هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره کدوم فارسی ساز بهتره؟؟
سلام
من اول از پارسی ساز اینجا استفاده میکردم اما به خاطر پشتیبانی یک گروه دیگه که از اینجا بهتر بود کوچ کردم اونجا
اما آخرشم نفهمیدم کدوم یکی بهتره؟؟
اصلا فرق شما با اونا چیه؟؟
آدم گیر میکنه این وسط
الآن اونا پشتیبانیشون صفره برای من
اینجام که پشتیبانیش سریع نیست
پس ما باید چیکار کنیم؟؟
شاید بهتر بود کلا یک پشتیبان فارسی برای مای بی بی میداشتیم
اینجوری مای بی بی افت میکنه
خود من به شخصه شاید کوچ کنم به ویبولتین. نع اینکه بخوام بگم بهتر از مای بی بیه. ولی پشتیبانیشون و به روزرسانیشون واقعا سریع تر و بهتره
توی پشتیبان های مای بی بی با کلی منت شااااااااید بعد از دو هفته آدم بتونه جواب سوالشو بگیره
فکر کنم آدم بره توی سایت مادر سوالشو بپرسه بهتر باشه
اما آخرشم نفهمیدم چی به چیه
موندم این وسط با کلی مشکل توی انجمنم که هیچ کس پاسخگو نیست
لطفا اگه راه حلی دارید بفرمایید تا انجام بدم
ممنون
پاسخ
سلام . بیشتر آموزش ها توی انجمن هست اول کار باید سرچ کنید .

در ضمن این جزو قوانین هست که باید رعایت کنید تا پشتیبانی شوید
پاسخ
من حرف چیز دیگه ای بود
در هر صورت ممنون
پاسخ
شما الان یه عالمه سایت خبری میبینید..
خب میتونید بگید کدوم بهتره؟
اینجام همینطوری ..
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
(۱۳۹۴/۱۲/۱۹، ۱۱:۱۰:۲۹ صبح)ashpazkhanoom نوشته است: سلام
من اول از پارسی ساز اینجا استفاده میکردم اما به خاطر پشتیبانی یک گروه دیگه که از اینجا بهتر بود کوچ کردم اونجا
اما آخرشم نفهمیدم کدوم یکی بهتره؟؟
اصلا فرق شما با اونا چیه؟؟
آدم گیر میکنه این وسط
الآن اونا پشتیبانیشون صفره برای من
اینجام که پشتیبانیش سریع نیست
پس ما باید چیکار کنیم؟؟
اما آخرشم نفهمیدم چی به چیه
درود

بهتر بود؟ خب چرا بازگشتید؟ (قطعاً اگر بهتر بودند بازنمیگشتید و این تایپیک را ایجاد نمیکردید!)

منباب اینکه کدوم بهتره خیلی سخت نیست فهمیدن این موضوع! ترجمه ی روان تر این پارسی ساز(گروه مای بی بی ایران ) همچنین تمام انجمن های بزرگ پارسی زبان و ... از این پارسی ساز استفاده میکنند! دلیل دیگری هم میخواهید؟ 
گیر کردن ندارد شما مختارید ! 
پشتیبانی سریع نیست چون 90 درصد سوالات کاربران تکراری است و بارها و بارها توسط دوستان پاسخ داده شده است، و کافیست کاربران قبل از ایجاد موضوع جدید کمی جستجو کنند! 
[تصویر:  photos.png] نمونه: http://community.mybbiran.com/forum-177.html

نقل‌قول: شاید بهتر بود کلا یک پشتیبان پارسی برای مای بی بی میداشتیم
اینجوری مای بی بی افت میکنه

تعداد پشتیبانی مهم نیست این نظر شخصی بنده است! (اگر رقابت سالم باشد!) چرا؟ چون این پشتیبانی مرجع است و به جرات میتونم بگم مدیریت کل پشتیبانی های دیگر هم از دل این پشتیبانی بیرون آمده اند! مهم کیفیت پشتیبانی و آموزش ها و قدمت آن است نه رنگ و لهاب ظاهری آن! 

نقل‌قول: خود من به شخصه شاید کوچ کنم به ویبولتین. نع اینکه بخوام بگم بهتر از مای بی بیه. ولی پشتیبانیشون و به روزرسانیشون واقعا سریع تر و بهتره

باز هم مختارید ....

نقل‌قول: توی پشتیبان های مای بی بی با کلی منت شااااااااید بعد از دو هفته آدم بتونه جواب سوالشو بگیره
فکر کنم آدم بره توی سایت مادر سوالشو بپرسه بهتر باشه

لحن بیان شما خیلی زنندست! اینجا یک پشتیبانی رایگان است و دلیلی نداره کاربران در قبال سوالاتشون از دیگران طلب داشته باشن! این مرجع هم در حد توان و گاهی اوقات فراتر از انتظار کاربران خدمات زیادی ارائه داده است! 

[quote pid='141080' dateline='1457505629']
موندم این وسط با کلی مشکل توی انجمنم که هیچ کس پاسخگو نیست
لطفا اگه راه حلی دارید بفرمایید تا انجام بدم
ممنون
[/quote]

شما پارسی ساز خود را اصلاح و مشکلات خود را بیان کنید سپس منتظر پاسخ باشید! 
(مهلت ویرایش پارسی ساز 48 ساعت! چنانچه پارسی ساز اصلاح نشود دسترسی طبق قوانین از شما گرفته میشود! )

نکنه: انتقاد خوب است به شرط اینکه انتقاد شما سازنده باشد نه تخریب کننده!  

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۰۰:۴۲:۴۳ صبح) ، Shahin X2 (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۰۴:۲۳:۴۰ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۱۰:۰۰:۰۶ صبح) ، MISTER (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۱۱:۲۴:۵۰ صبح)
سلام
ممنونم که پاسخمو دادید
توی یه مرجع فارسیه دیگه کاربراش کلی داشتن از اینجا بد میگفتن. من به جای شما خیلی بهم برخورد.
امیدوارم این پستم خلاف قوانین نباشه
اونجا میگفتن که اینجا خیلی بهشون بی احترامی شده و...
کاری به درست یا غلط بودن حرفشون ندارم اما دلیل این لحن شما رو متوجه نمیشم
من چند ماهه که اینجا عضوم ، حالا چی شده که تا یه حرفی زدم تا 48 ساعت دیگه مسدود میشم؟
اصلا حرف من این چیزا نبود
نمیدونم کجای لحنم زننده بود که بهتون بر خورد
من طرف صحبتم با کل این سایت های پشتیبانی بود
گفتم چرا باید از پشتیبانی فقط اسم و ژستشو داشته باشیم
رایگان بده؟؟ خب پولیش کنید.
برای قوانینتون احترام قائلم
اما فکر نمیکردم یه سوال و انتقاد باعث این برخورد تند و جبهه گرفتن بشه
من اصلا حرفم چیز دیگه ای بود
به قصد راهنمایی گرفتن اومدم اینجا
رفتار شما دقیقا عین اون دکتر هایی هستش که میگن پول بده وگرنه میندازیمت کنار خیابون
فقط با این تفاوت که به جای پول، لینک فارسی ساز براتون مهمه
مرسی بابت زحماتتون
ما بابت سوالاتمون از شما طلبکار نیستیم. ما از شما که به اسم پشتیبان فعالیت میکنید انتظار پشتیبانی داریم. توقع احترام متقابل و ارزش قائل شدن برای کاربران رو داریم نه منت. البته منظورم فقط شما و این سایت نیست.
این یک حقیقته
بازم ممنون

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه،زباله ی روزدوشنبه است…
[font=Verdana] به قصد کمک پاسخ بدید،نه رقابت و منت[/font]
پاسخ
نقل‌قول: سلام
ممنونم که پاسخمو دادید
توی یه مرجع پارسیه دیگه کاربراش کلی داشتن از اینجا بد میگفتن. من به جای شما خیلی بهم برخورد.
امیدوارم این پستم خلاف قوانین نباشه
اونجا میگفتن که اینجا خیلی بهشون بی احترامی شده و...
کاری به درست یا غلط بودن حرفشون ندارم اما دلیل این لحن شما رو متوجه نمیشم

کسانی که پشت سر انسان ها حرف میزنند همان پشت سر هم قرار دارند !
ما  در صورتی که وقت داشته باشیم به سوالات کاربران انجمن پاسخ خواهیم داد و وقت خود را صرف رسیدگی به حرف های بیهوده ی دیگران نمیکنم !!!!
پست شما خلاف قوانین نیست! اما رعایت نکردن کپی رایت پارسی ساز چرا!
بنده نه جبهه گرفته ام و نه لحن خاصی دارم فقط و فقط طبق قوانین به شما نکته ای را یاد آور شدم!

نقل‌قول:
من چند ماهه که اینجا عضوم ، حالا چی شده که تا یه حرفی زدم تا 48 ساعت دیگه مسدود میشم؟

شما قانون این پشتیبانی رو رعایت نکردید! این تنها دلیل مسدود شدن است نه حرف های شما!

نقل‌قول: رفتار شما دقیقا عین اون دکتر هایی هستش که میگن پول بده وگرنه میندازیمت کنار خیابون

برداشت شما اشتباه است! اگر لحن برخورد بنده باعث ناراحتی شما شده است پوزش میخواهم!!!

نقل‌قول: لینک پارسی ساز براتون مهمه
مرسی بابت زحماتتون
بله مهم است ! چون ماه ها و سال ها برای این پارسی ساز زحمت کشیده شده است ! و درج لینک پارسی ساز در انجمن های استفاده کننده قاعدتا نباید باعث سرخوردگي انجمن شود! بلکه باعث افتخار میباشد!

نقل‌قول: ما بابت سوالاتمون از شما طلبکار نیستیم. ما از شما که به اسم پشتیبان فعالیت میکنید انتظار پشتیبانی داریم. توقع احترام متقابل و ارزش قائل شدن برای کاربران رو داریم نه منت. البته منظورم فقط شما و این سایت نیست.
این یک حقیقته

شما کلا برداشتتون از پست بنده شخصی بود! بنده کلی عرض کردم ما با تمام توان خود به پشتیبانی کاربران میپردازیم !
احترام متقابل و ... هم در نهایت و کمال احترام به کاربران پاسخگویی میشود و تا به این لحظه بنده با بیش از 4 سال حضور در انجمن مای بی بی ایران هیچ گونه منت و ... از سمت کاربران پاسخنگو ندیده ام!
حقیقت بسیار خوب است منوط بر اینکه واقعا دنبال حقیقت باشیم ...
لطفا به ادامه تایپیک نپردازد و وقت خود را صرف برطرف کردن مشکلات انجمن خود کنید چنانچه پارسی ساز خود را اصلاح کردید مشکل خود را مطرح کنید و دوستان و همکاران با تمام توان به شما کمک خواهند کرد!
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۰۹:۱۱:۵۲ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۱۰:۰۰:۲۰ صبح) ، MISTER (۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۱۱:۲۹:۱۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان