هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : تایید و عدم تایید پست ها به صورت متفاوت
با سلام

من یک انجمن مختص تعمیرکاران دارم و برای هر انجمن هم یک ناظم یا مدیر دارم ، آیا این امکان هست که ناظم یا همون مدیر پست های کاربران را در همان داخل انجمن تایید کند و آن پست به عنوان یک پست مفید حساب شود ، می دانم که مای بی بی یک بخش به عنوان تایید و رد تایید موضوع دارد ، اما این به درد من نمی خورد. من میخوام در همان جایی که پست گذاشته می شود ناظم با زدن دکمه ای با عنوان تایید پست ، آن پست را تایید کند و به سایر کاربران هم نشان دهد که این پست تایید شده و دکمه عدم تایید هم داشته باشد. با این کار میخواهم میزان پست های تایید و تایید نشده ای اعضا را در بیاورم. یعنی در پروفایل کاربر که می رویم تعداد پست های تاییدشده و نشده ای آن را نشان دهد.

در صورتی که در ویبولتن هم امکان پیاده کردن آن وجود دارد اعلام فرمایید چون این خیلی برام مهم هست.

با تشکر

منتظر نظراتتان هستم

پاسخ
در پنل مدیریت قسمت انجمن و ارسال یک گزینه هست مدیریت ارسال اگه فعال کنید برای هر انجمن ارسال ها اون انجمن نیاز به تایید مدیریت داره

البته باید در گروه کاربری هم مدیریت ارسال کاربر فعال بشه

اینکه پست های تایید نشده رو در پروفایل نشون بده نمیدونم اساتید باید بگن  ولی در بخش نشون میده
پاسخ
با تشکر از پاسخ دهی شما ، بله این امکان را می دانم که در مای بی بی هست ، اما می خوام جز آمار برای آن کاربر محسوب شود و در پروفایل آن هم نشان دهد و هم چنین به صورت گرافیکی هم نشان دهد که آن پست را ناظم یا مدیر تایید کرده است.

منتظر نظرات سایر اعضا و اساتید هستم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۳۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هشدار موضوع تایید نشده! SAEED.M 3 1,662 ۱۳۹۳/۲/۲۴، ۱۳:۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: SAEED.M
  پلاگین مدیریت تایید کاربران تازه ثبت نام شده milad1364 2 2,873 ۱۳۹۲/۳/۲۰، ۲۳:۱۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: milad1364
  پلاگین تایید چند پست اول milad1364 10 4,501 ۱۳۹۱/۱۱/۶، ۲۲:۱۰:۰۲ عصر
آخرین ارسال: 3yeddd
Photo چگونه تنظیم کنم ارسال ها نیاز به تایید مدیر نداشته باشه navidnavid 10 5,066 ۱۳۹۱/۹/۱۱، ۱۶:۲۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: navidnavid
Smile درخواسن پلاگین تایید پست shayan_mot 5 2,405 ۱۳۹۱/۸/۱، ۰۰:۵۷:۵۹ صبح
آخرین ارسال: milad1364
  پیام خصوصی برای کاربران تازه وارد (تایید مدیریت) only-only 9 5,930 ۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۲۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: kamyar96

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان