هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر راجب راه اندازی انجمن
Lightbulb 
با سلام 

دوستان من میخواستم یه انجمن راجب گیم راه اندازی کنم 

میخواستم چند تا سوال بپرسم نظر شما رو بدونم 

خیلی ممنونم 

اولین سوالم اینه که به نظرتون فقط انجمن راه اندازی کنم یا سایت بزنم کنارش انجمن هم داشته باشه؟
البته اینو بگم که اگر انجمن تنها بزنم میخوام مطالب واسه عموم ازاد باشه یعنی کاربر بدون اینکه عضو بشه بتونه فایلی رو دانلود کنه 

دومین سوالم اینه که 
به نظرتون اصلا انجمن راه اندازی کنم یا نه؟
چون اینروزا خیلی ها کمتر پشت سیستم میشینن و از طرفی شبکه های اجتماعی زیاد شده مثل اینستا و تلگرام و ......
به نظر شما راه اندازی کنم یا نه؟ البته بگم که میخوام مطالب اختصاصی بزارم نه کپی 

خیلی ممنونم منتظر نظراتتون هستم  Heart Heart
پاسخ
سلام

نقل‌قول: اولین سوالم اینه که به نظرتون فقط انجمن راه اندازی کنم یا سایت بزنم کنارش انجمن هم داشته باشه؟
البته اینو بگم که اگر انجمن تنها بزنم میخوام مطالب واسه عموم ازاد باشه یعنی کاربر بدون اینکه عضو بشه بتونه فایلی رو دانلود کنه 

خدمت شما عرض شود معمولاً انجمن ها محاوره ای هستند بدین معنا که کاربران انجمن میتوانند در تایپیک ها گفتگو کنند و این نکته را مد نظر داشته باشید cms انجمن ساز با  cms سایت ساز متفاوت میباشد و این تفاوت در قابلیت ها نیز میباشد پس در گام اول لیست موارد مورد نیاز خود را آماده کنید سپس تصمیم گیری کنید که انجمن ایجاد کنید یا سایت و پس از تصمیم گیری cms ی را انتخاب کنید که قابلیت های مورد نظر شما را داشته باشد یا بتوان به آن چنین قابلیت هایی را افزود.

بله شما میتوانید این قابلیت را ایجاد کنید که کاربران مهمان هم بتوانند فایل ها را از انجمن دریافت کنند.

نقل‌قول: دومین سوالم اینه که 
چون اینروزا خیلی ها کمتر پشت سیستم میشینن و از طرفی شبکه های اجتماعی زیاد شده مثل اینستا و تلگرام و ......

نظر شخصی بنده: اگر تخصصی است و مطالب کپی نیست بله! 
ببینید این هم میتونه تصور اشتباهی باشه که شبکه های اجتماعی به کل همه رو از سایت ها و انجمن ها به دور کرده خیر به اینصورت نیست توجه داشته باشید از زمانی که شبکه های اجتماعی اومدن سایت ها و انجمن های عمومی کمرنگتر شدن اما سایت های تخصصی چطور؟ 
حال با این حال شما میتوانید همراه شبکه های اجتماعی به پیشرفت انجمن یا سایت خود کمک کنید! 
با تبلیغ در شبکه های اجتماعی یا ساختن پیج در آنها و ....

جمع بندی: به نظر بنده اگر هدف مشخصی داشته باشید و برای آن تلاش کنید چه در انجمن یا ... موفق خواهید شد 
موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطBadland (۱۳۹۴/۱۲/۹، ۲۱:۴۱:۴۷ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۹، ۱۸:۳۶:۵۳ عصر)HOssE!N-B نوشته است: سلام

نقل‌قول: اولین سوالم اینه که به نظرتون فقط انجمن راه اندازی کنم یا سایت بزنم کنارش انجمن هم داشته باشه؟

خدمت شما عرض شود معمولاً انجمن ها محاوره ای هستند بدین معنا که کاربران انجمن میتوانند در تایپیک ها گفتگو کنند و این نکته را مد نظر داشته باشید cms انجمن ساز با  cms سایت ساز متفاوت میباشد و این تفاوت در قابلیت ها نیز میباشد پس در گام اول لیست موارد مورد نیاز خود را آماده کنید سپس تصمیم گیری کنید که انجمن ایجاد کنید یا سایت و پس از تصمیم گیری cms ی را انتخاب کنید که قابلیت های مورد نظر شما را داشته باشد یا بتوان به آن چنین قابلیت هایی را افزود.

بله شما میتوانید این قابلیت را ایجاد کنید که کاربران مهمان هم بتوانند فایل ها را از انجمن دریافت کنند.

نقل‌قول: دومین سوالم اینه که 

نظر شخصی بنده: اگر تخصصی است و مطالب کپی نیست بله! 
ببینید این هم میتونه تصور اشتباهی باشه که شبکه های اجتماعی به کل همه رو از سایت ها و انجمن ها به دور کرده خیر به اینصورت نیست توجه داشته باشید از زمانی که شبکه های اجتماعی اومدن سایت ها و انجمن های عمومی کمرنگتر شدن اما سایت های تخصصی چطور؟ 
حال با این حال شما میتوانید همراه شبکه های اجتماعی به پیشرفت انجمن یا سایت خود کمک کنید! 
با تبلیغ در شبکه های اجتماعی یا ساختن پیج در آنها و ....

جمع بندی: به نظر بنده اگر هدف مشخصی داشته باشید و برای آن تلاش کنید چه در انجمن یا ... موفق خواهید شد 
موفق باشید

اول از همه سپاس بابت پاسخ گوییتون 

دوم از همه نظر خیلی عالی ای بود ممنونم 
خیلی چزا روشن شد برام مثل همون شبکه های اجتماعی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان