هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم رسیدگی
امیدوارم مدداران زحمت کش گروه نرنجند
 ولی 2 سالی است خدمتشان زحمت می دم
 در اوخر کلا احتمالا بعلت مشکله کاری متاسفانه رسیدگی می شود
 تعدادی هم در وسط با ارسال پام فلان مبلغ بدهید مشکلات را بر طرف کنیم مای بی بی را تضعیف کردنند 
 4 ساله جند نسخه نصب کردم ولی در این 4 ماه اخر که دو نسخه حدید نصب کردم کلا تمام سوال ها بدون پاسخ مانده 
 امیدوارم رنجش خاطی نشود گله کی بود
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۴/۹/۱۷، ۲۲:۳۳:۴۷ عصر)
لطفا دقیق بگویید که مشکل شما کجاست؟
پاسخ
در موارد زیاد
 اولین مشکل
 عدم ورود به مدیریت
وقتی وارد مدیریت میشم یوزرو پسورد را قبول می کند ولی باز می اید اول صفحه
رفتم  پوشه نیک /ستینک www. را حذف کردم  بعد چند روز بر می گردد به اول همان مشکل
نسخه ای نصب کردم که  کد امنیتی در اخر هر پاسخ و ارسال می اورد / ولی صدها اسپم باز ارسال داشتند
 این دو مشکل اصلی که حتی وقتی  اپدیتم می کنم هیچ تقیری نداره
 نسخه ای نیست که پلاکین های اصلی مثلا کد امنیتی و  عدم ورود مهمان و پلاکین های اصلی  را داشته باشه یک باره  نصب بشه همه
پاسخ
درود
دوست عزیز انتقاد خوب است و ما از انتقاد شما استقبال هم میکنیم اما شما قبل از انتقاد و ایجاد مضوع جهت مشکل خود کمی در انجمن جستجو کنید مشکلات شما بار ها و بارها در انجمن توسط دوستان مطرح و پپاسخ داده شده است! 

نقل‌قول:
 نسخه ای نیست که پلاکین های اصلی مثلا کد امنیتی و  عدم ورود مهمان و پلاکین های اصلی  را داشته باشه یک باره  نصب بشه همه
هیچ چیز بدون زحمت بدست نمی آید! 

نقل‌قول:
 عدم ورود به مدیریت

بارها گفته شده کافیست کمی وقت بگذارید و در خصوص مشکل خود در انجمن جستجو کنید! 

نقل‌قول: نسخه ای نصب کردم که  کد امنیتی در اخر هر پاسخ و ارسال می اورد / ولی صدها اسپم باز ارسال داشتند

فقط کافیست کد امنیتی یا از سیستم تشخیص ربات توسط گوگل استفاده کنید! 

http://community.mybbiran.com/forum-177.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
عسز بارها سرچ کردم
 روش که درج شده را انجام دادم
وقتی مدیر می خواهد مطلبی را پاک کند /
مثال ده مطلب تیک می زنم می رم حذف امطالب نوشته باید انتخاب کنید ده بار با تمام مرور گرها انتخاب می کنم تیک می زنم پایین در حذف تعداد تیک صفر
پاسخ
من مشکل کوکی را انجام دادم قبلا عرض کردم/ نگه نمی داره بعد 1 روز بر می گرده در فایل نیک عرض کردم کوکی را درست کردم بارها
وقتی داخل مدیریت میشم  / مشکلات اصلی عدم انتخاب جهت فعال سازی تا حذف ارسال ها را دارم / انکار مدیر نیستم
تمام امکانت مدی فرول باز ردم  نمیشه
پاسخ
(۱۳۹۴/۸/۱۵، ۱۵:۰۵:۵۵ عصر)HOssE!N-B نوشته است: درود
دوست عزیز انتقاد خوب است و ما از انتقاد شما استقبال هم میکنیم اما شما قبل از انتقاد و ایجاد مضوع جهت مشکل خود کمی در انجمن جستجو کنید مشکلات شما بار ها و بارها در انجمن توسط دوستان مطرح و پپاسخ داده شده است! 

نقل‌قول:  نسخه ای نیست که پلاکین های اصلی مثلا کد امنیتی و  عدم ورود مهمان و پلاکین های اصلی  را داشته باشه یک باره  نصب بشه همه
هیچ چیز بدون زحمت بدست نمی آید! 

نقل‌قول:  عدم ورود به مدیریت

بارها گفته شده کافیست کمی وقت بگذارید و در خصوص مشکل خود در انجمن جستجو کنید! 

نقل‌قول: نسخه ای نصب کردم که  کد امنیتی در اخر هر پاسخ و ارسال می اورد / ولی صدها اسپم باز ارسال داشتند

فقط کافیست کد امنیتی یا از سیستم تشخیص ربات توسط گوگل استفاده کنید! 

http://community.mybbiran.com/forum-177.html

والا چن بار سرج کرم گشتم باز مشکل نddam
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان