هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پوسته ی نصب شده در mybb
من از دیتابیس بک اپ گرفتم. همه چی رو پاک کردم و دوباره با پارسی سازی که توی سایت گذاشته شده نصب کردم و دیتابیس رو ریستور کردم. الان انجمن من اینه forum.kardoonline.com
الان باید یه پوسته ی جدید نصب کنم و بعد پلاگین ها رو اپدیت کنم درسته؟
چرا ظاهر اینقدر به هم ریخته ست و چرا کار کردن با mybb اینقدر سخته. اولین باری هست که دارم با mybb کار میکنم.
سلام و درود.
بله.میتونید داخل پوسته پیش فرض هم انجام بدین.اما قالب نصب کنید بهتره و پلاگین هارو فعال کنید.
بک آپتون که مای بی بی هستش؟درسته؟چون گفتی اولین باره کار کردی.

سخت که هنوز ندیدین.خیلی راحته کاراش.اما یکم پیچده هستش.اگه کار کنید یاد میگیرید.خیلی ساده و میشه گفت خیلی خیلی انطعاطفش نسبت به ویبالتین کمتره
اما میشه خیلی کارها با mybb کرد که خیلی چیزای خوبی داره که واقعا عالیه.
سلام وقت بخیر. من بعد از تلاش های بسیار همه چیز رو نصب کردم و درست کردم ولی الان فقط یه مشکلی هست. با لینکی که قبلا می تونستم به پنل مدیریت مای بی بی برم الان صفحه ای باز نمیشه. چرا؟
این مشکل هم حل شد. الان میخوام پلاگین مقابله با اسپم نصب کنم. سرچ کردم یه پلاگین پیدا کردم با اسم Security Question. آیا روشی غیر از نصب پلاگین هم هست؟
متاسفانه ۱.۶ پشتیبانی نمیشه دوست عزیزم

تاپیک بسته شد×

درصورت درخواست توی پ خ و مجاز دونستن به باز شدن موضوع موضوع رو باز میکنیم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۶، ۱۰:۱۷:۱۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان