هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال اتوماتیک مطالب سایت به کانال تلگرام
با سلام خدمت کاربران عزیز ، همانطور که می دانید این روزها بازار کانال تلگرام بسیار داغ است ، و از آنجا که بنده هم برنامه نویس هستم بی مبالغه گفتم منفعت از این بازار ببرم ، حالا ایده ای دارم و اون اینکه بنده  یک افزونه ایجاد می کنم که موضوعات گروه های کاربری مورد نظر مدیریت انجمن را بصورت اتوماتیک به کانال تلگرام ارسال کند ، خب تا اینجا که قضیه حله ، حالا پیش خودم فکر کردم که اگر بخواهم این کار را پولی انجام بدهم که خیلی از کاربران قدرت خرید ندارند (تازه اگر اون هایی که میخرند ، رایگان منتشر نکنند) ، برای همین یک سیستم واسط ایجاد می کنم و پلاگین مطلب را به سیستم واسط و سیستم واسط مطلب را به کانال تلگرام شما ارسال می کند، در عوض این کار کاربران یک بک لینک و یک پست برای سیستم تبلیغات پاپ آپ بنده در سایت خود قرار می دهند، نظر شما چیست؟ آیا این افزونه را بسازم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۵:۰۷:۱۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۵:۳۱:۵۹ عصر) ، iEagle (۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۷:۴۰:۰۰ عصر)
من با ساختش موافقم
ممنون
پاسخ
ایده ی بسیار خوبیست اما:

نقل‌قول:
حالا پیش خودم فکر کردم که اگر بخواهم این کار را پولی انجام بدهم که خیلی از کاربران قدرت خرید ندارند (تازه اگر اون هایی که میخرند ، رایگان منتشر نکنند) 

به نظرم این پلاگین هم همانند پلاگین بانک طرفداران زیادی پیدا میکنه و حتی بیشتر ازآن ...

همچنین اگر سیستم دریافت آنرا مانند پلاگین بانک قرار دهید ضریب کدگشایی آن خیلی کمتر میشود.

(لایسنس و کدگذاری کدهای php)

نقل‌قول:
برای همین یک سیستم واسط ایجاد می کنم و پلاگین مطلب را به سیستم واسط و سیستم واسط مطلب را به کانال تلگرام شما ارسال می کند، در عوض این کار کاربران یک بک لینک و یک پست برای سیستم تبلیغات پاپ آپ بنده در سایت خود قرار می دهند، نظر شما چیست؟ آیا این افزونه را بسازم؟

نظر شخصی بنده: 
خیر، اگر رایگان باشد شاید استقبال شود (اونم برای انجمن هایی با بازدید کم) 
انجمن هایی با قدمت و کاربران زیاد و بازدید زیاد چنین موردی را خیلی سخت قبول میکنند به همین جهت به نظرم شما پلاگین را بسازید اما به صورت غیر رایگان منتشر کنید و شروع به رفع نواقض و مشکلات گزارش شده و انتشار نسخه های بروز و قوی کنید 

همچنین قبل از شروع پروژه به نظرم نظر سنجی داشته باشید که چه قابلیت هایی داشته باشد و ...
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطshila30 (۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۰۳:۲۰:۳۳ صبح)
همانطور که گفتم بدلیل اینکه کاربران استفاده کننده مای بی بی اکثراً اهل هزینه نیستند ، این تصمیم را گرفتم ، اگر سایت خواست بصورت اختصاصی این افزونه برایش ساخته می شود ، دلیل اینکه این افزونه بصورت عمومی ساخته نمی شود ، زیرا استفاده از API تلگرام نیازمند استفاده از پروتکل https می باشد که برای فعال کردن این پروتکل کاربران باید دو هزینه بکنند:
1. خرید یک IP اختصاصی حدود 160 هزارتومان
2. خرید گواهینامه SSL
آیا بنظر شما کاربران چنین هزینه ای می کنند؟

به هرحال اگر کسی خواست بصورت اختصاصی افزونه برایش طراحی می شود.
پاسخ
بله کاملاً درست است.

نقل‌قول:
اگر سایت خواست بصورت اختصاصی این افزونه برایش ساخته می شود
ایده ی خوبی است.

نقل‌قول: زیرا استفاده از API تلگرام نیازمند استفاده از پروتکل https می باشد که برای فعال کردن این پروتکل کاربران باید دو هزینه بکنند:
1. خرید یک IP اختصاصی حدود 160 هزارتومان
2. خرید گواهینامه SSL
آیا بنظر شما کاربران چنین هزینه ای می کنند؟

گمان نمیکنم. 

جمع بندی: ایده ی شما  
نقل‌قول: یک سیستم واسط ایجاد می کنم و پلاگین مطلب را به سیستم واسط و سیستم واسط مطلب را به کانال تلگرام شما ارسال می کند، در عوض این کار کاربران یک بک لینک و یک پست برای سیستم تبلیغات پاپ آپ بنده در سایت خود قرار می دهند

خیلی خوب و مناسبه و اگر کسی هم خواست اختصاصی و حرفه ای ترش کند میتواند سفارش دهد.
با این هدف هم شروع کنید باز هم به نظرم این افزونه مخاطب زیادی داشته باشه علاوه بر اون اکثر سایت ها و انجمن ها به دنبال راه هایی هستند که بتوانند ارسال های سایت و ... خود را در شبکه های اجتماعی نمایش دهند. 
مانند کانال باشگاه خبرنگاران بسیاری از خبرهای سایت (شاید هم تمام آن) با یک توضیح مختصر در کانال قرار میگیرد و برای مشاهده کل خبر باید وارد سایت شوید. حال اینکار به صورت دستی است یا افزونه به کنار اما نیت کار مهم است که افزونه ی شما هم همین کار را انجام میدهد و به بقا و رتبه و ... انجمن کمک شایانی میکند
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
سلام
ایده خیلی خوبیه
به نظر من از همون سیستم واسطه استفاده بشه خیلی هم خوبه
ولی با این تفاوت که قابلیتی که به سیستم اضافه بشه که اگر کاربر خواست ، با پرداخت هزینه (ماهانه یا سالیانه) اون لینک سایت واسطه از مطالبی که به کانال تلگرامش فرستاده میشه ، حذف بشه
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۷:۳۹:۵۵ عصر)iEagle نوشته است: سلام
ایده خیلی خوبیه
ولی با این تفاوت که قابلیتی که به سیستم اضافه بشه که اگر کاربر خواست ، با پرداخت هزینه (ماهانه یا سالیانه) اون لینک سایت واسطه از مطالبی که به کانال تلگرامش فرستاده میشه ، حذف بشه

مطلب را درست خواندید؟ لینکی به همراه مطلب شما به تلگرام استفاده نمی شود ، بلکه برای استفاده از افزونه باید استفاده کننده یک بک لینک و یک پست معرفی برای سایت تبلیغات پاپ بنده قرار دهد.

بنظر دوستان هنگام ارسال موضوع یک باکس جدا برای مطلب ارسالی به تلگرام ایجاد شود بهتر است یا ارسال n کارکتر اول مطلب؟
پاسخ
به نظر من یه باکس جدا برای مطلب ارسالی باشه بهتره
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۷:۴۶:۵۹ عصر)pctricks.ir نوشته است:
(۱۳۹۴/۱۲/۲۳، ۱۷:۳۹:۵۵ عصر)iEagle نوشته است: سلام
ایده خیلی خوبیه

مطلب را درست خواندید؟ لینکی به همراه مطلب شما به تلگرام استفاده نمی شود ، بلکه برای استفاده از افزونه باید استفاده کننده یک بک لینک و یک پست معرفی برای سایت تبلیغات پاپ بنده قرار دهد.

بنظر دوستان هنگام ارسال موضوع یک باکس جدا برای مطلب ارسالی به تلگرام ایجاد شود بهتر است یا ارسال n کارکتر اول مطلب؟

شرمنده ، برداشت من اشتباه بود
خب این پست معرفی در کجا قرار میگیره در کانال یا در انجمن ؟

به نظر من ، کاربر امکان انتخاب داشته باشه بهتره
پاسخ
خب ایده که بسیار کاربردی و زیبا نوشته شده
مدیر بتونه انتخاب کنه مطالب کدام گروه کاربری یا کدام انجمن به تلگرام ارسال بشه ( اگه امکان انتخاب پیشوند هم باشه عالی میشه )

اگه تنها هزینش معرفی سایت شماست که با کمال میل قبول میکنیم  Big Grin
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال خودکار مطالب سایت شما به کانال تلگرام از طریق RSS mypgr.ir 0 1,341 ۱۳۹۴/۱۲/۲۵، ۱۹:۲۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: mypgr.ir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان