هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیرi نشدن تغییرات در mybb 1.8.5 [حل شد]
سلام من مای بی بی 1.8.5 رو نصب کردم وارد پنل مدیریت که میشم میخوام تنظیمات رو تغییر بدم اما تغییر نمیکنه یعنی وقتی تنظیمات رو تغییر میدم بعد که save میکنم صفحه رو رفرش کنم همگی برگشتن به حات اولیش همه پنل مدیریت همین مشکل رو داره

بعد میخوام ایندکس آخر آدرس هم بر دارم یه اموزش دیدم ولی توی پوشه فروم من فایل htacsessc نیست
مشکل پنل کلتون: کوکی های انجمن مشکل داره ک باید درستش کنید اومدم انجمنتون تست کردم..ن تنها پنل کل بلکه کل انجمنتون اینطوریه دوست عزیز
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
میشه بگید از کجا درستش کنم حالا دیگه اصلا انجمن باز نمیشه این پیام رو میده
خطا
نصب کننده درحال حاضر بسته می‌باشد. به منظور بازگشایی آن، لطفاً فایل 'lock' را از مسیر نصب حذف کنید.

من اصلا دست به هیچی نزدم یکدفعه این پیام اومد این سری دوم هست دارم انجمن رو پاک می کنم از اول نصب میکنم سری قبلی هم این پیام اومد کل فایلها رو پاک کردم از اول نصب کردم
از تاپیک زیر کوکی هاتونو نتظیم کنید

http://community.mybbiran.com/thread-111.html
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
 سپاس شده توسطarash111 (۱۳۹۴/۹/۱۷، ۱۶:۱۳:۵۴ عصر)
من نسخه 1.8.5 رو نصب کردم این قسمت رو که گفتین ندیدم من توی پنل مدیریت تنظیمات رو که تغییر میدم انگار هیچ یه رفرش کنم باز برمیگرده به روز اول
من که از این انجمن داغون رفتم
http://my-bb.ir/index.php
اگر اونجا هم اینقدر بد باشه میرم سراغ یه انجمن ساز دیگه حالم بد شد
(۱۳۹۴/۵/۲۲، ۱۲:۲۸:۳۵ عصر)20patogh نوشته است: سلام من مای بی بی 1.8.5 رو نصب کردم وارد پنل مدیریت که میشم میخوام تنظیمات رو تغییر بدم اما تغییر نمیکنه یعنی وقتی تنظیمات رو تغییر میدم بعد که save میکنم صفحه رو رفرش کنم همگی برگشتن به حات اولیش همه پنل مدیریت همین مشکل رو داره

بعد میخوام ایندکس آخر آدرس هم بر دارم یه اموزش دیدم ولی توی پوشه فروم من فایل htacsessc نیست

چون انجمن شما تازه ساخت است و کاربری ندارید پیشنهاد میکنم مای بی بی را کلاً از هاست حذف + دیتابیس و از نو شروع به نصب مای بی بی کنید ( در صورتی که مراحل را پیش رفتید و مشکل مجدداً پابرجا بود در صورت تمایل دسترسی ارسال کنید چک کنم)
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان