هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین آیکون انجمن من (آیکون سفارشی انجمن) - MyForumIcons - Custom Forum Icons
این جهت ریدایرکت کردن یا انتقال مسیر انجمن هست. به طور پیشفرض هم وجود داره و ربطی به پلاگین نداره. خواهشا توی شات ها دقت کنید، متوجه میشید که جاش بالاتر باید باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۵/۲۹، ۰۹:۳۸:۴۹ صبح)
سلام کل کارارو حل کردم ... آپم زدم
ولی تنظیماتش نیس .
پاسخ
1- آدرس انجمن رو داخل پروفایل و امضا درج کنید لطفا
۲- اگر همون تک بی بی هست باید بگم که ما پلاگین های مربوط به اونجا رو نمیشناسیم که چی هستن و چطور عمل میکنن
۳- احینا اگر انجمن اصلیتون چیز دیگه ای بود و کپی رایت ها رو رعایت کرده بودید و از پارسی ساز ما استفاده میکردید پشتیبانی خواهید شد(در غیر این صورت باید اصلاح کنید تمام موارد رو و از پارسی ساز اینجا استفاده کنید تا پشتیبان بشید)

منتظر درج لینک اصلی انجمنتون هستیم
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۵/۲/۷، ۲۳:۵۷:۲۶ عصر)
(۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۷:۰۰:۰۶ عصر)firstboy000 نوشته است: تو قالب دیفالت چک کنید.
اگر تنظیماتتون درست باشه و آیکون نیاد مشکل از نبود متغیر توی پوستتون هست که باید کار زیر رو کنید:
قالب مورد نظر > forumbit > بعدش forumbit_depth2_forum رو ویرایش کنید؛ کد زیر رو داخلش پیدا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}"></span>

و با کد زیر جابجا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

با سلام و سپاس فراوان 
با  نصب ، فعال سازی و انجام تنظیمات لازم اما هنوز عکسی که قرار دادم برا انجمن قرار نمیگیره.

به گفته دوستمون داخل قالب forumbit_depth2_forum تغیرات گفته شده رو لحاظ کردم اما موفق نشدم لطفا راهنمایم کنید.

این هم کد مربوط به قالب مذکور

کد php:
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comments"></i></div></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</
tr
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
مدیران کاربران و دوستان گرامی لطفا راهنمایی کنید .
تمام تلاش خودم رو کردم اما موفق نشدم.
لطفا بگید این کد و کجای کد قالب قرار بدم
پاسخ
آدرس انجمن؟
در قالب پیشفرض هم تست کنید.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۵/۹، ۱۶:۴۳:۰۳ عصر)
رو انجمن ما سالم کار میکنه ..
بهترین کار.. تست رو قالب پیشفرض هست!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
متاسفانه انجمن از درستانه و ازم قول گرفته که تازمانی که اطلاعاتشو کامل نکرده آدرسشو نذارم.(در اولین فرصت به چشم)
هرچند که خودش هم احتمالا یوزر ساخته باشه.

کد این قالب با Tr و Td نوشته شده ولی کد گفته شده که باید قرار بدیم با span هست لطفا این کد قالبی که گذاشتم رو خودتون ویرایش کنید و قرار بدید تا تو قالب قرارش بدم.

با سپاس فراوان
پاسخ
درود
دوست عزیز

این پلاگین رویه انجمن خودم نصب هست و رویه لوکال تست کردم هیچ مشکلی نداره !

ممکنه از کد های که شما میگید نباشه ، و ناسازگاری با پلاگین و قالب شما باشه 

حالا که نمیتونید آدرس انجمن رو بزارید ، سطح دسترسی رو به یکی از مدیران ارشد پیام خصوصی کنید و منتظر پاسخگویی باشید

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۵/۹، ۱۶:۴۲:۲۴ عصر)
بزرگوار من که نگفتم پلاگین مشکل داره  Smile
مشکل از قالب خودم هست !
لطفا شما کد 
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

توی این کد 

کد:
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</tr>

قرار بدید  Smile
همین.

کد دومی کد قالب forumbit_depth2_forum از مجموع قالب های خودم هست.

درست بلد نبودم کجای کد قرارش بدم و شما رحمت این کار رو بکشید.

ممنون و سپاسگزارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat نسخه 6 mypgr.ir 6 5,063 ۱۴۰۰/۴/۲۲، ۱۲:۵۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: MISTER
  [برای ۱.۸] پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat mypgr.ir 51 36,525 ۱۳۹۴/۴/۲۲، ۱۲:۳۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: hasan1365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان