هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه به مای بی بی با هزینه
psd زده شده کدنویسی هم انجام شده کسی هست تبدیل به مای بی بی کند؟ لطفا قیمت را هم بفرمایید
پاسخ
نبود Huh Exclamation Huh
پاسخ
نوع کدنویسی و طراحی هم ملاک محسوب میشه. من در حال حاضر فرصت ندارم تا حدودا اواخر ماه یا اوایل ماه آینده.
اما قیمت تبدیل به قسمت های مختلف با توجه به طرح های ساده و روان که تفاوت زیادی با قالب اصلی ندارن حدودا 40 تا 90 و برای قالب های دارای امکانات جدید ولی نسبتا ساده 120 تا 150، و برای طرح های خاص و... قیمت با توجه به نوع ، حجم و زمان کاری، موارد استفاده شده در کار بستگی داره. این آخریه رو من انجام نمیدم چون نه فرصتش هست نه احساس میکنم که دانشش رو داشته باشم.
رفع مشکلات بعد از پیاده سازی قالب هم به مدت دو هفته هست که توی این مدت برای شما بدون هیچ هزینه ی اضافه ای انجام میشه.(اصولا کم پیش میاد اما خب احتماله)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطpersian-blogers (۱۳۹۵/۱/۲۳، ۰۹:۴۴:۲۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۵/۱/۲۹، ۲۱:۲۵:۲۴ عصر)
(۱۳۹۵/۱/۲۳، ۰۸:۵۶:۳۶ صبح)firstboy000 نوشته است: نوع کدنویسی و طراحی هم ملاک محسوب میشه. من در حال حاضر فرصت ندارم تا حدودا اواخر ماه یا اوایل ماه آینده.
اما قیمت تبدیل به قسمت های مختلف با توجه به طرح های ساده و روان که تفاوت زیادی با قالب اصلی ندارن حدودا 40 تا 90 و برای قالب های دارای امکانات جدید ولی نسبتا ساده 120 تا 150، و برای طرح های خاص و... قیمت با توجه به نوع ، حجم و زمان کاری، موارد استفاده شده در کار بستگی داره. این آخریه رو من انجام نمیدم چون نه فرصتش هست نه احساس میکنم که دانشش رو داشته باشم.
رفع مشکلات بعد از پیاده سازی قالب هم به مدت دو هفته هست که توی این مدت برای شما بدون هیچ هزینه ی اضافه ای انجام میشه.(اصولا کم پیش میاد اما خب احتماله)

با تشکر پ خ شد خدمتتون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان