هاست هاست

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.12 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین آیکون انجمن من (آیکون سفارشی انجمن) - MyForumIcons - Custom Forum Icons
این جهت ریدایرکت کردن یا انتقال مسیر انجمن هست. به طور پیشفرض هم وجود داره و ربطی به پلاگین نداره. خواهشا توی شات ها دقت کنید، متوجه میشید که جاش بالاتر باید باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (1394/5/29، 08:38:49 صبح)
سلام کل کارارو حل کردم ... آپم زدم
ولی تنظیماتش نیس .
پاسخ
1- آدرس انجمن رو داخل پروفایل و امضا درج کنید لطفا
۲- اگر همون تک بی بی هست باید بگم که ما پلاگین های مربوط به اونجا رو نمیشناسیم که چی هستن و چطور عمل میکنن
۳- احینا اگر انجمن اصلیتون چیز دیگه ای بود و کپی رایت ها رو رعایت کرده بودید و از پارسی ساز ما استفاده میکردید پشتیبانی خواهید شد(در غیر این صورت باید اصلاح کنید تمام موارد رو و از پارسی ساز اینجا استفاده کنید تا پشتیبان بشید)

منتظر درج لینک اصلی انجمنتون هستیم
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (1395/2/7، 22:57:26 عصر)
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
(1394/1/31، 16:00:06 عصر)firstboy000 نوشته است: تو قالب دیفالت چک کنید.
اگر تنظیماتتون درست باشه و آیکون نیاد مشکل از نبود متغیر توی پوستتون هست که باید کار زیر رو کنید:
قالب مورد نظر > forumbit > بعدش forumbit_depth2_forum رو ویرایش کنید؛ کد زیر رو داخلش پیدا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}"></span>

و با کد زیر جابجا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

با سلام و سپاس فراوان 
با  نصب ، فعال سازی و انجام تنظیمات لازم اما هنوز عکسی که قرار دادم برا انجمن قرار نمیگیره.

به گفته دوستمون داخل قالب forumbit_depth2_forum تغیرات گفته شده رو لحاظ کردم اما موفق نشدم لطفا راهنمایم کنید.

این هم کد مربوط به قالب مذکور

کد php:
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comments"></i></div></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</
tr
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
مدیران کاربران و دوستان گرامی لطفا راهنمایی کنید .
تمام تلاش خودم رو کردم اما موفق نشدم.
لطفا بگید این کد و کجای کد قالب قرار بدم
پاسخ
آدرس انجمن؟
در قالب پیشفرض هم تست کنید.
مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه،زباله ی روزدوشنبه است…
 به قصد کمک پاسخ بدید،نه رقابت

نصب انجمن، پلاگین، قالب، پشتیبانی پ.خ بدهید

ارتباط در تلگرام: [فقط جهت انجام سفارش]

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (1395/5/9، 15:43:03 عصر)
رو انجمن ما سالم کار میکنه ..
بهترین کار.. تست رو قالب پیشفرض هست!
نصب مای بی بی
نصب قالب
نصب پلاگین
نصب اسکریپت
نصب وردپرس
پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
متاسفانه انجمن از درستانه و ازم قول گرفته که تازمانی که اطلاعاتشو کامل نکرده آدرسشو نذارم.(در اولین فرصت به چشم)
هرچند که خودش هم احتمالا یوزر ساخته باشه.

کد این قالب با Tr و Td نوشته شده ولی کد گفته شده که باید قرار بدیم با span هست لطفا این کد قالبی که گذاشتم رو خودتون ویرایش کنید و قرار بدید تا تو قالب قرارش بدم.

با سپاس فراوان
پاسخ
درود
دوست عزیز

این پلاگین رویه انجمن خودم نصب هست و رویه لوکال تست کردم هیچ مشکلی نداره !

ممکنه از کد های که شما میگید نباشه ، و ناسازگاری با پلاگین و قالب شما باشه 

حالا که نمیتونید آدرس انجمن رو بزارید ، سطح دسترسی رو به یکی از مدیران ارشد پیام خصوصی کنید و منتظر پاسخگویی باشید

کوپن تخفیف محصولات فروشگاه فـارس مـارک : mybbiran.com
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (1395/5/9، 15:42:24 عصر)
بزرگوار من که نگفتم پلاگین مشکل داره  Smile
مشکل از قالب خودم هست !
لطفا شما کد 
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}

توی این کد 

کد:
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" valign="top" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</tr>

قرار بدید  Smile
همین.

کد دومی کد قالب forumbit_depth2_forum از مجموع قالب های خودم هست.

درست بلد نبودم کجای کد قرارش بدم و شما رحمت این کار رو بکشید.

ممنون و سپاسگزارم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat نسخه 6 pctricks.ir 4 1,414 1395/11/4، 17:53:00 عصر
آخرین ارسال: niromandan
  [برای ۱.۸] پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat pctricks.ir 51 14,383 1394/4/22، 11:33:56 صبح
آخرین ارسال: hasan1365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان