هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین سپاس و پلاگین ستونی کردن زیر انجمن ها
سلام
مشکلی که من داشتم این بود که قبل از به روز رسانی از 1.6 به 1.8 متاسفانه یادم رفت پلاگین ها رو غیر فعال کنم. بعد از به روز رسانی دچار مشکلاتی شدم از جمله صفحه سفید مدیریت که خوب با آپلود کردن پوشه admin مشکل حل شد.
اما مشکلی که دارم اینه که پلاگین سپاس رو که نصب کردم و فعال کردم وقتی روی آیکون سپاس کلیک میکنم اول خطا میده
an Error had occured please contact administrator
و بعدش خطا میده
TypeError: xml.getElementsByTagName(...).item(...).firstChild is null
تمامی پست هایی که مدیران و کاربران محترم در مورد این خطا گذاشته بودند رو انجام دادم ولی مشکل حل نشد. حتی از حذف کامل فایل ها و نصب مجدد و تغییر در فایل های قالب و ...
چیزی که به نظرم رسید و دیدم بعضی از دوستان گفته بودن تداخل پلاگین سپاس با پلاگین ستونی کردن زیر مجموعه هاست.
این پلاگین روی سیستم فعال هست و من وقتی روی غیر فعال کردن کلیک میکنم فقط یک صفحه سفید میاد و پلاگین غیر فعال نمیشه. هر چقدر هم گشتم پیدا نکردم از راه دیگه ای این پلاگین رو غیر فعال کنم. لطفا بگید باید چه کار کنم؟
البته این رو هم بگم که اگر در بخش قالب در قسمت قالب های گروه بندی نشده در قسمت headerinclude همون خط معروف رو بردارم که نوشته
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/thx.js"></script>
این پیام خطا دیگه نشون داده نمیشه ولی مشکلی که پیش میاد اینه که بعد از کلیک روی تشکر یک صفحه جدید لود میشه و بعد دوباره برمیگرده به صفحه قبل.
لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطomidm92 (۱۴۰۰/۱۲/۱، ۱۴:۱۸:۲۷ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-167...#pid133249
پاسخ
 دوست عزیز پستی که شما گذاشتین در مورد مشکل در شمارش سپاس ها ست و مشکل من این نیست.
پی نوشت:
البته الان متوجه شدم مشکل شمارش سپاس ها هم دارم و همین طور تو بعضی از سایت های دیگه خوندم که گفته بودن برای اون خطا باید در دیتا بیس تغییر داد.
تغییرات رو انجام میدم و بعد نتیجه رو گزارش میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطomidm92 (۱۴۰۰/۱۲/۱، ۱۴:۱۸:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان