هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد Gzip
درود

[تصویر:  d.png] معرفی:
Gzip یک ابزار فشرده سازی است که روی سرور ها استفاده می شود تا اطلاعات صفحات سایت ها را فشرده کند و در مصرف پهنای باند صرفه حویی شود. متاسفانه Gzip در تمامی سرور ها استفاده نمی شود اما از نسخه 1.2 روی MyBB قابل استفاده است.

آیا مشکلی دارم؟

اگر شما بعد از نصب مای بی بی، صفحه اصلی خود را سفید یا شامل متن های درهم می بینید، احتمالا سرور شما از Gzip پشتیبانی نمی کند و نیاز است که این عملکرد را به طور دستی برای MyBB خاموش کنید.

خاموش کردن Gzip:
برای خاموش کردن Gzip در MyBB به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > Server and Optimization Options > گزینه "?Use GZip Page Compression" را خیر بزنید.

[تصویر:  user.png] تهیه کننده: Pars

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطK@M@L (۱۳۸۹/۴/۸، ۲۰:۱۲:۰۲ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۴/۹، ۰۰:۳۳:۴۸ صبح) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۷:۵۴:۰۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۰۸:۲۴:۰۸ صبح) ، arix (۱۳۹۰/۲/۸، ۰۳:۰۳:۱۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۸:۵۱:۲۳ عصر)
Generated in 0.1107759 seconds (79.69% PHP / 20.31% MySQL)
SQL Queries: 81 / Global Parsing Time: 0.0531399 / Memory Usage: 9.75 MB
PHP version: 5.2.13 / Server Load: 3.95 / GZip Compression: Disabled
[advanced details
چطوری میشه تنظیم کرد این اطلاعات نمایش داده نشن.همه چیز ما رو به همه نشون میده؟!!!HuhConfused
پاسخ
قبلا پرسيده شده لطفا اول جستجو كنيد بعد سوال كنيد

http://community.mybbiran.com/thread-1064.html
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطpouya1364 (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۱:۴۴:۲۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۲:۲۸:۱۷ عصر)
به خدا میگردم پیدا نیمیکنم Blush
پاسخ
سلام. من نمیتونم یه تاپیک جدید ایجاد کنم. نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1 پس مجبور شدم ینجا بپرسم.شرمنده....

اطلاعات فردی که پستی ارسال میکنه مانند این انجمن در بالا نشون داده میشه.ایا میشه کاری کرد که در سمت راست نشون داده بشه؟

بعد چه تنظیماتی انجام بدیم که کلا قسمت آپلود فایل و پیوست نشون داده نشه و کسی نتونه فایلی آپ کنه؟
پاسخ
اولي

http://community.mybbiran.com/thread-90.html

دومي هست تو تنظيمات هست گروه هاي كه نمي خواي فايل اپلود كنن اين دسترسي رو ازشون بر دار

گروه ها و كاربر ها »گروه مورد نظر » انجمن ها و ارسال ها »گزینه های پیوست

تيكش رو بر دار
پل های ارتباطی : 
پاسخ
 سپاس شده توسطAMINGERAMI (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۰۰:۱۹:۰۶ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۰۱:۰۵:۵۷ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۲۱، ۲۲:۲۷:۴۵ عصر)
چه سریع.....خیلی ممنون

ایا میشه این امکان را گذاشت که فقط کاربران بتونن لینک آواتار رو از سایتی دیگه بدن؟
پاسخ
باز فرقي نداره از اونجا اپلود ميشه تو هاست خودتون اون فقط براي اون هست كه اگه يه نفرا از يه عكس تو سايتي خوشش اومده راحت تر استفاده كنه
پل های ارتباطی : 
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۰۱:۰۲:۳۸ صبح) ، AMINGERAMI (۱۳۸۹/۶/۲۳، ۰۱:۰۵:۰۴ صبح)
آقا gzip رو فعال کنم مشکلی چیزی پیش نمیاد؟
پاسخ
Content Encoding Error

The page you are trying to view cannot be shown because it uses an invalid or unsupported form of compression.

Please contact the website owners to inform them of this problem.

سلام
من gzip رو که فعال میکنم موقع لود انجمن ایم ارور رو میده ، کسی میتونه کمکم کنه؟

پلاگین پرتال پیشرفته رو که غیر فعال کردم درست شد ، ولی خوب من این پلاگین رو هم میخوام ، چیکارش کنم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان