هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت پایین بودن سرعت اپلود فایل در اپلودسنتر کلیفا
دوستان کسی نمیدونه چرا تو اپلود سنتر کلیفا سرعت اپلود فایل خیلی پایین هست؟

کسی اپلود سنتر خوب سراغ نداره؟
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
(۱۳۹۴/۱/۳۰، ۲۱:۰۲:۱۵ عصر)hosseinsharbati نوشته است: دوستان کسی نمیدونه چرا تو اپلود سنتر کلیفا سرعت اپلود فایل خیلی پایین هست؟

کسی اپلود سنتر خوب سراغ نداره؟

درود

سرعت ، امنیت ، کیفیت و ... 

اینا همه مرتبط به هاست و سرور هست  

هاست پر سرعت و با کیفیت بگیرید نیازتون برطرف میشه 

منم از آپلودر کلیفا استفاده میکنم و تا الان مشکل سرعت آپلود و دانلود نداشتم !

نمونه : http://dbookshop.ir/up
پاسخ
 سپاس شده توسطhosseinsharbati (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۰۸:۵۰:۵۵ صبح) ، میدوری (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۶:۴۵:۲۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۶:۵۶:۲۲ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۲۲:۰۰:۵۵ عصر)
با پشتیبانی سرور تماس گرفتم گفتن مشکل از طرف ما نیست.
الان چک کردم دیدم سرعت اپلود فایل تو انجمنم هم پایین اومده قبلا اینطوری نبود
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
سرعت آپلود به سرویس اینترنت شما بستگی دارد و ربطی به هاست و اسکریپت ندارد . با سرویس اینترنت خودتان هماهنگ کنید . من یک مگ مبین نت دارم و آپلود فایل بیست مگی برای من در بعضی موقع ها دو ساعت یا بیشتر طول میکشد . Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۶:۵۶:۱۷ عصر) ، hosseinsharbati (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۷:۴۵:۰۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۷:۵۵:۵۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۴/۱/۳۱، ۲۲:۰۰:۵۸ عصر)
مهندس من hiweb دارم و ار سرعتش هم راضی هستم تو انجمن ها و اپلودسنترهای دیگه چک کردم فرضا یک فایل 10 مگبایتی تو اپلودسنترهای دیگه کمتر از 1 دقیقه زمان میبره اما تو انجمن خودم حدود 15 تا بیست دقیقه اخیرا به این شکل در اومده خیلی زمان میبره تا اپلود بشه 
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
(۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۶:۳۴:۳۹ عصر)میدوری نوشته است: سرعت آپلود به سرویس اینترنت شما بستگی دارد و ربطی به هاست و اسکریپت ندارد . با سرویس اینترنت خودتان هماهنگ کنید . من یک مگ مبین نت دارم و آپلود فایل بیست مگی برای من در بعضی موقع ها دو ساعت یا بیشتر طول میکشد . Big Grin

درود،

البته جناب میدوری درست میفرمایند، ولی یک طرف مشکل میتواند از سمت سرویس دهنده ی اینترنت باشد و یک طرف مشکل هم از طرف سرویس دهنده هاست...
اگر شما مشکلی در سایت ها دیگر ندارید، پس مشکل از هاست مورد استفاده میباشد.
شما لینک سایتتون رو بفرستید تا تست کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۴/۲/۱، ۰۵:۱۲:۵۳ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۲/۱، ۱۳:۲۴:۵۵ عصر) ، hosseinsharbati (۱۳۹۴/۲/۱، ۱۴:۴۵:۴۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۲/۱، ۱۹:۳۷:۰۶ عصر)
بله مهندس ممنون میشم مقاله تست سرعت رو بفرستین لطفا اگه مشکلی نداره همینجا به اشتراک بگذارید تا اگه کسی با این مشکل برخورد داشت بتونه مشکلشو حل کنه.
انجمن تخصصی طراحی شهری 
Www.all4city.ir
پاسخ
سرعت آپلود فایل به خیلی از موارد بستگی دارد یکی از موارد بستگی به این دارد سروری که هاست وب سایت بر روی ان قرار دارد در کدام دیتاسنتر باشد و یک دلیل دیگر بستگی به نوع سخت افزاری است که در سرور استفاده شده
می توانید در هنگام خرید هاست از شرکت میزبانی هاست سوال کنید دیتاسنتر در کجا قرار دارد ، پهنای باندی که ارائه می دهند چقدر است و همچنین از چه نوع هاردی استفاده می کنند.
اگر در زمینه تست سرعت هاست و سرعت لود وب سایت نیاز به معرفی وب سایت دارید اعلام کنید تا آدرس مقاله ای که در این زمینه نوشته شده است را ارسال کنم
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطhosseinsharbati (۱۳۹۴/۲/۱، ۱۴:۴۵:۵۴ عصر)
درود،

صندوق پیام خصوصی شما پر شده...

مشکلی در آپلود وجود نداشت...
مشکل از ناسازگاری سرویس دهنده ی اینترنت با سرویس دهنده ی هاست میباشد.
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطhosseinsharbati (۱۳۹۴/۲/۲، ۰۷:۵۷:۳۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۲/۲، ۲۰:۰۶:۲۵ عصر)
(۱۳۹۴/۲/۱، ۱۴:۴۸:۴۸ عصر)hosseinsharbati نوشته است: بله مهندس ممنون میشم مقاله تست سرعت رو بفرستین لطفا اگه مشکلی نداره همینجا به اشتراک بگذارید تا اگه کسی با این مشکل برخورد داشت بتونه مشکلشو حل کنه.

برای مشاهده مقاله بر روی تست سرعت وب سایت  کلیک کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطhosseinsharbati (۱۳۹۴/۲/۱۰، ۲۰:۳۴:۵۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان