هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ادیتور هم ساده هم پیشرفته
سلام
آقا ما اشتباه کردیم آپدیت کردیم 1.8.5 همه چی بهم ریخته ، الان ادیتور ساده خودش رو قالب دیفالت نمیاد هیچ ،پیشرفتشم سی کی ادیتور نمیاد

بعد یه مشکل دیگه هم خودتون ببینید بالا هدر از هر موضوع یه قسمت گذاشته

http://h55.ir/forumdisplay.php?fid=22

بچه ها ممنون میشم کمک کنید /بیشتر روش ها رو تست کردم جواب نداده
پاسخ
بحذف دوباره بنصب ادیتور رو
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
تست کردم این کارو اصلا ادیتور خودشم نمیارههههههههه/فعال و غیرفعال این کارا رو کردممم نشده ک نشد/فایل داخل پوشه اینک هم یه نمه دستکاری کردم بازم نشد
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۳۰، ۱۸:۵۷:۰۹ عصر)hosain55 نوشته است: تست کردم این کارو اصلا ادیتور خودشم نمیارههههههههه/فعال و غیرفعال این کارا رو کردممم نشده ک نشد/فایل داخل پوشه اینک هم یه نمه دستکاری کردم بازم نشد
تمام پلاگین هارو غیر فعال کنید ببینید درست میشود
پاسخ
اصلا قبل اینکه پلاگینی بخوام بریزم کلا ادیتور محو بود برای همین از پلاگین ها مشکلی نباید  باشه
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۳۰، ۲۱:۴۰:۰۳ عصر)hosain55 نوشته است: اصلا قبل اینکه پلاگینی بخوام بریزم کلا ادیتور محو بود برای همین از پلاگین ها مشکلی نباید  باشه

قالبو عوض کنید پس
پاسخ
و در ضمن فایل ها رو بصورت منظم آپلود نکرده اید
پاسخ
با قالب های دیگه درسته ولی میخوام دیفالت خودش درست بشه چون روش تنطیمات رو اعمال کردم
پاسخ
با بازگردانی هدراندکلود درست شد/ موضوع حلهههه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان