هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود به پنل ادمین و ثبت نام کاربر جدید!
(۱۳۹۳/۹/۲۸، ۱۷:۴۲:۳۰ عصر)firstboy000 نوشته است: یک ایمیل داخلی(مربوط به هاست خودتون) ایجاد کنید و آدرسش رو به عنوان آدرس ایمیل مدیرکل اصلی بدید، سپس بازگردانی رمز عبور رو بزنید و اون آدرس ایمیل رو بدید.اگر عمل نکرد آموزش هایی موجود هست که باهاش میتونید رمز رو به 123456 یا 123456789 تبدیل کنید.سرچ کنید پیدا میشه.

میفرمایید اگر ایمیلی که وارد میکنم اگر از دامین سایت باشه ایمیل دریافت میکنم!؟
بقیه راه ها رو رفتم ادمین دیگه با یوزر پس جدید و ... انجام  دادم نشد...
mohammad021, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن:
http://mahmoodlalegoon.com/forum
پاسخ
درود

اینم تست کنید

http://community.mybbiran.com/thread-248...l#pid12025

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammad021 (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۲۰:۲۹:۱۵ عصر)
(۱۳۹۳/۹/۲۹، ۰۰:۰۲:۴۲ صبح)mohammad021 نوشته است:
(۱۳۹۳/۹/۲۸، ۱۷:۴۲:۳۰ عصر)firstboy000 نوشته است: یک ایمیل داخلی(مربوط به هاست خودتون) ایجاد کنید و آدرسش رو به عنوان آدرس ایمیل مدیرکل اصلی بدید، سپس بازگردانی رمز عبور رو بزنید و اون آدرس ایمیل رو بدید.اگر عمل نکرد آموزش هایی موجود هست که باهاش میتونید رمز رو به 123456 یا 123456789 تبدیل کنید.سرچ کنید پیدا میشه.

میفرمایید اگر ایمیلی که وارد میکنم اگر از دامین سایت باشه ایمیل دریافت میکنم!؟
بقیه راه ها رو رفتم ادمین دیگه با یوزر پس جدید و ... انجام  دادم نشد...

یه ادمین داریم یه ادمین اصلی داریم.شما ادمین میسازی اما ادمین اصلی نمیشه.میشه کاری کرد که یوزر دیگه ای هم ادمین اصلی بشه اما اینکار یکم درگیر فایل میکنتون و سخت میشه و پیشنهاد میشه که نکنید.
بله با استفاده از ایمیل دامین سایت ایمیل دریافت میشه(چون داخلیه و البته اگر تنظیمات ایمیل روی PHP باشه نه STMP)
با استفاده از تاپیک زیر که دوستمون معرفی کردن هم میتونید پسورد اون کاربر رو به test تغییر بدید.
اول همون تغییر پسورد رو امتحان کنید که قطعا راحت تر، سریعتر و عملی تره.دیگه کاری نمیشه کرد به نظر من.موفق باشی.

(۱۳۹۳/۹/۲۹، ۰۰:۲۱:۴۷ صبح)motorola30 نوشته است:
درود

اینم تست کنید

http://community.mybbiran.com/thread-248...l#pid12025

موفق باشید
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmohammad021 (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۲۰:۲۹:۰۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۲۰:۳۰:۱۹ عصر)
(۱۳۹۳/۹/۲۹، ۱۱:۱۲:۴۹ صبح)firstboy000 نوشته است: یه ادمین داریم یه ادمین اصلی داریم.شما ادمین میسازی اما ادمین اصلی نمیشه.میشه کاری کرد که یوزر دیگه ای هم ادمین اصلی بشه اما اینکار یکم درگیر فایل میکنتون و سخت میشه و پیشنهاد میشه که نکنید.
بله با استفاده از ایمیل دامین سایت ایمیل دریافت میشه(چون داخلیه و البته اگر تنظیمات ایمیل روی PHP باشه نه STMP)
با استفاده از تاپیک زیر که دوستمون معرفی کردن هم میتونید پسورد اون کاربر رو به test تغییر بدید.
اول همون تغییر پسورد رو امتحان کنید که قطعا راحت تر، سریعتر و عملی تره.دیگه کاری نمیشه کرد به نظر من.موفق باشی.
سلام

از شما متشکرم ارسال ایمیل به ایمیل تحت دامنه سایت جواب داد از شما سپاسگزارم

دوستانی که بعد مراجعه می کنند در مورد این مشکل ، طبق راهنمایی دوستمون من یک ایمیل در پنل هاستم ساختم و اون ایمیل رو از طریق دیتابیس به جای ایمیل قبلی ادمین قرار دادم و وقتی درخواست پسورد کردم به این ایمیل ارسال شد.

باز هم ممنونم.
یا حق
mohammad021, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن:
http://mahmoodlalegoon.com/forum
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل تنظیم کوکی ها بدونم ورود به کنترل پنل ادمین و یک سوال محمد تی ام 7 3,999 ۱۳۹۲/۱۰/۲۳، ۱۱:۰۷:۲۹ صبح
آخرین ارسال: محمد تی ام
  مشکل ورود به ادمین nooromahdi 4 3,198 ۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۰:۲۸:۳۰ صبح
آخرین ارسال: irrayaneh
  مشکل جدید با صفحه ادمین ( لاگین مدیر) saeid2011 7 3,478 ۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۷:۴۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: hosain55
  مشکل ورود ادمین mehdi95 1 2,119 ۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۲۲:۲۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mehdi95

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان