هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خارج کردن ادیتور از حالت منبع - تغییر حالت پیش فرض ادیتور
لطفا دوستان راهنمایی فرمایند.
پاسخ
(۱۳۹۴/۲/۳، ۱۸:۰۲:۲۲ عصر)میدوری نوشته است: با درود
اگر اشتباه نکنم شاتی که دادید مربوط به پارسی ساز اینجا نیست پارسی ساز اینجا بصورت زیر است:

=============

=============
و بطور پیشفرض گزینه ی مورد نظر شما انتخاب نشده است . به پشتیبانی مربوط به این پارسی ساز گزارش دهید تا درست شود . 

دوست عزیز اینم ادرس انجمن csgroup.ir

اگر از قسمت کنترل پنل کاربر و تنظیمات به این قسمت مراجعه کنی..

[تصویر:  2.png]
زمانی که از قسمت کنترل پنل مدیر‌کل و قسمت کاربران و گروه ها به این قسمت مراجعه کنی.....
پس لطفا کمک کنید تا مشکل حل شود . ممنون
[تصویر:  1.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۴/۲/۳، ۲۰:۴۲:۱۵ عصر)
(۱۳۹۴/۲/۳، ۱۸:۳۴:۴۷ عصر)azad212010 نوشته است:
(۱۳۹۴/۲/۳، ۱۸:۰۲:۲۲ عصر)میدوری نوشته است: با درود
اگر اشتباه نکنم شاتی که دادید مربوط به پارسی ساز اینجا نیست پارسی ساز اینجا بصورت زیر است:

=============

=============
و بطور پیشفرض گزینه ی مورد نظر شما انتخاب نشده است . به پشتیبانی مربوط به این پارسی ساز گزارش دهید تا درست شود . 

دوست عزیز اینم ادرس انجمن csgroup.ir

اگر از قسمت کنترل پنل کاربر و تنظیمات به این قسمت مراجعه کنی..

[تصویر:  2.png]
زمانی که از قسمت کنترل پنل مدیر‌کل و قسمت کاربران و گروه ها به این قسمت مراجعه کنی.....
پس لطفا کمک کنید تا مشکل حل شود . ممنون
[تصویر:  1.png]

پوزش از شما دوست خوبم حق با شماست و اشتباه از سوی من بود در اسکریپتی که من نصب کردم این گزینه بصورت پیشفرض انتخاب نشده است . به هر حال  کوئری زیر را آزمایش کنید . امید که درست شود .(بک آپ فراموش نشود) Heart
کد php:
UPDATE `mybb_usersSET `sourceeditor` =  0 
پاسخ
 سپاس شده توسطazad212010 (۱۳۹۴/۲/۴، ۰۱:۰۹:۳۰ صبح) ، Deshneh (۱۳۹۴/۲/۲۱، ۱۹:۰۹:۱۷ عصر)
دوستان من به تازگی متوجه شدم که تو مای بی بی 1.8 به طور پیش فرض این گزینه فعاله و کاربران جدید ادیتور رو به صورت کد میبینن.
با این کوئری که شما دادین کاربرانی که ثبت نام کردن مشکلشون حل میشه ولی باز اگه یه کاربر جدید ثبت نام کرد این تیک براش فعاله.

تو پنل تنظیمی برای این نیست؟؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام دوستان لطفا تو رو خدا کمک کنید من دیگه نمی دونم باید چیکار کنم
اصلا ادیتوری برای من هیچ جا نشون داده نمیشه . قالب the cure که مال 1.6 هستش رو روی 1.8.4 نصب کردم

justmultiplayer.ir

[تصویر:  75529616647771407721.jpg]
پاسخ
1- سرچ میکردید موجود بود.
2- برای مشکلتون یک تاپیک جداگونه ارسال کنید مگه اینکه مرتبط با موضوع تاپیک باشه و همینطور تاریخ تاپیک قدیمی نباشه.
3- شما باید قالب رو با نسخه 1.8 سازگار کنید.آموزشش موجوده. بگردید توی بخش آموزش ها و پوسته ها میتونید پیداش کنید.

ضمنا آدرس انجمنتون رو توی پروفایل و امضا قرار بدید(طبق قوانین) تا هم اینکه قوانین رعایت شده باشه هم منجر به درج دوباره آدرس نباشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
آموزش رفع مشکل ادیتور در حالت منبع

اعمال برای ثبت نام کنندگان:

طبق بررسی هایی که انجام دادم متوجه شدم که انگار این مشکل توی حالت نصب اسکریپت دیده نشده و فقط توی بروزرسانی ها پیش میاد.
سرچ کوچیکی داشتم و به نتیجه ای توی سایت مرجع رسیدم.برای انجامش پیش میریم با هم:

1- فایل member.php رو باز کنید، کد زیر رو داخلش جستجو کنید:
کد php:
$user['options'] = array( 

در خط بعدی از این خط، این کد رو قرار بدید:
کد php:
"sourceeditor" => $mybb->get_input('sourceeditor'MyBB::INPUT_INT), 

حالا فایل رو ذخیره کنید و به پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > member template >  و بعدش  member_register رو ویرایش کنید.
کد زیر رو پیدا کنید:
کد php:
<tr>
<
td valign="top" width="1"><input type="checkbox" class="checkbox" name="invisible" id="invisible" value="1" {$invisiblecheck} /></td>
<
td valign="top"><span class="smalltext"><label for="invisible">{$lang->invisible_mode}</label></span></td>
</
tr

خط بعد از این کد زیر رو قرار بدید.
کد php:
<input type="checkbox" class="checkbox" style="visibility: hidden;" name="sourceeditor" id="sourceeditor" value="1" /> 

(صرفا بخاطر ایجاد متناسب فاصله محل کد رو گفتم وگرنه شما میتونید هرجا که مناسب دیدید قرار بدید)
100% تست شده روی نسخه 1.8.4 نسخه های قبلی 1.8 فکر نکنم زیاد تفاوتی داشته باشه فایل ممبرش.

اعمال برای کاربران قبلی( ثبت نام شده):

برای این کافیه کوئری زیر رو توی phpMyAdmin اجرا کنید:
کد php:
UPDATE `mybb_usersSET `sourceeditor` =  0 

با تشکر از تمام دوستان که با پستاشون خط مشی به ذهن ما دادن Heart
موفق باشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطsaeed_same (۱۳۹۴/۲/۲۶، ۱۳:۰۹:۴۲ عصر) ، میدوری (۱۳۹۴/۲/۲۶، ۱۸:۲۶:۴۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۲/۲۷، ۰۸:۵۹:۵۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۲/۳۰، ۱۱:۰۵:۰۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در رفتن انجمن به حالت کِش Develepor 2 1,360 ۱۳۹۵/۸/۲۲، ۱۵:۲۹:۴۴ عصر
آخرین ارسال: Develepor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان