هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال اطلاعات هاست از public_html به public_html/forums
با انتقال اطلاعات هاست از public_html به public_html/forums  ایا برای سایتم و ایندکس های گوگل اتفاقی میوفته؟
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
اگه نمیخواید توی روت چیزی قرار بدین (یعنی به آدرس yourdomin.com) میتونین آدرس ها رو ریدایرکت کنین به آدرس جدیدشون 
در هر صورت باید توی وبمستر تولز اعلام کنید که آدرس ها تغییر کرده تا توی لیست سیاه گوگل نرید ....
پاسخ
 سپاس شده توسطhosseinsharbati (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۰۹:۰۱:۳۶ صبح)
(۱۳۹۴/۱/۳۰، ۲۳:۲۲:۵۶ عصر)davood zzz نوشته است: اگه نمیخواید توی روت چیزی قرار بدین (یعنی به آدرس yourdomin.com) میتونین آدرس ها رو ریدایرکت کنین به آدرس جدیدشون 
در هر صورت باید توی وبمستر تولز اعلام کنید که آدرس ها تغییر کرده تا توی لیست سیاه گوگل نرید ....

مهندس میخام قرار بدم یعنی توی ادرس اصلی سایت طراحی کنم با سایت وارد انجمن بشه یعنی از yourdomin.com به yourdomin.com/forums

اموزش تغییر ادرس رو بهم میگید لطفا؟
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
1) از توی پنل مدیر کل آدرس انجمن رو تغییر بدین 
2) پوشه ای بنام forums در روت ایجاد کنید و فایل های مربوط به مای بی بی رو به اونجا انتقال بدین 
موفق باشید ..×!
پاسخ
اینکارو کردم اما تاپیک هارو دیگه باز نمیکنه ارور 404 میده انجمن بالا میاد ولی تاپیک ها ارور میده میگه صفحه ای پیدا نشد 
از تو کنترل پنل مدیرکل /پیکربندی/تنظیمات/اطلاعات سایت
ادرس انجمن رو به ادرس جدید یعنی yourdomin.com/forums تغییر دادم ولی مشکل رفع نشد
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
درود،

امکان پذیر هست ولی اصلا پیشنهاد نمیشه.

-ایندکس های گوگل حذف میشوند.
-رتبه سایت در گوگل از بین میرود.

البته با معرفی آدرس جدید در گوگل وبمستر تولز و ریدایرکت 301 میتوان مقدار قابل توجهی از این آمار را کاهش داد.
پاسخ
 سپاس شده توسطhosseinsharbati (۱۳۹۴/۲/۴، ۱۷:۲۸:۴۲ عصر)
سلام مجدد
مهندس در مورد اینکه چطور ارور 404 رو برطرف کنم و اینکه بعد از انجام اینکار چطوری ریدایرکت 301 رو انجام بدم بیشتر توضیح میدین؟

کوکی ها رو هم درست کردم بازم نشد
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان