هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر سایز تصاویر
درود

چند وقتیه تصاویر پیوست شده تویه انجمن به سایز های مختلف ثبت میشه !
از کنترل پنل مدیریت » قسمت فایل های پیوست »

نحوهی نمایش تصاویر پیوست شده :

1- به صورت بندانگشتی
2- نمایش تصویر با اندازه‌ی واقعی خود (انتخاب کردم)
3- نمایش به صورت لینک دانلود

رویه بندانگشتی انتحاب میکنم بعد اندازه تصاویر تغییر میدم که اصلا اتفاقی نمیفته و دقیقا همون جور مونده !
نمونه :
http://dbookshop.ir/showthread.php?tid=132

رویه اندازه واقی انتخاب کردم باز اون های که قبلا با بندانگشتی ثبت شدن مثل اول هستن ولی پست های جدید درست بزرگ هستن !!
نمونه :
http://dbookshop.ir/showthread.php?tid=136

کوئری هست که همه تصاویر به اندازه واقعی ریست کنه ؟
پاسخ
به نظرم بسته به نوع قرار دادن شما در ارسالها تون تغییر سایز میدن ! 

نمونه ای که من گذاشتم رو مشاهده کنید 

[تصویر:  attachment.php?aid=9348]

همانطور که مشاهده میکنید 2 تصویری که شما ذکر کرده بودین رو در لوکال بدون مشکل در اندازه ی بزرگ به نمایش گذاشته و همینطور در همین ارسال تصویر در سایز بزرگ به نمایش گذاشته شده است 

برای اینکه تصاویر پیوست رو در سایز اصلی به نمایش بذارید به نظر من از دو روش زیر استفاده کنید . 

1: هنگام ایجاد موضوع پیوست را انجام دهید و سپس گزینه ی پیش نمایش ارسال را زده و بر روی تصویر پیوست کلیک کنید تا در سایز اصلی به نمایش در آمده و سپس در همین حالت آدرس پیوست را کپی و در ویرایشگر خود بر روی وارد کردن تصویر کلیک کنید و آدرس کپی شده را پیس کرده و تصویر برای شما به صورت بزرگ به نمایش در میاد 

2: همین عمل را میتوان انجام داد ( پیش نمایش را نزده ) مستقیماً موضوع را ارسال کنین و سپس بر روی تصاویر پیوست کلیک کنید تا به اندازه ی واقعای به نمایش در آمده و بعد آدرس ها را کپی و در ویرایشگر در قسمت وارد کردن تصاویر آدرس را وارد کنید

شات تصویری:
[تصویر:  attachment.php?aid=9349]

[تصویر:  attachment.php?aid=9350]

[تصویر:  attachment.php?aid=9351]

به این صورت عمل کنید امیدوارم مشکلتون حل شه  Wink

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۵/۳، ۲۰:۱۹:۵۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۵/۳، ۲۰:۴۰:۴۴ عصر)
با سپاس از راهی که دوست عزیزمون HOssE!N-B ارائه کردن برای مشکلتون(که البته مشکل هم نیست)
توضیحات تکمیلی رو بدم تا متوجه بشید:

تنظیمات تصاویر فایل پیویست که گفتید فقط در برای پیوست هایی که هست توی پست درج نشده باشن(دکمه وارد کردن به متن ارسال رو نزده باشید که توی پست قرار بگیره)، دقیقا مثل قسمت بالا که انگار خودشون هم به همون روشی که گفتن انگار داخل پست ها قرار دادن.

بند انگشتی ها توسط یک تابع تولید میشن و اینکار پس از آپلود تصویر با توجه به تنظیماتی که داشتید انجام میشه. پس چون فقط با آپلود کردن شما همگام هست با تغییر تنظیمات تصویرتون تغییر نخواهد کرد.
(اینکار انجام نمیشه چون حجم بالای تصاویر و همینطور تعدادشون ممکنه به هاست فشار بیاره، پس یکبار با توجه به تنظیمات ایجاد میشن، آواتار ها هم همینطور هستن)

درکل اون قسمت از تنظیمات که شما میگید برای حالتی اعمال میشه که تصویر پیوستی رو وارد به متن ارسال نکرده باشید.

برای تغییر سایز همونطور که گفتن بهتره توی کامپیوتر خودتون تغییر سایز رو انجام بدید که بهتر هم هست و حجم عکس کاهش پیدا میکنه، اگر هم نخواستید بعد از آپلود با همون روش درج توی ادیتور عرض و ارتفاع براش مشخص کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۵/۳، ۲۰:۴۴:۴۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۵/۳، ۲۰:۴۵:۰۳ عصر)
درود

ممنون از راهنمایی دوستان

مشکل بنده برمیگرده به آخرین پلاگینی که نصب کردم که بعد آپلود تصاویر، کلیک رویه تصویر بندانگشتی باز میشد
بعد بروز رسانی کلا تصاویر بهم ریخت و همش سایزش کوچک شد
نمونه :
http://dbookshop.ir/showthread.php?tid=132

الان از کنترل پنل مدیریت هرچی دستکاری میکنم سایز عکس های قدیمی بزرگ نمیشه با با انتخاب (نمایش تصویر با اندازه‌ی واقعی خود) بازم درست نمشه !

یکم سخته کاربرها از دو آموزش HOssE!N-B استفاده کنن (حالا خودم که کنار میام )
بعدم اینکه میخوام تصاویر آپلود شده در اندازه مثلا 500*500 ثبت بشن بعد با کلیک بالا بیاد یا مثل انجمن های دیگه که رویه تصاویر نوشته برای دیدن تصاویر به اندازه واقعی کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان