پویاسازان
هاست لینوکس هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.12 MyBB منتشر شدامتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه آموزش جاوا را آغاز کنیم؟
#1
سوال متداولی که پرسیده می شود این است که جاوا را از کجا آغاز کنیم؟ زمانی که با یک زبان برنامه نویسی همچون جاوا مواجه می شویم بهتر است که هزینه آموزش آن را در نظر بگیرید.

JDK را نصب کنید:

شما بدون JDK  عملا نمی توانید کاری انجام دهید. JDK شامل تمامی ابزارهایی است که برای توسعه برنامه های جاوا نیاز دارید. بنابراین آن را دریافت کنید.

یک IDE انتخاب کنید:

این روزها زمانی است که شما نیاز به بازکردن یک پنجره ترمینال و اجرای ابزارهای خط فرمان دارید. ابزارهای مناسبی برای توسعه برنامه های جاوا وجود دارد. این ابزارها با هدف ساخت یک برنامه جاوا به شما کمک می کنند. تعداد زیادی از این ابزارها وجود دارد که می توانید انتخاب کنید اما به شما Net Bean پیشنهاد می شود. شما می توانید تنها بر روی خروجی از دستورات در IDE NETBEANS  جهت دستیابی به آنچه می خواهید تمرکز کنید.

مراحل اولیه

به ناچار اولویت چیزی که انجام خواهید داد برنامه ساده Hello word می باشد. این برنامه شما را قادر می سازد تا با نحوه کامپایل کردن و اجرا ی کارهای برنامه ها در یک IDE همانند Net Bean آشنا شوید.

(برای مشاهده مقاله Hello word به سایر مقالات جاوا سایت مراجعه کنید)

اگر از آموزش جاوا لذت بردید پس شروع به یادگیری بخش های دیگر جاوا بپردازید.

برنامه ای را برای ساخت انتخاب کنید:

تئوری های متعددی پشت یک زبان برنامه نویسی همانند جاوا وجود دارد، شما مجبور به یادگیری قواعد گرامری زبان و نحوه کار برنامه های جاوا با یکدیگر هستید.

هرچند که باید به یاد داشته باشیم که زبان جاوا مورد استفاده قرار می گیرد. تقریبا تعداد نامحدودی برنامه وجود دارد که با این زبان می توان ایجاد کرد و اگر یک زبان برای تولید انتخاب کردید مسیر یادگیری را از طریق قواعد گرامری جاوا در نظر داشته باشید.

برای راحتی کار شما، پیشنهاد می شود که یک ماشین حساب به عنوان شروع کار در نظر بگیرید.

شما حتما با نحوه کارکرد ماشین حساب آشنا هستید و تنها نیاز به پیاده سازی بدون مسائل طراحی کرد.پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
#2
با تشکر از مقاله خوبتون.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان