هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختن یک splash page برای انجمن [حل شد]
سلام دوستان
سوالم اینه که چطور میشه یک splash page برای انجمن ساخت،به این صورت که با وارد کردن آدرس انجمن اون صفحه باز بشه و کاربر بعد از کلید روی دکمه ای به صفحه اصلی انجمن وارد بشه
(البته بدون استفاده از پلاگین)
(۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۰:۲۱:۵۲ صبح)Pr1nCe نوشته است: سلام دوستان
سوالم اینه که چطور میشه یک splash page برای انجمن ساخت،به این صورت که با وارد کردن آدرس انجمن اون صفحه باز بشه و کاربر بعد از کلید روی دکمه ای به صفحه اصلی انجمن وارد بشه
(البته بدون استفاده از پلاگین)

درود

دقیقا منظورتون رو نگرفتم !
مثل index  سایتم ؟
که با وارد کردن ادرس زیر به صفحه ای که خودم ساختم میره
www.dbookshop.ir
 سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۲:۰۹:۵۱ عصر)
دقیقا منظورم همین بود
اول برای این کار باید یه صفحه آماده کنید و آپلود کنید تویه هاست ( از قالب های index  آماده استفاده کنید )

بعد از هاست قسمت Redirects ادرس بهش بدین تا بصورت خودکار خودش به اون صفحه بره

تصویر پیوست شد

موفق باشید 

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۴:۱۱:۱۴ عصر)
ممنون اما قالبهای ایندکس آماده رو چطور و از چه راهی میشه تهیه کرد
(طوری که فقط نیاز به دستکاری در آدرسها باشه)
مسلما توی مرورگر و برنامه ها نمیفروشند.شما باید سرچ کنید و چیزی که میخواد رو دانلود و استفاده کنید.برای سرچ توی اینترنت هم از موتور های جستجویی چون گوگل استفاده و عباراتی چون  «صفحه آماده پرتال رایگان» ، «پرتال آماده»، «پرتال آماده رایگان»، «دانلود صفحه پرتال رایگان» یا هرچیزی که شما دنبالش هستید رو سرچ میکنن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۵:۰۱:۲۶ عصر)
(۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۴:۲۵:۳۵ عصر)firstboy000 نوشته است: مسلما توی مرورگر و برنامه ها نمیفروشند..شما باید سرچ کنید و چیزی که میخواد رو دانلود و استفاده کنید.برای سرچ توی اینترنت هم از موتور های جستجویی چون گوگل استفاده و عباراتی چون  «صفحه آماده پرتال رایگان» ، «پرتال آماده»، «پرتال آماده رایگان»، «دانلود صفحه پرتال رایگان» یا هرچیزی که شما دنبالش هستید رو سرچ میکنن.
متاسفانه دنیایی مجازی یکی از مشکلاتی که داره اینه که جز آواتار و یه سری خصوصیات کلی نمیشه چیز دیگه ای از طرق مقابل رو فهمید و متاسفانه برداشت من از جواب شما بد بود
دوست عزیز در جریان هستم که توی مرورگر چیزی نمیفروشن و طرز استفاده از موتورهای جستجو رو هم نه به اندازه شما ولی اندازه رفع حاجت بلدم،یه سوال رو خیلی محترمانه پرسیدم و به دلیل رعایت قوانین انجمن شما هم دوست داشتم مثل motorola30 عزیز محترمانه جواب بدید،نه با این لحن
بهرحال ممنون و منبعد سعی میشه کمتر سوال پرسیده بشه
اگر ناراحت شدید معذرت میخوام، قصد بدی نداشتم.
افرادی رو دیدم که از اینترنت و همینطور کامپیوتر اطلاعاتی ندارن و چنین برداشت هایی از کاربرد برنامه ها دارند(مثلا مرورگر همه چیز رو داره)،با دیدن آموزش های نصب و ساخت انجمن رو بالا میارن و بقیه کاراش.

یک راهنمایی کلی و بیان حالات بود بیشتر.بازم اگر ناراحت شدید پوزش میخوام.

شما هم حق دارید که هرچقدر دوست دارید در رابطه با این سیستم در اینجا پرسش کنید و پاسخ دریافت کنید چون این انجمن برای اینکار هست و کسی هم حق اعتراض به شما رو نداره.
برای جلوگیری از تکرار موضوعات و بیان چند باره مسائل گفته شده که از سرچ استفاده کنید.اگر مسئله شما تکراری بود بنده یا دوستان میگفتیم که سرچ کنید.
مشکل شما آشنا نبودن با مفاهیم قسمتی بود که در کنار بیان حالات متوجه شدید.تاجایی که میدونم اسپلش رو معمولا برای میکس و ویدئو بکار میبرن و پرتال که صفحه جامع آغازین قبل از ورود به بخشی که ممکنه خلاصه بخش هایی رو داشته باشه میگن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۷:۰۷:۵۱ عصر) ، Pr1nCe (۱۳۹۳/۱۰/۲، ۱۵:۵۹:۴۸ عصر)
درود 

دوست عزیز Pr1nCe منم معذرت خواهی میکنم که در پست اول توضیح کامل ندادم

مدیر عزیز firstboy000  قصد بدی نداشتن 

در جواب سوالتون که قالب های رایگان بدون دستکاری گیر نمیاد 

اگه رایگان میخوای باید خودتون دانلود و سپس ویرایشش کنید

یا درخواست قالب بدین که بنظرم هزینه بالا میره

سایت های رایگان زیاد هست ولی قبلا از این سایت دانلود کردم

قالب آماده

موفق باشید 
 سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۳/۱۰/۲، ۱۵:۵۹:۴۴ عصر)
(۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۶:۵۶:۰۶ عصر)firstboy000 نوشته است: اگر ناراحت شدید معذرت میخوام، قصد بدی نداشتم.
افرادی رو دیدم که از اینترنت و همینطور کامپیوتر اطلاعاتی ندارن و چنین برداشت هایی از کاربرد برنامه ها دارند(مثلا مرورگر همه چیز رو داره)،با دیدن آموزش های نصب و ساخت انجمن رو بالا میارن و بقیه کاراش.
یک راهنمایی کلی و بیان حالات بود بیشتر.بازم اگر ناراحت شدید پوزش میخوام.
شما هم حق دارید که هرچقدر دوست دارید در رابطه با این سیستم در اینجا پرسش کنید و پاسخ دریافت کنید چون این انجمن برای اینکار هست و کسی هم حق اعتراض به شما رو نداره.
برای جلوگیری از تکرار موضوعات و بیان چند باره مسائل گفته شده که از سرچ استفاده کنید.اگر مسئله شما تکراری بود بنده یا دوستان میگفتیم که سرچ کنید.
مشکل شما آشنا نبودن با مفاهیم قسمتی بود که در کنار بیان حالات متوجه شدید.تاجایی که میدونم اسپلش رو معمولا برای میکس و ویدئو بکار میبرن و پرتال که صفحه جامع آغازین قبل از ورود به بخشی که ممکنه خلاصه بخش هایی رو داشته باشه میگن.
خواهش میکنم دوست عزیز عرض کردم یکی از مشکلات دنیای مجازی همینه که با هم حرف میزنیم بدون اینکه لحن صحبت هم رو بفهمیم و چون ممکنه در آینده دوباره مجبور بشم سوالی رو بپرسم و پاسخ دهنده هم ممکنه شما باشید خدمتتون عرض میکنم،بنده با همین یوزر مدیر بخش تعمیرات سخت افزاری گوشیهای نوکیا و کاندید مدیریت تعمیرات سخت افزاری انجمنهای پاناتل هستم و با همین یوزر چند سال پیش هم فعالیت های زیادی در ضمینه امنیت ایمیلهای شخصی توی انجمنهای آشیانه داشتم،ولی متاسفانه در حوزه تخصصی شما چند صباحی بیشتر نیست وارد شدم و گاها مشکلات خیلی ساده برام پیچیدست splash page رو هم از روی پلاگینی با همین نام که نیاز من رو در mybb بر طرف میکرد به کار بردم که متاسفانه این پلاگین روی نسخه 1.8 ارور میداد و بعد از آپلود نصب نمی شد که مجبور شدم پست بدم،بهرحال ممنون ،به کمک یکی از دوستان مشکلم رو دارم حل میکنم
(۱۳۹۳/۱۰/۱، ۱۷:۲۲:۵۴ عصر)motorola30 نوشته است: درود 
دوست عزیز Pr1nCe منم معذرت خواهی میکنم که در پست اول توضیح کامل ندادم
مدیر عزیز firstboy000  قصد بدی نداشتن 
در جواب سوالتون که قالب های رایگان بدون دستکاری گیر نمیاد 
اگه رایگان میخوای باید خودتون دانلود و سپس ویرایشش کنید
یا درخواست قالب بدین که بنظرم هزینه بالا میره
سایت های رایگان زیاد هست ولی قبلا از این سایت دانلود کردم
قالب آماده
موفق باشید 

ممنون و تشکر از شما دوست فعال و عزیز
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان