هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن متن بر روی هدر
درود
آیا امکان اضافه کردن متن بر روی عکس هدر وجود داره ؟
در صورت مثبت بودن جواب لطف کنید مراحل رو توضیح بدید و تنظیم محل قرار گیری متن رو هم مبذول فرمایید .
ممنونم

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
شما باید با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop - Paint و از این قبیل نرم افزار ها این کارو انجام بدید.
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
فکر کنم منظور ایشون متن خام در بالای بنره نه توی خود بنر، یعنی کدنویسی کردن نه فتوشاپ و اینا Idea

برای اینکار در قالب مورد نظر » تمپلت هدر » هدر » کد زیر رو قبل از <div class="logo">
وارد کنید:

کد php:
<center><span style="color: 1;">2</span</center>><br

1: نام رنگ به انگلیسی

2: متن مورد نظر
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۰:۴۸:۵۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۱:۰۱:۱۵ صبح) ، parsilu (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۱:۵۴:۵۴ صبح) ، Iafst.ir (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۷:۲۶:۲۳ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۲۲:۱۰:۳۳ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۶:۵۵:۲۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۰:۲۷:۲۵ صبح)parsilu نوشته است: شما باید با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop - Paint و از این قبیل نرم افزار ها این کارو انجام بدید.

ممنونم جالب بود
(۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۰:۴۳:۵۶ صبح)Webmaster نوشته است: فکر کنم منظور ایشون متن خام در بالای بنره نه توی خود بنر، یعنی کدنویسی کردن نه فتوشاپ و اینا Idea

برای اینکار در قالب مورد نظر » تمپلت هدر » هدر » کد زیر رو قبل از <div class="logo">
وارد کنید:

کد php:
<center><span style="color: 1;">2</span</center>><br

1: نام رنگ به انگلیسی

2: متن مورد نظر

ممنونم بله دقیقا منظورم همین بود ...
فقط یه مورد الان نوشته یا بالای هدر می افته یا پایین هدر من می خوام دقیقا وسط عکس هدر قرار بگیره ...

پاسخ
اگه بخواین دقیقا وسط عکس باشه باید خود عکس را ویرایش کنید
در صورت امکان یک شات بگیرید و محل دقیق متن را مشخص کنید تا بشه کاملا اصولی راهنمایی کرد
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۰۰:۵۰:۱۵ صبح) ، Iafst.ir (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۲۱:۴۱:۲۴ عصر)
جایی که خط کشیدم
می خوای بصورت متن خام باشه که براحتی بشه تغییر داد چون ادیت هدر هر بار بعد از تغییر مستلزم لود مجدد هست و برای کاربران دایال آپ ...
امکلنش هست به نظرتون ... ؟

[تصویر:  i14854_hgjhgj.PNG]

پاسخ
سلام دوستان

من میخوام یه جمله زیر نوار ثبت نام که شبیه اعلان هم باشه به انجمنم اضافه کنم. با عنوان نکته های مهم سایت

میخواستم ببینم میشه به طور مستقیم به هدر اضافه بشن؟ و اگه میشه از کدوم قسمت؟ و چطور میتونم تنظیمات فونت و رنگ و ... رو بر روی جمله پیاده سازی کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان