هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای خلاص شدن از دست رباتها
سلام خسته نباشید.
ما تو انجمن مشکل بزرگی داریم از دست رباتها اسایش نداریم قبلا اطلاعات کافی نداشتیم که میشه با بعضی پلاگینها مثل سوال امنیتی میشه جلوی ثبت نامشونو گرفت به همین دلیل حدود 1000 تا روبات ثبت شده از قبل داریم اما متاسفانه همونا چند روز یک بار هجوم میارن توی انجمن و انجمنو با ارسالهای اسپم بهم میریزن هم خودمون و هم کاربرا خسته شدیم.

راهی داره که نذاریم اینا ارسال داشته باشن؟
تا اونجایی که میشد ip های اونا رو مسدود کردم که نتونن فعالیت کنن (محروم) 
ولی بازم خیلی دیگه مونده که از وقت و حوصله ما خارجه راهی نداره کاری کنیم نتونن فعالیت کنن؟

تغییر نام چطور اگر تغییر نام بدیم یا تغییر پسورد بدیم چی؟هرچند این خودش بیشتر وقت میگیره.
تروخدا راهنمایی کنید خسته شدیم از دست این اسپمرها؟ 
پاسخ
نوشته شده توسط دوست خوب:motorola30
درود

سه تا روش داره

1- ثبت نام و فعال سازی کاربران با ایمیل از مسیر زیر:
کنترل پنل مدیریت » پیکربندی » تنظیمات ثبت نام و ورود » نحوه فعال سازی عضویت رو بر روی : ارسال ایمیل فعالسازی بزاید

2- فعال سازی CAPTCHA :
کنترل پنل مدیریت » پیکربندی » تنظیمات ثبت نام و ورود » نمایش یک CAPTCHA مخفی؟ : بر رویه بله بزاید

3- پرسش امنیتی :
کنترل پنل مدیریت » پیکربندی » دست راست » پرسش های امنیتی : بهتره همه رو پاک کنید و از نو و ( پیچیده ) بنویسید

من اینکارو کردم خیلی زود جواب داد هر کاری میکنن نمیتونن ثبت نام کنن.راشون نمیدون تو Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط800 (۱۳۹۳/۱۱/۱۸، ۱۸:۴۸:۱۱ عصر)
ممنون از پاسختون محمد عزیز

ولی مشکل فعلی من اینه که میخوام جلوی این رباتهایی که ثبت نام کردن بگیرم تا چیزی ارسال نکنن.

منظورم اینه که حالا که ثبت کردن دیگه لااقل سایتو بهم نریزن و چیزی ارسال نکنن.

من الان دو روزه دارم پستای این روباتارو حذف میکنم خسته شدم این بار چندم هستش که گرفتار این مشکل شدیم خیلی ازار دهندس.

لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم اینا نتونن فعالیت کنن؟
پاسخ
درود

دوست عزیز آدرس انجمن در امضا بنویسید ( برای پشتیبانی و راهنمایی بیشتر ) و ( قوانین سایت بخوانید )
پاسخ
درود بر شما
یعنی بدون ادرس سایت کسی نباید کارش راه بیوفته؟
پاسخ
دوست عزیز ما کمک کنیم انگار قوانین رو زیر پا گذاشتیم

چرا این بار بنده راهنمایی میکنم ولی دفعه بعد مدیریت بهتون گیر میدن

اگه 1000 تا یا بیشتر رباط ثبت نام کردن یک یکی کاربرها رو محروم کنید یا حذف کنید

راه دیگه ای نیست !
پاسخ
 سپاس شده توسط800 (۱۳۹۳/۱۱/۱۸، ۱۹:۲۸:۱۵ عصر)
حمل بر بی ادبی نباشه بنده قصد هیچ گونه جسارت یا اهانتی به شما یا دیگران ندارم:

مسئله در قرار دادن ادرس نیست ولی واقعا نباید جزء الزامات باشه به این دلیل که ممکنه از سایتها یا انجمنهایی که زمینه فعالیتشون با انجمن من یکی هست اینجا باشن که این درست نیست از مشکلات و مسائل پیش اومده برای رغیبانشون با خبر باشن این واقعا درست نیست کاش مدیران پشتیبانی مای بی بی به این موضوع بیشتر توجه کنند و اهمیت بشتری بدهند تا موقع راهنمایی و پشتیبانی سختگیری وجود نداشته باشه.

از راهنمایی شما ممنونم اما این کارو تا حدودی کردم ولی خیلی وقت گیر هست میخوام اگر راه بهتری داره انجام بدم.
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۱/۱۸، ۱۸:۴۴:۰۷ عصر)800 نوشته است: ممنون از پاسختون محمد عزیز

ولی مشکل فعلی من اینه که میخوام جلوی این رباتهایی که ثبت نام کردن بگیرم تا چیزی ارسال نکنن.

منظورم اینه که حالا که ثبت کردن دیگه لااقل سایتو بهم نریزن و چیزی ارسال نکنن.

من الان دو روزه دارم پستای این روباتارو حذف میکنم خسته شدم این بار چندم هستش که گرفتار این مشکل شدیم خیلی ازار دهندس.

لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم اینا نتونن فعالیت کنن؟

(۱۳۹۳/۱۱/۱۸، ۱۹:۰۴:۱۸ عصر)800 نوشته است: درود بر شما
یعنی بدون ادرس سایت کسی نباید کارش راه بیوفته؟

با درود
آدرس را بیشتر برای این باید بگذارید تا منِ نوعی بتوانم سایت شما و ایرادهای احتمالی کار شما را ببینم (به غیر از قانون و اینجور چیزها) و در صورت امکان راهنمایی بهتری بکنم . و اما چاره ی کار شما می تواند نصب پلاگین شماره ی امنیتی باشد (درتالارمیدوری هم موجود است) که علاوه بر ضمانت درنام نویسی , به هنگام پست دادن هم , از کاربران شماره ی امنیتی می خواهد و ربات نمیتواند این کار را بکند. Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۱/۱۹، ۰۹:۰۷:۰۲ صبح)
جلوگیری از ورود بوت های ناخواسته به سایت

http://community.mybbiran.com/thread-17397.html

اگه میخوای کلا هیچ رباتی وارو سایتت نشه یه فایل txt به نام robots درست کن توش کد زیر کپی کن بعد تو ریشه اصلی هاستت آپلود کن.

کد:
User-agent: *
Disallow: /
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان