هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام تنها یک بار
سلام. میخواستم بدونم باید چیکار کنم که هر شخص با یک ای پی فقط بتونه یک بار ثبت نام کنه؟
حتی اگر مودم رو قطع و وصل کرد باز هم نتونه دوباره ثبت نام کنه؟
خیلی مهمه لطفا یه راه کار نشونم بدین.
پاسخ
سلام چنین چیزی ممکن نیست اما میتنید توی تنظیمات >گزینه‌های ورود و ثبت‌نام>زمان بین ثبت‌نام‌ها و حداکثر عضویت برای هر آی‌پی را تغییر بدید مثلا برای حداکثر عضویت برای هر آی‌پی 1 و زمان بین ثبت نام ها را 0 قرار دهید و یا به پیکر بندی آی پیش رو محروم کنید حتی نمیتواند بصورت مهمان بیاید 

مگه ادم چنتا آی پی داره حداکثر دو تا داره خودشو هم بکشه اونم با گوشی بیاد یکی بیشتر
پاسخ
(۱۳۹۴/۱/۹، ۰۰:۵۸:۱۸ صبح)محمد محمدی نوشته است: سلام چنین چیزی ممکن نیست اما میتنید توی تنظیمات >گزینه‌های ورود و ثبت‌نام>زمان بین ثبت‌نام‌ها و حداکثر عضویت برای هر آی‌پی را تغییر بدید مثلا برای حداکثر عضویت برای هر آی‌پی 1 و زمان بین ثبت نام ها را 0 قرار دهید و یا به پیکر بندی آی پیش رو محروم کنید حتی نمیتواند بصورت مهمان بیاید 

مگه ادم چنتا آی پی داره حداکثر دو تا داره خودشو هم بکشه اونم با گوشی بیاد یکی بیشتر

اشتباه راهنمایی نکنید دوست من.

توی ایران آی پی ها به صورت گردشی هست.پس شما نمیتونید محدودیت هاتون رو روی آی پی ها پیاده سازی کنید.
راهکار این هم استفاده از کوکی ها هستش که باز هم با پاک کردن اون کوکی به راحتی میتونه ثبت نام کنه. بهترین حالت استفاده از محدودیت ثبت نام برای ایمیل هستش.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱/۹، ۱۲:۲۸:۴۷ عصر)
متاسفانه در انجمن من چند نفر با ایجاد اکانت اضافه کلاهبرداری کردند و کاربرها هم گفتن تنها راهکارش اینه که کاری کنیم با یک ایپی فقط یک بار عضو بشن.
گفتن شخص کلاهبردار به راحتی چند ایمیل میسازه
ممنون از راهنمایی تون.
پاسخ
(۱۳۹۴/۱/۹، ۱۲:۳۶:۲۹ عصر)shila30 نوشته است: متاسفانه در انجمن من چند نفر با ایجاد اکانت اضافه کلاهبرداری کردند و کاربرها هم گفتن تنها راهکارش اینه که کاری کنیم با یک ایپی فقط یک بار عضو بشن.
گفتن شخص کلاهبردار به راحتی چند ایمیل میسازه
ممنون از راهنمایی تون.

دورد

همانطور که دوست عزیز firstboy000  گفتن  ip ها هر بار عوض میشه و یا با ترفند های میشه تغییر داد

شاید پلاگین زیر بتونه کمک کنه و بگه چه کاربرهای با همون ip وارد شدن

http://community.mybbiran.com/thread-101...l#pid84079

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان