هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای مشاوره فوری
باسلام خدمت دوستان و اساتید نازنینم

من مدتی هس که روی سایت پی سی دانش کار میکنم منتها نتیجه محسوسی از نظر خودم نگرفتم و واقعا دیگه توان ادمه کارو ندارم میخواستم از اساتید خواهش کنم با برسی اوضاع سایت نظرشون رو در مورد ادامه کار روی سایت ویا واگذاری اون به اشخاص حرفه ای تر بدونم
متشکرم از لطف همتون
www.p30danesh.ir
پاسخ
درود
زحمات زیادی برای انجمنتون کشیدید اما ! 

1: صفحه ی اصلی شلوغ و نامنظم توجه کنید دوره ی سایت های گل منگولی، شلوغ  و .... تموم شده کاربر ها با مراجعه به وب سایت های شلوغ و بخصوص انجمن هایی که تنها بازدید صفحه ی اصلی آنها از ابتدا تا انتهای آنها یک ربع زمان میبره! به محض مراجعه صفحه رو بسته و یک نفس راحت میکشن ...
2: انجمن های عمومی دیگه حرف زیادی برای گفتن ندارند، برای راه اندازی انجمن های عمومی باید چند همکار را از قبل آماده کمک به خود کرده باشید! 

3: اگر میخواهید انجمن شما پیشرفت کند حتماً و حتماً انجمن را تخصصی کنید انجمن های تخصصی  خیلی بیشتر پیشرفت میکنند. ( نمونه انجمن آنتی 666 که یادمه در روز اول راه اندازی حدوداً 800 کاربر عضو انجمنشون شدن Idea  و همینطور عضویت و ... ادامه داشت تا به امروز ....)

پیشنهاد: 

1: انجمن را تخصصی کنید، حال این امر بر میگرده به حرفه و تخصص خودتون 

2: تبلیغات ها و مواردی که مانع جذب و باقی مانده کاربر در انجمن میشه رو حذف کنید

3: موضوع مهم دیگری که می ماند هر روز مطالب جدید در انجمن ارسال کنید، منظور از مطالب جدید کپی مطالب دیگر وب سایت ها و انجمن ها نیست مطالبی که خود آنها را بنویسید و خلق کنید! 

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۴/۶/۳، ۲۰:۳۳:۰۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۶/۵، ۱۳:۴۳:۴۴ عصر)
ممنونم از لطفتون کاش در مورد پرتال هم نظر میدادید 
www.p30danesh.ir
بنظرتون پس زمینه قالب انجمن رو باید تغییر بدم؟
ممنونم از لطفتون
پاسخ
بخش زیادی از مشکلتون به مشکلاتی که برای تمامی سایت ها به وجود اومده مربوط میشه (حضور اپلیکیشن ها و کمتر شدن حضور افراد در نت مگر به علت دلیل خاص) ، برای مثال توی پرتال دانلود گذاشتین و این در حالیه که بی نهایت سایت دانلود داریم که اگر فرد در مورد دانلود سرچ کنه به اون ها میرسه نه به شما . من بهتون توصیه میکنم اگر میخواین که موضوع سایتتون هم در مورد همه چیز باشه بهتره بگردین و پست هایی بذارین که تو هیچ سایتی نیست و البته از این موضوع هم مطمئن هستین که مردم دنبال همچون پستی توی اینترنت خواهند گشت . (توی این مواقع اطلاعات و آماری که Google Analytics میده و وبمستر تولز گوگل میتونه توی این که چه پست هایی جذابیت بیشتری برای بازدید کننده داره کمک و راهنماییتون کنه) موفق باشید و صبور Smile
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۶/۵، ۱۳:۴۴:۰۳ عصر)
خوب آخه حوزه کاری من تو هرکدوم از بخش های سایت مشخصه .تو این حوزه بنظرتون چیکار کنم بهتر جواب میده
ممنونم
پاسخ
با گفته های دو دوستمون موافقم، اما نکته ای رو فراموش نکنید... هدف شما از راه اندازی اون وب سایت چیه؟ جهت سرگرمی خودتون یا کسب درآمد و یا معرفی کار و محصول و خدماتتون؟

اگر سرگرمی بوده و برای دل خودتون راه اندازیش کردید پس به همین که دارید باید بسنده کنید.
اگر جهت کسب درآمد هست شما باید به جذب کاربر توجهی نکنید و فقط به جذب بازدید بپردازید. بازدید بالا = قیمت بالا تر برای تبلیغات ؛ اما اینو فراموش نکنید که تبلیغات باید مناسب خلقیات کاربر باشن و همینطور در اندازه و جای مناسب قرار بگیرن تا باعث آزار کاربر نباشن.
اگر جهت معرفی کار و محصول و خدماتتون(از نظر کالای فروشی) هست که شما نه باید توش تبلیغات بذارید و نه دنبال جذب کاربر باشید مگه اینکه با توجه به سیاست های کاریتون باشگاه مشتریان راه اندازی کنید. در سایر کار ها مثل خدمات طراحی وب که کالای معمولی به حساب نمیاد شما قطعا مخاطبان خاص خواهید داشت و با توجه به این خاص بودن نباید انتظار بازدید روزانه 10000 تا داشت.

چیزی که من از وب شما برداشت کردم یک سایت دانلوده که در کنارش انجمن هم وجود داره اما این متناسب با دامنتون نیست.چیزی که کاربر رو گیج میکنه. بهتره سایتتون رو برای آموزش های کامپیوتری بیشتر آماده کنید تا دانلودی که توی همه جا هست. توجه کنید که آموزش ها ساخته خودتون باشن نه سایت های دیگه و اشخاص دیگه.

توی صفحه اصلی سایت میبینیم که پک اندروید گذاشتید که نمیدونم کار خودتون هست یا کس دیگه اما سال 2012 ، ما الان سال 2015 هستیم یعنی سه سال عقب مونده. اگر به روز نیست این پکیج حذفش کنید از صفحه اصلی بهتره. چون پک هایی از شرکت های معتبری مثل پرند توی بازار تنها با اختلاف قیمت جزئی که نهایت 10 تومن هست ولی خیلی بیشتر از اینا برنامه و بازی داره، موجوده.

تصاویر بی کیفیت: http://www.p30danesh.ir/wp-content/uploa...load-1.gif باید حذف یا جایگزین بشن

و نکته نهایی اینکه هیچوقت بزرگنمایی نکنید و دروغ نگید. شاید کاربران ناوارد متوجه نشن اما کاربرانی که توی مسائل دست و پنجه ای نرم کردن قطعا مشکل رو متوجه میشن و این برای شما و اعتبار شما و سایتتون یه ضرر بزرگه.
سعی کنید محصولاتی و برنامه هایی که میذارید رو خودتون تست کنید یکبار و میزان خوبی برنامه و بدی هاشو خودتون ذکر کنید. مثلا برنامه clean master اندرویدی که موجوده فایل های تکراری رو پیدا میکنه اما حذف نمیکنه. اگر روش حلی رو هم براش دارید توی انجمن و اون پست بذارید.

ناب باشید، ناب بمونید...
کپی پیست مطالب آموزشی خاص سایت دیگران و اخبار عمومی و... ، بزرگنمایی و دروغ در فروش محصولات، اسپم در تالار گفتگو، همه از موارد مهم از دست دادن کاربر هست.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
منظور شما اینه علاوه بر فایل های دانلودی مقالات آموزشی هم در سایتم بگونجونم؟
راجع به اون پکیج هم ممنونم از تذکرتون حتما تصیحش میکنم
بازم ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان