هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک به طرفداران آلمان
مردم از آن هشت پا هراس دارند

[تصویر:  octopus.jpg]

با توجه به باخت المان مقابل تیم اسپانیا و یپش بینی کاملا دقیق این هشت پای عجیب در مورد بازیهای جام جهانی از این پس هراس آنها شدت هم میابد و با این تحاسب تیم ملی آلمان باید در خفا نتایج بازیهای خود را با هشت پا قبل از بیازی در میان بگذارد.

از انجا که قهرمان حتمی جام جهانی مردمانی از سرزمین گل فروشها هستن با این تحاسب اگر المان به فینال هم میرفت نارنجی پوشان با قدرت اونها رو به خانه میفرستادن.

هلندی ها چند سال هست که حقشون در چندین دوره جام جهانی خورده شده و الان وقتش رسیده که حق خودشون رو از جام نفرین شده ی زرین پس بگیرن و اون جام رو نسبت به کشور خودشون از یک جام وحشی به یک جام اهلی تبدیل بکنند.
پاسخ
آخ دلم خنک شد تقاص شکست تیم آرژانتین و بی احترامی آلمان های مغرور رو این اسپانیای فوتبال بلد گرفت . الان جاداره سرمربی اسپانیا بگه یک بازی تمرینی خوب رو قبل فینال انجام دادیم ( انصافا آلمان یکی خورد و 5 تا نخورد) فوتبال زیبای اسپانیا با پاسکاری ها و هماهنگی تیمی عالیشون بازی رو از وسط میدون به نیمه آلمان ها برده بود.
شاید بشه گفت این تلخ ترین وداع فرزندان هیتلر با جام جهانی بود.
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۱:۱۰:۴۲ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۱:۵۷:۱۶ صبح)
الان یکی میاد میگه به لطف تیم داوری اسپانیا رفت فینال Big Grin
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۰:۵۵:۳۳ صبح)Mamal92 نوشته است: اومدم برد اسپانیا رو به طرفداران اسپانیا تبریک و به طرفداران آلمان تسلیت بگم! Big Grin
الان فکر کنم طرفداران آلمان بگن اسپانیا با کمک داور ها برد! Cool
بازم این اختاپوسته درست گفت!!! Tongue
عجب حیون باحالیه ها!!! Big Grin

راستی یادم رفت اینم بگم، رکورد جدید مسابقه پیامک رو دیدین؟! Wink
تیم اسپانیا بیشترین طرفدار رو تو ایران داره نه تیم آلمان!!!
همونطوری که تو نظرسنجی های قبل از جام مشخص شده بود بیشترین طرفدار رو اسپانیا داره تو ایران نه آلمان! ‌Big Grin
من دور خودم فقط یک دوست دارم که قبل شروع بازی ها گفت اسپانیا.
خیلی از اینا گه رای به اسپانیا دادن آرژانتینی هستند.

فکر کنم آمار واقعی طرفدار رو باید از روی اولین بازی هر تیم شمارش کنید و رکورد آلمان 2.5 میلیون است. چون در اولین بازی افراد بی تعصب (مخدوش کننده) به ندرت اس ام اس میدن.

مخدوش کننده: آمار به دست آمده به طور منظم با آمار واقعی متفاوت است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطT_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۳۶:۵۶ صبح)
قبل از بازی ها بارها نظرسنجی شد و بیشترین آمار برای اسپانیا بود!
منظورم نظرسنجی ها درون ایران هست!!!
برای همین بود وقتی اسپانیا به سویس باخت همه میگفتن بیشترین طرفداران ایرانی طرفدار این تیم هستن و دوست ندارن تیم محبوبشون اوت بشه!
منم تو بازی آلمان و استرالیا به آلمان رای دادم به خاطر جایزه مسابقه!!!
به همون دلیلی که تو خیلی از مسابقات رای دادم به تیم های دیگه!!!
اتفاقا حامیان واقعی تیم ها در این بازیهای آخر مشخص میشه چون فقط همین دو تیم هستن و دیگه تیمی نیست و بحث جایزه مطرح نیست بحث حمایت و طرفداری هست!
اگر به نتایج آمار بین دو نیمه نگاه میکردین میدیدین بیشترین پیامک ها به نفع اسپانیا بود.
این در حالی بود که بازی پایاپای بود و برد اسپانیا مشخص نبود و بازی کاملا مساوی بود!
ولی اگر یادتون باشه بازی آلمان و استرالیا بازی در نیمه اول به نفع آلمان بود و کمتر کسی بود بگه استرالیا این بازی رو میبره!!!
حدس زدن برنده اون بازی زیاد سخت نبود، ولی این بازی نشون داد که وقتی بین تو تیم ستاره در جهان یکی رو باید انتخاب کرد، اسپانیا آرای خاموش رو جذب میکنه و تو صدر می ایسته!
البته از الحق نگذریم این بهترین بازی اسپانیا بود چون تا قبل از این اسپانیا به این قشنگی بازی نکرده و این نشون میده خیلی ها قدرت واقعی اسپانیا رو ندیده بودن و هیچکس باورش نمیشد اسپانیایی که بازی هاش رو با تک گل ها میبرد، جلوی آلمان پر انگیزه چنین بازی قشنگی رو انجام بده...
مردم به بازی قشنگ اسپانیا رای دادن نه به تعداد گلهای زده آلمان!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۱:۵۸:۲۱ صبح)
به این موضوع شک نکن که تیمی که هیچ عنوانی در جام جهانی نداره نمیتونه در رده پر طرفدار ترین تیم ها باشه. اسپانیا در جهام جهانی تا قبل این از کره جنوبی هم کمتر بوده. اما امسال خود برای اولین بار به فینال رفته

دیدی که قبل بازی:
مجموع طرفدارای اسپانیا + مخافان آلمان (طرفدارای آرژانتین + انگلیس)
با
طرفدارای المان برابر بودند.

من 16 تا دوست آرژانتینی دارم که مطمئنم 11 تاشون حتما به اسپانیا رای دادند

قبول دارم در طول بازی اسپانیا بهتر بازی کرد و همون رای های مخدوش کننده مردمی که برای جایزه اس ام اس میدن را جذب کرد.

طرفدارای واقعی رو میتونید با شمارش دوستان مدرسه و محل کمی حدس بزنید البته نمیشه به کل نسبت داد. ما نزدیک خونمون یه کوچه هست که همشون طرفدار آلمان هستند اگه کسی اونحا آمار بگیره لابد میگه کل ایران آلمانی هستند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطT_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۳۷:۴۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هیجانات صدر اعظم آلمان در بازی آلمان آرژانتین+ عکس mrxtazi 0 1,199 ۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۷:۲۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان