

این هم آمار دقیق سایت :

http://www.urlrate.net/www/song-dl.ir

همچنین بازدید ها بخاطر همین که آپدیت نمیشه,در حال افت می باشد.اما میخوام هنوز که به افت کامل نرسیده,و باز هم بازدید های خودشو داره و هنوز بک لینک های زیادی براش خورده و تبلیغات گسترده ای براش شده,و زحمت های فوق العاده ای کشیده شده,و همچنین یک قالب فوق العاده سبک و شیک و سئوی خوب,
قصد واگذاری دارم.
بازدید بین هزار تا 3 هزار متغیر هستش.آمارگیر نب نمیشه.اما از آمارگیر خود کنترل پنل چک میشه
رو سرور نت افراز هستش و تا اول برج 3 هم مهلت داره.
فایل های آهنگ هم رو سرور دانلود خودمه که انتقال پیدا میکنه.
بالای 4 هزار پست هم داره.

خوب,حالا,اگر کسی تمایل به خرید سایت داره,کسی که بتونه بسازه,بتونه هرروز بهش برسه و بسازه,چون واقعا سایت با بک لینک و بازدهی فوق العاده ای هستش.اما بخدا الا وقت آپدیت نداریم.
لطفا قیمت خرید خود را به شماره زیر ارسال کنید :

09215355621

تلگرام : AmirAm67

لطفا قیمت خودتون رو برای من بفرستید.به بهترین قیمت به فروش میرسه.فوری میخوام بفروشم.پس منتظر هستم.قیمت زیر 100ت فقط ندین.

موفق و سربلند باشید.
پاسخ
کاش قیمت مینوشتید
پاسخ
لطفا قیمت پیشنهادی رو اعلام کنید، اگه امکانش هست هم از پنل گوگل وبمستر یا گوگل انالینتیکز یه عکس بگیرید بفرستید (بخش نمودار بازدید و ...)
پاسخ
برای ما که بالا نمیاد به کل Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان