هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین ABP چند دامنه - ABP Multi Domain
سلام ممنون از پلاگین . این پلاگین مثلا اگه بخوایم با دو تا آدرس وارد انجمن بشیم کاربرد داره ؟ 
من الان دو تا دامین بخوام برای انجمنم بذارم یکم گیج شدم چون روش های مختلفی مث ریدایرکت و این چیزام هست . میشه یه توضیح مختصر بدید ؟
با تشکر

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
کپی رایت هاتون لینک ندارن دوست عزیز، لطفا اصلاح کنید هر سه مورد رو.

نقل‌قول: [تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b] اعمال چندین دامنه مورد نظر برای یک انجمن.
نقل‌قول: این پلاگین به شما این قابلیت رو میده که کاربران شما هم بتونن با دامنه ی mysite.ir و هم دامنه otherdomain.ir و امثالهم ، بدون مشکل وارد بشن و بتونن فعالیت کنن.(اکثر انجمن ها که میخوان تغییر دامنه بدن خیلی به نفعشونه که از این استفاده کنن برای مدتی تا همه کاربران مطلع بشن)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۹/۱۱، ۲۰:۱۳:۰۵ عصر)
(۱۳۹۵/۹/۱۱، ۱۶:۱۴:۵۷ عصر)firstboy000 نوشته است: کپی رایت هاتون لینک ندارن دوست عزیز، لطفا اصلاح کنید هر سه مورد رو.

نقل‌قول: [تصویر:  info.png] [b][تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b][/b] اعمال چندین دامنه مورد نظر برای یک انجمن.
نقل‌قول: این پلاگین به شما این قابلیت رو میده که کاربران شما هم بتونن با دامنه ی mysite.ir و هم دامنه otherdomain.ir و امثالهم ، بدون مشکل وارد بشن و بتونن فعالیت کنن.(اکثر انجمن ها که میخوان تغییر دامنه بدن خیلی به نفعشونه که از این استفاده کنن برای مدتی تا همه کاربران مطلع بشن)

بله اومدم فوتر رو دستکاری کنم اونجوری شد :|
حالا من دامنه دوم رو گرفتم هر کار میکنم ست نمیشه کسی نیست دسترسی بدم انجام بده ؟ (اون کدای فوتر کپی رایتم درست کنه پلیز  Blush )

+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
(۱۳۹۵/۱۰/۱، ۱۲:۴۵:۴۸ عصر)ANTROMEDA نوشته است:
(۱۳۹۵/۹/۱۱، ۱۶:۱۴:۵۷ عصر)firstboy000 نوشته است: کپی رایت هاتون لینک ندارن دوست عزیز، لطفا اصلاح کنید هر سه مورد رو.

نقل‌قول: [تصویر:  info.png] [b][تصویر:  info.png] [b][تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b][/b][/b] اعمال چندین دامنه مورد نظر برای یک انجمن.

حالا من دامنه دوم رو گرفتم هر کار میکنم ست نمیشه کسی نیست دسترسی بدم انجام بده ؟ (اون کدای فوتر کپی رایتم درست کنه پلیز  Blush )

درود

دوست عزیز قالبی که شما از مای بی بی کو دانلود کردین حتما توی فایل قالب یدونه پلاگین وجود داره که بعد نصب قالب باید نصبش کنید..

و کاملا اشتباهه از نظر من قالب دیگه ای نصب کنید بهتره

و اینکه الان قسمت های اصلی قالبتون هم سازگار نیست با اون پلاگینی که شما نصب کردین ( پلاگین داخل قالب)

و یک نوع تبلیغات و دسترسی سریع خودشونه قالبتون رو عوض کنید بد نیست یا برای تغییرات امنیتی و ظاهری باید دانش کد نویسی CSS یا HTML رو داشته باشید یا با یک ویرایشگر مشورت و مشاوره بگیرید

البته اون قالب اصلی که توی ظاهر مثلا همیار تبدیلش کرده  که اصلا تبدیلش کار اونا نیست تبدیلش توسط شخص دیگه ای انجام شده

قالب اصلی ویبولتین  (کلیک کنید).....

و کلا معلومات اشتباه رو به کاربران ارائه میدن الان ماشالاء هرکی از وبلاگ میاد رو وردپرس و انجمن میشه طراح و ..... Tongue
پاسخ
(۱۳۹۵/۱۰/۱، ۲۱:۰۳:۱۱ عصر)Develepor نوشته است:
(۱۳۹۵/۱۰/۱، ۱۲:۴۵:۴۸ عصر)ANTROMEDA نوشته است:

نقل‌قول: [تصویر:  info.png] [b][تصویر:  info.png] [b][تصویر:  info.png] [b][تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b][/b][/b][/b] اعمال چندین دامنه مورد نظر برای یک انجمن.

درود

دوست عزیز قالبی که شما از مای بی بی کو دانلود کردین حتما توی فایل قالب یدونه پلاگین وجود داره که بعد نصب قالب باید نصبش کنید..

و کاملا اشتباهه از نظر من قالب دیگه ای نصب کنید بهتره

و اینکه الان قسمت های اصلی قالبتون هم سازگار نیست با اون پلاگینی که شما نصب کردین ( پلاگین داخل قالب)

و یک نوع تبلیغات و دسترسی سریع خودشونه قالبتون رو عوض کنید بد نیست یا برای تغییرات امنیتی و ظاهری باید دانش کد نویسی CSS یا HTML رو داشته باشید یا با یک ویرایشگر مشورت و مشاوره بگیرید

البته اون قالب اصلی که توی ظاهر مثلا همیار تبدیلش کرده  که اصلا تبدیلش کار اونا نیست تبدیلش توسط شخص دیگه ای انجام شده

قالب اصلی ویبولتین  (کلیک کنید).....

و کلا معلومات اشتباه رو به کاربران ارائه میدن الان ماشالاء هرکی از وبلاگ میاد رو وردپرس و انجمن میشه طراح و ..... Tongue

دوست عزیز قالب انجمن رو کاربرا مشکلی ندارن باهاش ....
مشکلم نصب دامین با این پلاگینه

+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
1- دامنه به هاست متصل باید باشه(بصورت پارک دامین)
2- اگر مورد فوق صورت گرفته دسترسی مای بی بی رو پ خ کنید تا بررسی و اعمال کنیم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
(۱۳۹۵/۱۰/۲، ۱۲:۴۳:۰۴ عصر)firstboy000 نوشته است: 1- دامنه به هاست متصل باید باشه(بصورت پارک دامین)
2- اگر مورد فوق صورت گرفته دسترسی مای بی بی رو پ خ کنید تا بررسی و اعمال کنیم.

ممنون همینو تو پست اول ننوشته بودید برا همین جواب نمیداد . درست شد الان
تشکر فراوان  Heart

+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان