هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت کارت شارژ
با سلام خدمت کاربران انجمن با سایت ما میتواند کارت شارژ اپراتور چهارگانه ایرانسل همراه اول تالیا رایتل را با قیمت واقعی تهیه نمایید و هیچ هزینه اضافی پرداخت نکنید. سایت ما امکانات خرید شارژ ایرانسل خرید شارژ همراه اول و تالیا رایتل را برای شما کاربران عزیز فراهم نموده است همچنین کاربران دارای خطوط دایمی میتوانند قبض خودرا با استفاده از سایت ما به راحتی و به سهولت پرداخت نمایند و شانس برنده شدن در قرعه کشی را بالا ببرند همچنین میتوانید شارژ وایمکس ایرانسل خرید نمایید و یا وایمکس دایمی خودرا تمدید نمایید. سیستم شارژ مستقیم ایرانسل که دیگر نیازی به وارد نمودن کد شارژ طولانی نخواهد بود و سیمکارت شما پس از پرداخت مبلغ توسط کارت بانکی تان مستقیما از طرف خود ایرانسل شارژ خواهد شد. سیستم شارژ مستقیم همراه اول و رایتل نیز به زودی راه اندازی خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل در خریدتان میتواند با پشتیبانی تلفنی ما تماس بگیرید تا سریعا مشکل شما برطرف شود موفق و پیروز باشید.
خرید شارژ ایرانسل
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۴/۵/۱۲، ۱۲:۳۲:۱۰ عصر)
سلام

با توجه به کد های معرفی شده مانند *733# دیگر این سایت ها برای کاربران کاربردی ندارند

باتشکر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۱۲، ۱۶:۴۱:۳۰ عصر)azade1992 نوشته است: آقای مدیر این کدها رو بعضی گوشی ها کار نمیکنه. مثلا گوشی من! اگر کار کنه که خیلی راحته شارژ گرفتنRolleyes
ولی من مجبورم برم از مغازه و یا سایت ها شارژ بگیرم Undecided

پس باید روی گوشیتون یه بازنگری کنید Undecided 
امروز فقط کافیه شما  ی حساب بانکی و رمز دوم کارت  داشته باشید همین کافیه
حالا گوشی شما هر چی باشه جواب میده Blush
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطazade1992 (۱۳۹۴/۵/۳۱، ۱۲:۱۹:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۱۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart معرفی سایت شارژ rominaalizade 1 1,066 ۱۳۹۴/۴/۲۱، ۱۰:۵۴:۲۷ صبح
آخرین ارسال: aminn7756
  فروشگاه ویژه کارت شارژ Alizke 1 1,390 ۱۳۹۳/۱۰/۲۳، ۲۰:۳۸:۵۱ عصر
آخرین ارسال: amin7756
  اولین وبگاه فروش شارژ و گیف کارت بصورت آنلاین p30danesh 4 2,585 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۲۰:۲۴:۳۰ عصر
آخرین ارسال: p30danesh
  خرید اینترنتی کارت شارژ hashtbandi 6 4,236 ۱۳۹۳/۱/۱۵، ۱۳:۴۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: hamrah
  انجمن تریبون ازاد *مسابقه *کارت شارژ نازنین68 0 1,492 ۱۳۹۲/۷/۹، ۰۰:۰۲:۴۵ صبح
آخرین ارسال: نازنین68

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان