هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYBB منسوخ شد ؟
سلام خسته نباشید

دوستان یک بحث باز کردم امیدوارم با هم بحث کنیم

به نظر من بعد از آمدن نرم افزار هایی مثل Viber - Line Instagram و ..... دیگه مای بی بی و محیط های انجمنی منسوخ شدن و زیاد ازشون استفاده نمیشه قبول دارید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطballance (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۵:۵۶:۳۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۰۰:۳۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۲۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۵:۱۴ صبح)
به نظر من برای راه اندازی یک انجمن باید یه ایده جدید داشت.الان بیشتر انجمن ها عموما انجمن هایی تفریحی و سرگرمی هستند که دیگه کاربران مثل سابق فعالیت نمیکنند و یکی از دلایلش همین نرم افزار هایی ارتباطی هستند که مردم بیشتر تو این نرم افزار ها پست میزارند و فعالیت می کنند. اما خب انجمن های تخصصی هنوز فعالیت خوبی دارند و کاربران هم استفاده می کنند.اما انجمن هایی که بیشتر سرگرمی و کپی پیست از جاهایی دیگه هست دیگه طرفدار چندانی نداره ...
کد تخفیف نت افراز (12 درصد تخفیف خرید هاست نت افراز) : UC060UXT
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۰۰:۵۳ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۲۷ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۳:۳۴ صبح)
درود

بله

به هر حال تا چند سال پیش، برنامه‌های موبایل رایج نبود و همه در اینترنت به دنبال داشتن یک سایت بودند.

اما اکنون دیگه کسی حوصله داشتن سایت و اداره کردن اونو نداره چون میتونیم بگیم تقریبا دیگه فعالیت روی سایت، بی ثمر خواهد بود.

الان حتی فیس بوک هم کم رونق شده ولی خب به خاطر داشتن اپلیکشین‌های ارتباطی برای موبایل هنوز هم مورد پسنده.

ولی چون تب و تاب داشتن سایت کم شده و وقت مردم در جاهای دیگر سپری میشه دیگه کسی وقتشو برای چیزی که فایده نداره نمیزاره.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۶:۳۱:۴۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۷:۱۹:۰۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۰۱:۰۰ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۳۳ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۳:۵۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۵، ۲۳:۳۹:۲۱ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۳، ۱۹:۱۳:۵۱ عصر)
(۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۵:۲۷:۳۷ عصر)kordan نوشته است: سلام خسته نباشید

دوستان یک بحث باز کردم امیدوارم با هم بحث کنیم

به نظر من بعد از آمدن نرم افزار هایی مثل Viber - Line Instagram و ..... دیگه مای بی بی و محیط های انجمنی منسوخ شدن و زیاد ازشون استفاده نمیشه قبول دارید ؟

اگر بتوانید از لاین و اینستاگرام و ... برای پیشبرد انجمن تون استفاده کنید اتفاقا خیلی میتونه تاثیر مثبت داشته باشه
الان ایران شهرساز 5 گروه تخصصی فعال در لاین و یک پیج در اینستاگرام داره که البته اینستاگرام را 3 روزه ایجاد کردیم ولی استقبال خوبی شد و داریم روی اون برای سایت برنامه ریزی می کنیم
ابن را هم اضافه کنم که باید سایت تخصصی باشه برای سایت های سرگرمی نمی تونم نظر بدهم
نیاز بود بیشتر بحث میکنیم
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۰۰:۰۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۳۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۴:۲۵ صبح)
(۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۶:۲۹:۰۸ عصر)Pars نوشته است: ولی چون تب و تاب داشتن سایت کم شده و وقت مردم در جاهای دیگر سپری میشه دیگه کسی وقتشو برای چیزی که فایده نداره نمیزاره.

درود
یعنی این همه مدت که فروم ها فعالیت می کردند کار بی فایده و بی ثمری بوده؟
من اینطور فکر نمی کنم
حدود 10 سال پیش بیشتر وبلاگ ها رونق داشتن و خود من تو اونها فعالیت داشتم بعد آرام آرام فروم ها و دیگر سی ام اس های گروهی سر و کلشون پیدا شد و کوچ کردیم به اونجا 
این طبیعی هست در دوره ای زندگی می کنیم که سرعت رشد تکنولوژی دیگه خیلی بالا رفته و تغییر سیستم ها قابل درکه و مردم هم روز به روز تنبل تر میشن
دیگه حوصله حضور در انجمن و ایجاد مقدمات اینترنت ندارند و با یه گوشی به تبادل نظر می پردازند اما باز هم به نظرم محتوای اینترنتی و انجمن ها خیلی قوی تر و بهتر از محیط های موبایلی هستند بخصوص انجمن ها که ثبات بیشتری دارند.
در ضمن اگر منسوخ شدنی در کار باشه شامل همه cms ها میشه و نه فقط mybb که جالبه مدیر اینجا به این اشاره نکرد!
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۰۱:۳۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۳۶ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۵:۰۸ صبح)
با درود
منسوخ شدن در کار نیست . کار تقسیم بندی شده است . کسانی بودند که انجمن می ساختند (از هرنوعی) و میشد بحث صندلی داغ و اولی یه چیزی بگه و دومی اضافه کنه یا الان حالتونو بگید بدید به نفر بعدی Big Grin Big Grin و ..... از اینگونه سرگرمی ها که با ایجاد برنامه هایی از قبیل لاین و واتس اپ و ... از انجمن سازی منصرف میشوند و جذب اینگونه برنامه ها میشوند و نیازی به انجمن و یا سایت و مشکلاتش را هم نمی بینند . درکل انجمن های تخصصی و مفید همیشه برقرار خواهند بود چون اطلاعات در داخل خود جابجا میکنند و آموزش میدهند و تبادل نظر میکنند بطور حرفه ای . انجمن ها و سایت های تخصصی و حرفه ای هم کم نیستند که بدور از اینگونه مطالب کارخودشان را میکنند . Heart در کل چون تقسیم بندی ایجاد میشود دیگر اسپمرهای بازیگوش و جستجوگر سرگرمی کم می شوند واین خوب است . می شود محیطی امن و مفید .  Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۲۰:۴۷:۴۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۰:۴۶:۱۴ صبح) ، Shahin X2 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۵:۳۷:۵۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۳۸ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۷:۰۰:۵۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۵:۵۵ صبح)
به نظر من دیگه فعالیت ها در انجمن ها سایت ها خیلی خیلی کاهش یافته...
چون دیگه همه حتی با ی گوشی 500تومنی راحت میتونن برن لاین و  وایبر و واتس آپ و.....
شما نگاه کنید...اکثر کارشناسان گفتن تا 2 سال دیگه استفاده از فیس بوک خیلی خیلی کم میشه.
این در حالی بود ک فیس بوک در 3-4 سال پیش خیلی فعال بود...ولی الان چی؟
مطمئن باشید تا 2-1 سال آینده هم استفاده از وایبر و لاین و....به شدت کاهش پیدا میکنه...و سرگرمی ها جدید تری میان....بشر روز به روز داره پیشرفت میکنه...
انجمن= http://x2web.ir/forum/

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۵:۲۵:۴۹ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۴۴ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۶:۲۱ صبح)
به نظر من اگر شما سایت تخصصی داشته باشید
و همیشه از نظر اطلاعاتی ان را به روز نگه دارید
کاربران همیشه به سراغ شما خواهند امد
لاین و ماین و ... هم به زودی دورشون تموم میشه
اینها فقط برای احوال پرسی و دختر بازی مناسبه
مگر نه که اگر کسی قصد اموزش و کسب اطلاعات داشته باشه
هیچ جایی بهتر از سایتها پیدا نمیکنه
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۳:۴۰:۴۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۵:۲۵:۵۷ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۴۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۶:۳۸ صبح)
عنوان تاپیک کاملا اشتباست...کلا اینطور نیست که فقط مای بی بی دچار این مشکل شده باشه اصلا ربطی به نوع اسکریپت نداره چون انجمن ساز ها از دید کلی مشابه هستن

این خلوت شدن هم مربوط به فروم های تفریحیه چون کاربر تو فعالیت کردن فایده ای نمیبینه
همچنین برای ارتباط با دوستانش ترجیح میده از راه های اسون تر مثل همین نرم افزارها استفاده کنه
در کل اینا موقتن یه زمانیم نیمباز و یاهو وضع الانه اینارو داشتن
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۵:۵۹:۴۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۶:۰۳:۴۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۱۷:۴۰:۰۷ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۷:۲۶ صبح)
من توی پستم اعلام کردم کلا انجمن ساز ها نه فقط مای بی بی !!

به نظر من این وضع دیگه درست بشو نیست ، یعنی واقعا میشه گفت منسوخ شده و جزو خاطرات به حساب میاد ، وقتی اینقدر پیشرفته شده که با گوشی موبایل میتونیم همه اطلاعات رو در بیاریم خیلی کمتر استفاده میشه از وبسایت ها و انجمن ساز ها ..

تا چند سال دیگه خیلی خیلی استفاده از وبسایت و حتی کامپیوتر ها کم میشه و همه به سمت موبایل میرن
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۹/۲۵، ۲۲:۱۴:۴۲ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱۰/۱، ۰۱:۳۷:۲۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان