هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند توصیه برای افرادی که از وایبر استفاده می کنند!
۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می‌دهد!

وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. و امر یادگیری چقدر سخت و طاقت فرساست.

چنانچه اهل وایبر بازی هستید یا اینکه تصمیم گرفته‌اید وارد وایبر شوید، بهتر است توصیه‌های زیر را در نظر بگیرید تا به قول قدیمی‌ها نفتی نشوید:
۱- استفاده از وایبر مجانی است، اما خودتان را غرق نکنید. چون این روز‌ها خرج ترک اعتیاد بالا رفته است!

۲- وایبر هنوز فیلتر نیست. بنابراین فیلتر کردن آن بستگی به خود استفاده کنندگان دارد.

۳- وایبر پدیده نوظهوری است و مثل همه چیزهای نوظهور لازم است فرهنگ استفاده از آن را یاد بگیریم. وای که چقدر سخت است امر یادگیری!

۴-در وایبر معیار ادب و بی‌ادبی فقط و فقط پسند خود ماست. حالا آشنا هیچ، غریبه هم سرمان نمی‌شود!

۵- یکسری آدم بی کار در وایبر جست و جو کرده‌اند. نتیجه‌اش این شده است: ۹۵ درصد متن وایبر را سلام، سپاس، روز شما بخیر، کجایی؟ و من رفتم بخوابم تشکیل می‌دهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطhasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۱۷، ۲۲:۵۲:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان