هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تمامی صفحات انجمن
درود

من یه مشکلی دارم هرکاریم میکنم نمیشه حل کرد.

وقتی تو انجمن از صفحه ای ب صفحه ای دیگه میرم اطلاعات صفحه بروزرسانی نمیشه حتما باید صفحه رو ریلود کنی تا اطلاعات جدید اون صفحه برات بیاد..این مشکل پنل ادمین هم وجود داره
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
سلام دوستان گرامی من تازه گی یه مشکلی برام به وجود اومده اونم اینه که وقتی عضویت تو انجمن رو میزنی و تمام فیلدهای ثبت نام رو پر میکنی و دکمه ثبت نام رو میزنی کار نمیکنه مشکل چیه خیلی گیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم ادرس:http://sky-bax.ir/
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۴، ۱۲:۵۱:۲۵ عصر)myster نوشته است: درود

وقتی تو انجمن از صفحه ای ب صفحه ای دیگه میرم اطلاعات صفحه بروزرسانی نمیشه حتما باید صفحه رو ریلود کنی تا اطلاعات جدید اون صفحه برات بیاد..این مشکل پنل ادمین هم وجود داره

به دلیل استفاده از هاست رایگان میباشد
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۸، ۰۸:۴۹:۴۹ صبح)sobhangg نوشته است: سلام دوستان گرامی من تازه گی یه مشکلی برام به وجود اومده اونم اینه که وقتی عضویت تو انجمن رو میزنی و تمام فیلدهای ثبت نام رو پر میکنی و دکمه ثبت نام رو میزنی کار نمیکنه مشکل چیه خیلی گیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم ادرس:http://sky-bax.ir/

سلام باید یکی از پلاگین ها مشکل داشته باشه

همه رو غیر فعال کن ببین درست میشه بعد تک تک فعال کن و پلاگین خراب رو پیدا کن
پاسخ
سلام بله همینطور بود از پلاگین ها بود ممنون
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۸، ۱۹:۰۹:۴۴ عصر)sobhangg نوشته است: سلام بله همینطور بود از پلاگین ها بود ممنون

خواهش میکنم لطفا کپی رایت رو رعایت کنید
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۸، ۱۴:۳۹:۰۰ عصر)محمد محمدی نوشته است:
(۱۳۹۴/۵/۱۴، ۱۲:۵۱:۲۵ عصر)myster نوشته است: درود

به دلیل استفاده از هاست رایگان میباشد
درود
دوست عزیز مشکل از کوکی ها بود که باید درست میکردم

گفتم تا بقیه تو اشتباه نیفتن
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
سلام مجدد دوستان من بازم نمیشه ثبت نام کرد هیچ اتفاقی نمیفته وقتی دکمه رو میزنی اما این دفع دیگه پلاگینی ندارم Huh
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۵۳:۰۵ عصر)sobhangg نوشته است: سلام مجدد دوستان من بازم نمیشه ثبت نام کرد هیچ اتفاقی نمیفته وقتی دکمه رو میزنی اما این دفع دیگه پلاگینی ندارم Huh

چطور ؟پس اون افراد حاضر در 24 ساعت گذشته , گروه های کاربری و ... چین Big Grin
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۵۳:۰۵ عصر)sobhangg نوشته است: سلام مجدد دوستان من بازم نمیشه ثبت نام کرد هیچ اتفاقی نمیفته وقتی دکمه رو میزنی اما این دفع دیگه پلاگینی ندارم Huh

برای سوال خود یک تاپیک جدا ایجاد کنید ! 

آیا پلاگین پرسش امنیتی را نصب کرده اید؟ ( اگر بله غیر فعالش کنید! ) 
قالب را هم عوض کنید و مشکل را بررسی کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۴/۵/۱۹، ۲۱:۰۴:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان