هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرفداران پرتقال
اینم تاپیک طرفداران پرتقال

امشب اسپانیا یه 3 4 تا می خوره Big Grin
پاسخ
امیدوارم
چون توی فینال 2008 اسپانیا هیچ کاری نکرد و فقط با یک گل آلمان رو برد.
امسال هم که در آستانه حذف بود. Tongue

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
اسپانيا ميبره

اونم با اختلاف 2 تاHeartHeartHeart
پاسخ
شک نکن پرتقال امشب می بره Big Grin
پاسخ
ConfusedConfused

باخت
پاسخ
 سپاس شده توسطgartal (۱۳۸۹/۴/۹، ۱۲:۰۲:۰۱ عصر)
درود
اسپانیا به لطف داور صعود کرد.
من نمیدونم این چه کارشناسایی هستند که میان تلویزیون ایران.
گل آفسایدو بزاریم کنار. چند تا خطا فقط روی رونالدو کردند که داور نگرفت؟
اونوقت نصیر زاده که نمیدونم کارشناس چیه اومده میگه عجب مدیریتی کردو اشتباش پایین بود.
اگه بازی آلمان - انگلیس یا آرژانتین - مکزیک یک اشتباه داشت این چندین اشتباه داشت که جالبش اینجاست فقط به سود اسپانیا بود.
فردوسی پورم گفت اسپانیا مزد بازی خوبشو گرفت فکر کنم باید به این هم فهموند که گل افساید برای تو نتیجه بازیه خوبه؟ و اگر به بازی خوب امتیاز می دادند اینتر قهرمان اروپا می شد؟

به هر حال مثل گلی که تورس توی فینال 2008 که مشکوک به خطا روی لام بود این بارم اسپانیا به لطف داور صعود کرد

البته من فقط طرفدار آلمان هستم اما فوتبال ایتالیا و اسپانیا کثیف ترین فوتبال های دنیاست. که یا دست داور تو کاره یا پشت صحنه ای در جریان.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
اتفاقا مضخرف ترین بازیکن جهان کریستیانو رونالدو هست !
دقیقا توی جام جهانی هیچ کاری نکرد! هیچ! همچنین خیلی مغرور و پر ادعا!
توی رئال پاسور خوب داره (به قول معروف: هلو بپر تو گلو) هست! به نظر من همین فرهاد مجیدی خودمون از اون بهتره!
پاسخ
سلام يچيزي كه برام جالب بود و باعث شد كلي بد و بيراه به كريس رونالدو بگم اين بود كه در بازي با اسپانيا وقتي كه سرود ملي پرتغال رو ميخوندن صداي فرياد همه بازيكنا به گوش ميرسيد اما كريس رونالدو دندوناشو به هم فشار ميداد و سرود ملي نميخوند ! Angry خيلي مغرور و بي اصالته !
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۹، ۱۶:۲۹:۱۷ عصر)
من پرتقال دوست دارم چون بازیکونای بزرگی از اون کشور امدن

بازی با اسپانیا !! یعنی باید بگیم بازی با اسپانیا و داوران باعت شد که پزتقال به مرحله بعدی راه پیدا نکنه

یه چیز جالب اگر دوستان صبح اخبارو میدیدن !!! گزارش گر میپرسه به کارشناس که بازی دیشب چه طور بود

کارشناس می گه نمیه 2 اسپانیا خیلی خوب بازی کرد و گزارش گر میگه نه نمیه اول خوب بود Big Grin بعد میگه گل چه طور بود گزارش گر میگه بسیار عالی و قابل قبول بوده و و و چند تا سوال دیگه با جوابای مسخره اخر میپورسه شما بازی و دیدی اون جواب میده راستش نه صبح از روزنامه خوندم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۹، ۱۶:۲۹:۰۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۹، ۲۱:۱۴:۱۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان