هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد ریست کردن فونتها [حل شد]
سلام دوستان
من توی انجمنم با آدمین هر پستی ارسال میکنم فونتها یا خیلی درشت و تو پر و یا به اصطلاح bold هستن هر کاری هم میکنم حتی حذف قالب بندی رو هم میزنم درست نمیشن و یا خیلی درشتن یا خیلی ریز
آیا کدی هستن که از طریق phpmyadmin فونتهای کاربران رو ریست بکنه؟
بازم ممنون از همه دوستان و اساتید عزیز Heart
درود

تست شد مشکلی نداشت

تصویر پیوست شد

لطفا کش مرورگر و پاکسازی کش از کنترل پنل را انجام بدین 

اگه درست نشد از لینک زیر پاسخ سریع پیشرفته Quick Advanced Editor  دانلود کنید

http://community.mybbiran.com/thread-167...#pid130376

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۰۹:۰۴:۳۵ صبح)
این مشکل رو بقیه کاربرها ندارن و فقط من و یکی از دوستان این مشکل رو داریم که همه فونتها حالت blod و تو پر داره ،یعنی اگه تیتر رو رو حالت blod و مطلب رو ،روحالت معمولی ارسال کنم بعد از ارسال همه به صورت bold ارسال میشه
(۱۳۹۳/۹/۱۸، ۱۸:۳۱:۳۸ عصر)Pr1nCe نوشته است: این مشکل رو بقیه کاربرها ندارن و فقط من و یکی از دوستان این مشکل رو داریم که همه فونتها حالت blod و تو پر داره ،یعنی اگه تیتر رو رو حالت blod و مطلب رو ،روحالت معمولی ارسال کنم بعد از ارسال همه به صورت bold  ارسال میشه

لطفا از مشکلتون یه عکس بگیرن و بفرستین

کش ها رو خالی کردین ؟

کنترل پنل مدیریت » صفحه‌ی اصلی »  سلامتی سیستم  » مدیریت کش ها » بازسازی و بارگذاری تمام کش ها بزنید 
 سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۰۹:۰۴:۴۰ صبح)
همونطور که تو عکسها میبینید
توی عکس اول بدون اینکه به فونتها و سایزشون دست بزنم خط اول رو به صورت blod و خط دوم رو به صورت معمولی تایپ کردم ولی بعد از ارسال هر دو خط به صورت bold ارسال شدن

[تصویر:  4nazng34ksdjoa648k94.jpg]

[تصویر:  zfs2xbgev9fe2dudyyus.jpg]

ضمنا گذینه بازسازی و بارگذاری تمام کش ها نداشتم آیا کشها رو باید دونه دونه بازسازی کنم
تصویر پیوست شد

از چه نسخه ای مای بی بی استفاده می کنید ؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

از 1.8 استفاده میکنن.
ویرایش کنید همون مطلب رو ببینید همچنان بولد هست یا نه.اگر بود از حالت بولد خارجش کنید و ذخیره کنید و نتیجه رو بگید.(از مرورگر دیگه ای هم برای مشاهده استفاده کنید و کش مرورگر رو هم تخلیه کنید.)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۸، ۱۹:۵۵:۰۶ عصر) ، Pr1nCe (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۰۹:۰۷:۲۹ صبح)
(۱۳۹۳/۹/۱۸، ۱۹:۴۹:۴۱ عصر)motorola30 نوشته است: تصویر پیوست شد

از چه نسخه ای مای بی بی استفاده می کنید ؟
همونطور که مدیر عزیز گفتن از نسخه 1.8 استفاده میکنم
طبق عکسی که گذاشتین کشهارو بازسازی کردم ولی تغییری نکرد
(۱۳۹۳/۹/۱۸، ۱۹:۵۳:۳۸ عصر)firstboy000 نوشته است: از 1.8 استفاده میکنن.
ویرایش کنید همون مطلب رو ببینید همچنان بولد هست یا نه.اگر بود از حالت بولد خارجش کنید و ذخیره کنید و نتیجه رو بگید.(از مرورگر دیگه ای هم برای مشاهده استفاده کنید و کش مرورگر رو هم تخلیه کنید.)
در همون پستی که به صورت بولد هست وقتی گذینه ویرایش رو میزنم متن به صورت معمولی نشون داده میشه و گذینه بولد هم غیر فعاله و وقتی دوباره بروز رسانی موضوع رو میزنم و ارسال میکنم باز به صورت بولد نشون داده میشه،کشهارو پاک کردم،با ماکستون،فایرفاکس و کروم تست کردم،روی قالب موبایل هم تست کردم بازم همینطوره،جالب اینجاست وقتی یه کاربر جدید ثبت نام میکنیم مشکلی نداره
دسترسی و آدرس نمونه پ خ بشه
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۱:۱۶:۵۴ صبح) ، Pr1nCe (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۲:۰۴:۲۹ عصر)
با عرض معذرت مشکل رو همون موقع حل کرده بودم ولی یادم رفته بود اعلام نتیجه کنم که امروز برای مشکل دیگه مجبور شدم تاپیک ایجاد کنم که یادم افتاد اعلام نتیجه کنم تا شاید روزی به درد دوست دیگه ای خورد

مشکل ارسال پستهای من و یکی از دوستان به صورت بولد که ایشون هم مدیر بودن از استایل گروه کاربری مدیران ارشد بود،به طوری که بعد از ریست کردن استایل گروه کاربری مدیران ارشد تمامی پستهای قبل و بعد به حالت عادی برگشت
بازم ممنون
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۸:۱۷:۱۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۲۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان