هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ارتقا از 1.6.8 به 1.8.5
با درود مشکلی در ارتقای انجمن من وجود داره
پلاکینها همه عیر فعال کردم.سایت افلاین هست و کلیه مراحل اپگرید به درستی انجام شده یه نکته جالب موقع ارتقا نام کاربری مدیر کل و که میخواست وقتی میدادم اخطار صحیح نبودن نام و پسورد داد .یه نام کاربری دیگه به صورت انگلیسی ایجاد کردم با سطح مدیر کل ایندفعه قبول کرد
و مراحل جلو رفت تا رسید به ارور
تصویر ارور و براتون اتچ کردم لطفا بررسی کنید
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
آدرس انجمن:
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-107.html
نقل‌قول: خطای MySQL 1054
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
(۱۳۹۴/۴/۱۸، ۰۳:۰۵:۰۹ صبح)HOssE!N-B نوشته است: http://community.mybbiran.com/thread-107.html
نقل‌قول: خطای MySQL 1054

با دردود نسخه انجمن فعلی 1.6.8 هست در خطای 1054 که شما راهنمایی کردید مشکل مربوط به نسخه 1.4.3 هست
لطفا مجدد متن ارور را در فایل پیوست شده مطالعه بفرمایید  ظاهرا ایراد مربوط به ستون mybb_moderatorهست
از اینکه وفت میزارید بی نهایت سپاسگزارم
پاسخ
سلام
 من مشکلی داشتم در اپدیت متاسفانه نمی دانم چه کار کنم
 اول اینکه نسخه 184 داشتم اپ کردم ولی بازم 4 را نشان می ده 5 را نشان نمی ده - در حالی که 5 را از سایت بر داشتم
 عمده مشکل من در 1-6-4 ایتن بود در پایین برای مهمان یک کد امنیتی می نوشت الان به زبان ژاپنی 300 تا یک امده ارسال کرده که متاجبم این کار را چه طور یک مهمان می تونه با وجود کد امنیتی بکنه - مشکل من از اینجا است در این نسخه نام کاربری اش را دایم می زنم تا همه ارسالها رو یک جا پاک کنم نمی یاره که هیچ چای هم در اون نسخه نبود که ارسالهای را هرس. و پاک و حذف کنیم - لطفا راهنمایی کنید
 دومین مشکل در ادری من بدون www. انجمن را میاره  اچ تی پی پی را هم نمیاره - این مشکل کوکی هم پدر منو در اورده  بعصی مواقع خودمنم راه نمیده تو انجمن و بیرون میندازه با اینکه از inc رفته و  کوکی را درست کردم
jhci k,ajiنام کاربری شما محروم شده است. دلیل محرومیت: ناشناس    -

اصلا سر در نمیارم چرا ؟ قبلا نسخه 16/2 را داشتم عالی بود این مای بی بی  واقعا اذیت کرد این بار -
 ادرس www.mahinet.ir
پاسخ
سلام من چند وقته سال زدم هیچ کی پاسخ نمی ده لطفا کمک کنید
 در نسخه قبلی یک مهمان امده 100 ها ارسال انجام داده ژاپنی 
 ئر زیر پاسخ ها هم یک کد امنیتی برای مهمان بود . متعجبم چه طور این همه اسپم فرستاده
 الان هر کجا سرچ می کنم نام کاربریشو نمی یاره 
 جای هم نیست که ارسال هاشو پاک کنم
 تازه گیها خود مدیریت هم نوشته پایان رسیده مدیریتت 
 من را راهنمایی کنید لطفا
پاسخ
(۱۳۹۴/۴/۲۱، ۱۴:۳۲:۲۶ عصر)rama نوشته است: سلام
 من مشکلی داشتم در اپدیت متاسفانه نمی دانم چه کار کنم
 اول اینکه نسخه 184 داشتم اپ کردم ولی بازم 4 را نشان می ده 5 را نشان نمی ده - در حالی که 5 را از سایت بر داشتم
 عمده مشکل من در 1-6-4 ایتن بود در پایین برای مهمان یک کد امنیتی می نوشت الان به زبان ژاپنی 300 تا یک امده ارسال کرده که متاجبم این کار را چه طور یک مهمان می تونه با وجود کد امنیتی بکنه - مشکل من از اینجا است در این نسخه نام کاربری اش را دایم می زنم تا همه ارسالها رو یک جا پاک کنم نمی یاره که هیچ چای هم در اون نسخه نبود که ارسالهای را هرس. و پاک و حذف کنیم - لطفا راهنمایی کنید
 دومین مشکل در ادری من بدون www. انجمن را میاره  اچ تی پی پی را هم نمیاره - این مشکل کوکی هم پدر منو در اورده  بعصی مواقع خودمنم راه نمیده تو انجمن و بیرون میندازه با اینکه از inc رفته و  کوکی را درست کردم
jhci k,ajiنام کاربری شما محروم شده است. دلیل محرومیت: ناشناس    -

اصلا سر در نمیارم چرا ؟ قبلا نسخه 16/2 را داشتم عالی بود این مای بی بی  واقعا اذیت کرد این بار -
 ادرس www.mahinet.ir

(۱۳۹۴/۴/۲۶، ۱۳:۱۰:۳۵ عصر)rama نوشته است: سلام من چند وقته سال زدم هیچ کی پاسخ نمی ده لطفا کمک کنید
 در نسخه قبلی یک مهمان امده 100 ها ارسال انجام داده ژاپنی 
 ئر زیر پاسخ ها هم یک کد امنیتی برای مهمان بود . متعجبم چه طور این همه اسپم فرستاده
 الان هر کجا سرچ می کنم نام کاربریشو نمی یاره 
 جای هم نیست که ارسال هاشو پاک کنم
 تازه گیها خود مدیریت هم نوشته پایان رسیده مدیریتت 
 من را راهنمایی کنید لطفا

درود، 
1- مشکل شما مربوط به خود آپدیت نیست پس موضوع جدیدی براش باز کنید.
2- آدرس انجمن رو توی پروفایل و امضا قرار بدید تا هر دفعه توی پست نگذارید
3- دسترسی ارسال برای مهمان ها رو باید میبستید، کپچا زیاد قابل اعتماد و تضمین کننده جلوگیری از اسپمر های انسانی نیست
4- قبلا برای نحوه پاک سازی پست ها گفته شده، سرچ کنید، اگر پیدا نکردید در تاپیک جدیدی مشکلتون رو با متنی واضح تر و عنوانی مناسب بیان کنید.
از اونجایی که شما انگار چند مشکل دارید هر کدوم رو باید توی تاپیک جداگانه ای بپرسید
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان