هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تمامی صفحات انجمن
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۵۷:۴۶ عصر)محمد محمدی نوشته است:
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۵۳:۰۵ عصر)sobhangg نوشته است: سلام مجدد دوستان من بازم نمیشه ثبت نام کرد هیچ اتفاقی نمیفته وقتی دکمه رو میزنی اما این دفع دیگه پلاگینی ندارم Huh

چطور ؟پس اون افراد حاضر در 24 ساعت گذشته , گروه های کاربری و ... چین Big Grin

خخخخ نه دوست عزیز هاستمو ریست کردم بعد انجمن رو دوباره ریختم که هیچ پلاگینی نداشت اون موقع هم نشد .بعد پلاگین هارو ریختم Big Grin
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۲۱:۱۳:۱۱ عصر)sobhangg نوشته است:
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۵۷:۴۶ عصر)محمد محمدی نوشته است:
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۱۹:۵۳:۰۵ عصر)sobhangg نوشته است: سلام مجدد دوستان من بازم نمیشه ثبت نام کرد هیچ اتفاقی نمیفته وقتی دکمه رو میزنی اما این دفع دیگه پلاگینی ندارم Huh

چطور ؟پس اون افراد حاضر در 24 ساعت گذشته , گروه های کاربری و ... چین Big Grin

خخخخ نه دوست عزیز هاستمو ریست کردم بعد انجمن رو دوباره ریختم که هیچ  پلاگینی نداشت اون موقع هم نشد .بعد پلاگین هارو ریختم Big Grin

بهترین راه کل پلاگینارو غیرفعال کن..بعدش تک تک فعال کن ببین کدومش مشکل داره دیگه...

تاپیک جدا بزنسد
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۲۰:۳۷:۵۲ عصر)HOssE!N-B نوشته است:

برای سوال خود یک تاپیک جدا ایجاد کنید ! 

آیا پلاگین پرسش امنیتی را نصب کرده اید؟ ( اگر بله غیر فعالش کنید! ) 
قالب را هم عوض کنید و مشکل را بررسی کنید

سلام اره ایراد از قالبه منتها کسی بلد نیست راهنمایی کنه چی کم داره قالب من؟
پاسخ
بهش دست زدید؟ Smile
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۹، ۲۱:۵۲:۰۱ عصر)محمد محمدی نوشته است: بهش دست زدید؟ Smile

درستش کردم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۴/۵/۱۹، ۲۲:۴۷:۳۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان