هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای برای آپدیت 1.8.4 mybb
سلام ببخشید مزاحم شدم

lنسخه بنده در حال حاضر 1.8.3 هست الان آپدیت جدیده داده mybb به ورژن 1.8.4

برای آپدیت به ورژن جدید باید install بشه سایت از دوباره اگه install بشه یوزر ها و پست های انجمن پاک نمیشه بعد من میترسم آپدیت کنم بعد پلاگین ها به ورژن جدید سازگار نباشه ممنون میشه راهنمایی کنید چکار کنم حالا
پاسخ
سلام
فایل های جدید رو هاست آپلود کن

از مسیر install/upgrade.Php اسکریپت اپدیت رو بزن بروز رسانی، مراحل تا پایان برو

نصب جدید رو نزن که کل انجمن پاک میشه
در مورد سازگاری پلاگین هم نگران نباشید هر دو از خانواده 1.8 هستن
پاسخ
 سپاس شده توسطrasolahwazi (۱۳۹۳/۱۲/۹، ۰۹:۴۱:۰۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱۲/۹، ۱۲:۳۷:۴۹ عصر)
سلام داداش مرسی یه سوال داشتم الان mybb 1.8.4 رو دانلود کردم این فایل ها

عکس

[تصویر:  21210000.PNG]

http://s4.picofile.com/file/8173912184/21210000.PNG

این فایل ها رو باید همه کپی پیست کنم تو جاهای مربوطه که فایل های قدیمی پاک شن و فایل های جدید جایگزین شه دروسته داداش

بعد میرم برای

install
میشه در مورد همین install
upgrade
بیشتر توضیح بدی حالا  تا اینجا دروست گفتم در مورد فایل ها و چکار کنم و کدوم گزینه بزنم که نصب جدید نباشه که کل پست ها و یوزر ها پاک نشه ممنون اگه یه توضیح مختصر یه آموزشی چیزی بدید مرسی Heart
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-16769.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱۲/۹، ۱۲:۳۷:۴۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱۲/۹، ۱۳:۰۱:۴۸ عصر) ، rasolahwazi (۱۳۹۳/۱۲/۹، ۱۸:۲۹:۵۶ عصر)
این ورژنو نصب نکن اصلا خوب نیست من نصب کرده بودم دوباره برگردوندم به همون ورژن قبلی.
ورژن 1.8.3 از همشون بهتره.
پاسخ
 سپاس شده توسطrasolahwazi (۱۳۹۳/۱۲/۱۰، ۰۱:۴۷:۴۰ صبح)
اول فایل lock را در مسیر نصب در هاست حذف کنید بعد به آخر آدرستان عبارت

upgrade

را اضافه نمایید
پاسخ
نقل‌قول:
این ورژنو نصب نکن اصلا خوب نیست من نصب کرده بودم دوباره برگردوندم به همون ورژن قبلی.
ورژن 1.8.3 از همشون بهتره.

شما رو چه اصولی این حرفو میزنید مثل این میمونه که بگید ویندوز xp از 8 یا 7 بهتره 

خب لابد تغییراتی نیاز بود بدن و یه عده برنامه نویس هم بیکار نبودن بشینن مشکلات cms رو (چند مشکل) حل و نسخه ی جدید بدن بیرون (گمون نکنم واسه سرگرمی این کار رو کرده باشن ) 

نقل‌قول: چه چیزی به این نسخه اضافه شده و یا تغییر کرده است؟
در این نسخه 7 آسیب‌پذیری امنیتی و 118 مشکل گزارش شده برطرف شده است. لطفاً توجه داشته باشید که به منظور فراهم شدن امکان ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های قابل برنامه‌ریزی و مدیریت، تمامی مشکلات MyBB در این نسخه برطرف نشده‌اند.

آسیب‌پذیری‌های امنیتی این نسخه عبارتند از:
  • ریسک متوسط: آسیب‌پذیری XSS در فایل member.php (گزارش دهنده: ATofighi)
  • ریسک متوسط: آسیب‌پذیری XSS در ویرایش‌گر MyCode (گزارش دهنده: Matthias Ungethüm)
  • ریسک پایین: چندین آسیب‌پذیری XSS نیازمند دسترسی مدیرکل (گزارش دهندگان:[font=Times New Roman] adamziajaDevilshakerzDingjieYang و sroesemann)
  • ریسک پایین: یک آسیب‌پذیری CSRF در بخش ورود مدیرکل (گزارش دهنده: Devilshakerz)
  • ریسک پایین: درخواست عضویت در گروه، به رهبر گروه اشتباهی ارسال می‌شود (گزارش دهنده: Snake_)
  • ریسک پایین: بخش کنترل Cache، از تابع var_export بدون بررسی نحوه‌ی کدگذاری عمل می‌کند (گزارش دهنده: chtg)
  • بدون ریسک: آشکارسازی مسیر کامل (فایل‌ها) در کتابخانه‌ی JSON (گزارش دهنده: Nathan Malcolm)
    [/font]
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
ولی نظر من 1.6 کامل تر و بهتره Smile Big Grin Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۱۴، ۰۹:۲۱:۳۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان