هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین یاکد و آموزش نمایش آخرین موضوع ها ی مای بی بی
سلام من پلاگین یاکد و آموزش نمایش آخرین موضوع ها ی مای بی بی در صفحه اصلی انجمن و سایت دیگری رو میخوام مثلا میخوای آدرس آنجمنم i-k9.ir باشه اما آخرین ارسالی ها و... اش رو توی سایتی مثلا megascript.ir نمایش بدم.
و حتی میخوام تو خود انجمنم صفحه اصلیش همین کد برو بزارم.
اینجوری میخوام که مثلا تو این تاپیک وقتی کسی پاسخ داد این تایک مثلا صفحه دومه بره صفحه اول لینک اول بشه و از همه مهم تر صفحه بندی باشه.
حالا این صفحه بندی نبود اشکال نداره فقط مثل همین مای بی بی ایران باشه کافیه منتظرم شب میخوام طراحی قالبو استارت بزنم دوستان خوب عجله کنند.

دمو:

http://www.upload.megascript.ir/uploads/...789221.png

راستی میشه وسه بخش ارسال پاسخ یا ارسال تاپیک ادیتور بزاریم کاربر مثلا عکس رو کپی کرد عکس بیات نه این که باید طبق کد نویسی بزنه؟
میشه؟
اگه اره روششو بگین

پیشاپیش از بچه های با مرام مای بی بی ایران ممنون
پاسخ
اوف راستی من مای بی بی رو از اون لینکای صفحه اصلی دان کردم یعنی نسخه 1.8.4

راستی این هستش مثلا تشکر پلاگین داره چی داره؟

من الان دارم میرم اینم یه سؤال دیگه:

این پلاگین تبلیغات چه جوریه بین پاسخ ها مثلا میخوام بزنم هر 4 پاسخ در میون 2 تا بنر تبلیغاتی بیاد روشش چه جوریه؟

فعلا بای
پاسخ
کسی پاسخگو نی؟
پاسخ
نقل‌قول: سلام من پلاگین یاکد و آموزش نمایش آخرین موضوع ها ی مای بی بی در صفحه اصلی انجمن و سایت دیگری رو میخوام مثلا میخوای آدرس آنجمنم i-k9.ir باشه اما آخرین ارسالی ها و... اش رو توی سایتی مثلا megascript.ir نمایش بدم.

آموزش قرار دادن آخرین ارسال های مای بی بی در دیگر سایت ها قرار داده شده است (سرچ کنید)

نقل‌قول: و حتی میخوام تو خود انجمنم صفحه اصلیش همین کد برو بزارم.
اگر منظورتون قرار دادن آخرین ارسال ها در انجمن است باید از پلاگین آخرین ارسال ها استفاده کنید . 

نقل‌قول: راستی میشه وسه بخش ارسال پاسخ یا ارسال تاپیک ادیتور بزاریم کاربر مثلا عکس رو کپی کرد عکس بیات نه این که باید طبق کد نویسی بزنه؟
بله پلاگین ادیتور پیشرفته استفاده کنید . 
 پاسخ و ویرایش سریع پیشرفته - Quick Advanced Editor
ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor

نقل‌قول: اوف راستی من مای بی بی رو از اون لینکای صفحه اصلی دان کردم یعنی نسخه 1.8.4
بله

نقل‌قول: راستی این هستش مثلا تشکر پلاگین داره چی داره؟
پلاگین است نصب کنید و ازش استفاده کنید.

نقل‌قول:
این پلاگین تبلیغات چه جوریه بین پاسخ ها مثلا میخوام بزنم هر 4 پاسخ در میون 2 تا بنر تبلیغاتی بیاد روشش چه جوریه؟
پلاگینش رو دانلود و نصب کنید روش کارش رو هم به آسونی خودتون با آزمون و خطا یاد میگیرین 
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
خوب عزیز اسم پلاگین تبلیغات چیه؟

من هرچی گشتم وسه نمایش آخرین ارسالها مثل مال شما رو پیدا نکردم و خیلیاشون هم کار نمیکردن.

میشه اسم تک تک پلاگین ها رو بدین؟
پاسخ
نقل‌قول: میشه اسم تک تک پلاگین ها رو بدین؟

http://community.mybbiran.com/forum-159.html

سرچ کنید به نتایج خیلی خوبی میرسید !‌
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطhappygraph (۱۳۹۴/۲/۱۹، ۱۹:۳۱:۱۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان