هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دروغ های سئو
با تغییر الگوریتم گوگل در زمینه فعالیت من بالا اومدن سایتهایی که نه از نظر محتوی مطالب قابل ذکری دارند، نه از نظر کدنویسی و حتی بک لینک قابل توجه هستند به رتبه های بالای گوگل رو چطور ارزیابی می کنید؟
پاسخ
مقاله جالب بود. کلا در ایران تعداد کسایی که درست سئو کار می کنند بسیار کم هستند. اکثر کسایی هم که دوره میذارن و سمینار میذارن اگر واقعا سئ وبلد بودن، داشتن از اینترنت پول درمیاوردن نه ای برگزاری دوره!
پاسخ
ممنون از مقاله خوبتون. دقیقا همینطور هست و متخصص سئو تعداد زیادی ندارند. به نظرم سئوکار بودن یک کار تخصصی است. من همیشه تلاشم بر این بوده که مقاله هایی در مورد آموزش سئو که واقعا کاربردی هستند را آموزش بدهم. امیدوارم اگر از سایت ما دیدن فرمودید مورد قبول شما واقع شود.
پاسخ
برای ارتقاء سایت در موتورهای جستجو موارد زیادی باید درنظر گرفته بشه. محتوا ، بک لینک ، سرعت سایت ، عمر دامنه ، ساختار سایت و .....
رعایت کردن همه موارد کنار هم مسلما تاثیر میزاره و توی هر زمینه ای ضعف وجود داشته باشه به همان اندازه ، اثر منفی روی سایت میزاره.
پاسخ
سایت تازه طراحی شده در زمینه آموزش زبان کودکان چقدر زمان می بره که بیاد صفحه اول گوگل
پاسخ
چی میگی آقا من دکترای سئو دارم  Big Grin
پاسخ
دوستان من چند ماه پیش گفتم برام سایت درست کردن در زمینه لوله بازکنی اگه میشه یکی کارای سئوشو انجام بده ممنون از سایت خوبتون http://lulebazkoni.com/
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان