هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ارتقا انجمن با لوکال هاست
به جای این کارها اول روشی که من پیشنهاد دادم رو امتحان کنید دوست عزیز!
کوئری ها خیلی سریع تر از اونی که شما فکر میکنید اجرا میشن و خیلی سبک هستن!
کی به شما گفته مشکل از حجم اطلاعات شما هست؟

خطایی میگیرید که این مسئله رو به شما اثبات کنه؟ من احتمال میدم سروری که سایت شما روش قرار داره خیلی سریع تر از کامپیوتر شخصی شما باشه!

شما 2 موردی که پست قبل عرض کردم رو بررسی کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه. چون من سایتهایی دیدم آپدیت شدن که مطالبشون خیلی بیشتر از سایت شما هست!

البته این در صورتی هست که هیچ خطایی نگیرید. اگر حین عملیات آپدیت خطا دریافت میکنید تصویرش رو اینجا بذارید تا تخصصی تر ببینیم جریانش چیه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۰۲:۰۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۱۰:۰۰ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۱۰:۱۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۱۳:۲۸ عصر)
دفعه قبل که میخواستم انجمنم ارتقا بدم از این قسمت جلوتر نرفت
مشکلم هم تو این تاپیک مطرح کردم
http://community.mybbiran.com/thread-17376.html

[تصویر:  141874003175551.jpg]

بعد دوست عزیز firstboy000 گفتند که سرور شما قدرت کافی واسه ارتقا را نداره و منم بیخیال شدم
ولی چون میخوام به روز باشم دوباره دارم سعی میکنم انجمنم ارتقا بدم
آقای نجفی به نظر شما اگه اون تیک را بردارم و اسم فایل htaccess  را عوض کنم بدون مشکل انجمنم ارتقا پیدا میکنه؟؟؟
پاسخ
نقل‌قول:
آقای نجفی به نظر شما اگه اون تیک را بردارم و اسم فایل htaccess  را عوض کنم بدون مشکل انجمنم ارتقا پیدا میکنه؟؟؟

با عرض پوزش از آقای نجفی 

خب دوست عزیز آقای نجفی گفتن این کار رو انجام بدید بعد نتیجه رو اعلام کنید . . .
من هم سایت های خیلی بزرگی رو دیدم بدون هیچی مشکلی ارتقا رو انجام دادن یا میدن ! 
فکر نمیکنم مشکل از سرور باشه در هر صورت گفته های آقای نجفی رو اجرا کنید بعد بررسی کنید ک آیا هنوز هم مشکل دارید یا خیر 
(در بروز رسانی یا قبل از ایجاد تغییرات اساسی حتماً‌بکاپ بگیرید)
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۳۰:۵۱ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۴۰:۲۸ عصر)
بله شما اسم htaccess رو تغییر بدید به مثلا htaccess2.txt به احتمال خیلی زیاد مشکل رفع خواهد شد
اگر هم باز مشکلی بود ایندفعه در مراحل اول اسکریپت یک تیک هست که از شما میپرسه اطلاعات نصب یا بروز رسانی رو به گروه mybb ارسال کنه یا خیر و شما این تیک رو میتونید بردارید (در صورتی که با روش اول حل نشد این مورد رو انجام بدید)
پاسخ
 سپاس شده توسطsir_rahim (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۴۱:۱۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۹:۴۴:۰۲ عصر)
خیلی خیلی ممنون از لطف شما
تست کردم
نتیجه را به شما اعلام مکینم Heart Heart Heart
پاسخ
بازم همون قسمتی که قبلا هنگ میکرد هنگ کرد و جلوتر نمیره
پاسخ
در صورت تمایل میتونید اطلاعات هاستتون رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۲:۵۸:۲۵ عصر)
الان میفرستم
پاسخ
اینترنت ایران بجای اشتراک بین نهایت 8 نفر، حداقل 8 نفر و نهایت 24 نفر شیر میشه. متاسفانه خیلی از هاستینگ ها هم چنین داستانی دارن، بیشتر از حدی که باید اشتراک میدن اما به این شدت نه؛ و گاها محدودیت سیستمی ایجاد میکنن که اگر استفاده از منابع توسط یک اکانت بالا رفت هاست ساسپند بشه. به همین جهت بود که گفتم روی لوکال انجام بدن راحت تر هستن. حجم کلی دیتابیس اگر بی زیپ2 بگیرن و حجم فایل ها هم زیپ بگیرن نهایت 60 مگابایت میشه.
دیتابیس چیزی حدود 200 مگابایتی بعد از فشرده سازی بی زیپ2 به18 مگابایت تبدیل شد.

میشه آپدیت رو دستی انجام داد اما برای چنین چیزی پیشنهاد نمیشه و سختی آپلود و دانلود رو بهتر از انجام آپدیت دستی بدونیم بهتره...
اون آپدیت دستی روی سرور های اختصاصی و اونم قطعا برای انجمن های خیلی خیلی بزرگ استفاده میشه.

من چیزی به ذهنم نمیرسه درمورد روش های دیگه افزایش لودر آپدیت، دسترسی ها رو به جناب نجفی ارسال کنید تا اگر بشه راه حل مناسب تر و ساده تری پیدا بشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطsir_rahim (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۳:۴۳:۰۸ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۱۴:۲۹:۵۱ عصر)
خیلی ممنون از جواب دوستان
بیخیال بشم فعلا بهتر تا ببینم بعدا چی شده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لوکال هاست احمد-امینی 3 2,728 ۱۳۹۵/۷/۲۶، ۲۲:۲۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان