هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با آر اس اس
با سلام
وقتی کد آر اس اس کل انجمن رو برای نمایش در سایت قرار میدم 10 جدیدترین مطالبی که در انجمن ارسال شده رو نشون نمیده و از 10 مطلب قبل تر از اون رو نشون میده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
اگه حجم مطالب ارسالیتون زیاد باشه فکر کنم آر اس اس هر 15 دقیقه یکبار آپدیت میشه

جواب اینو مدیران بهتر میدونن
پاسخ
 سپاس شده توسطvakilmodafe (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۱۴:۱۲:۲۴ عصر)
این مشکل برای من هم هست
ولی هر سوالی که می پرسیم تو انجمن و پیشنهادی که میدیم خیلی دیر جواب داده میشه یا جوابی داده نمیشه
از مدیران این انجمن تقاضا داریم بیشتر به انجمن توجه کنن
پاسخ
شما موقعی که داری فید آر اس اس رو میگیری یه قسمت داره که نوشته محدودیت، توی اونجا شما میتونید تعداد آخرین موضوعات رو افزایش یا کاهش بدید برای دریافت خودتون که به پیشنهادش گفته شده بیشتراز 50 نباشه
http://forum.vakilmodafe.ir/misc.php?action=syndication

بیشتر دقت کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطvakilmodafe (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۱۴:۱۲:۳۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۲۱:۴۵:۵۹ عصر)
(۱۳۹۳/۹/۱۷، ۱۱:۴۷:۱۱ صبح)firstboy000 نوشته است: شما موقعی که داری فید آر اس اس رو میگیری یه قسمت داره که نوشته محدودیت، توی اونجا شما میتونید تعداد آخرین موضوعات رو افزایش یا کاهش بدید برای دریافت خودتون که به پیشنهادش گفته شده بیشتراز 50 نباشه
http://forum.vakilmodafe.ir/misc.php?action=syndication

بیشتر دقت کنید.

الان مشکل تعداد ارسال ها نیست.
بلکه جدیدترین ارسال ها رو نشون نمیده.مثلا 10 تا از جدیدترین ها  رو نشنون نمیده و ارسال های قبلی رو نشون میده
پاسخ
چک شد.فید آر اس اس گرفته شد، به راحتی مطالب آخر رو نمایش داد.
شاید مشکل از آر اس اس ریدر شماست و یا تنظیمات ویندوز فید آر اس اس رو درست نکردید.

(۱۳۹۳/۹/۱۷، ۰۲:۰۷:۳۵ صبح)saeed_same نوشته است: اگه حجم مطالب ارسالیتون زیاد باشه فکر کنم آر اس اس هر 15 دقیقه یکبار آپدیت میشه

جواب اینو مدیران بهتر میدونن

پاسخ شما هم همینه دوست من.

به control panel
> internet options
> تب content
> قسمت feeds and web slices
> دکمه settings رو بزنید

تیک اولیه که میگه اتوماتیک چک کنه رو حتما زده باشید و دوره زمانیش رو کمتر کنید.به صورت پیشفرض روی 1 روز هست.حداقل 15 دقیقه داره و حداکثر یک هفته.

برای تازه سازی فید هم میتونید: مرورگر IE رو باز کنید. روی دکمه ستاره کلیک کنید و قسمت feed برید.فید انجمن رو پیدا کنید و دکمه رفرش جلوش رو بزنید.

فکر کنم مشکلتون حل بشه.

درنهایت عرض میکنم که مطمئن باشید فیدتون درست عمل میکنه چون برای من کامل آورده و همینطور فایل اصلیش سالمه چون خروجیش سالمه.اگر مشکلی باشه از سوی کاربر(کامپیوتر شما) هستش.
پاسخ
 سپاس شده توسطvakilmodafe (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۱۵:۴۳:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۲۱:۴۶:۱۹ عصر)
ممنونم از وقتی که گذاشتید اما میدونید اشکال اینه که من الان دو تا مطلب جدید برا تست گذاشتم و این دوتا رو نشون نمیده.
یعنی مطالبی که قبلا بودن رو نشون میده اما 2 تا مطلب جدید که برای تست گذاشتم نشون نداد.
آدرس آر اس اس روی نوار آدرس مرور گر هم گذاشتم و صفحه باز شد باز همین مشکل هست
پاسخ
اوهوم فکر کنم که به نکته ظریفی اشاره کردی.
شما توی سایت نظری واسه مطلب ارسال میشه آیا توی آر اس اس قرار میگیره؟
توی انجمن هم تاپیک مهمه و پست های بعدیش نه(به عنوان کامنت و تائید کننده هستش معمولا).برای نمونه توی فید بک سایت خودم چک کردم.تاپیک ارسال کردمو رفرش کردم اومد اما پست دادم توی تاپیک قبلیش ولی نشون نداد توی آر اس اس.

حالا اگر میخواید اینکه از پست های تاپیک مطلع بشید ابزاری هست به اسم مشترک شدن که مطلعتون میکنه.اگر بخواد روزانه آر اس اس فید بک همه مطالب که اکثرش بیهودس رو بده فشار به سرور میاد و منابعی مثل سی پی یو و رم پر میشن.بخصوص توی سایت های پربازدید و پر فعالیت.

اگر که اینطور میخواید درخواستتون رو اعلام کنید تا دوستانی که میتونن روش کار کنن.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۲۱:۴۶:۳۷ عصر) ، vakilmodafe (۱۳۹۳/۹/۱۸، ۱۸:۳۱:۵۲ عصر)
(۱۳۹۳/۹/۱۷، ۲۰:۰۴:۲۵ عصر)firstboy000 نوشته است: اوهوم فکر کنم که به نکته ظریفی اشاره کردی.
شما توی سایت نظری واسه مطلب ارسال میشه آیا توی آر اس اس قرار میگیره؟
توی انجمن هم تاپیک مهمه و پست های بعدیش نه(به عنوان کامنت و تائید کننده هستش معمولا).برای نمونه توی فید بک سایت خودم چک کردم.تاپیک ارسال کردمو رفرش کردم اومد اما پست دادم توی تاپیک قبلیش ولی نشون نداد توی آر اس اس.

حالا اگر میخواید اینکه از پست های تاپیک مطلع بشید ابزاری هست به اسم مشترک شدن که مطلعتون میکنه.اگر بخواد روزانه آر اس اس فید بک همه مطالب که اکثرش بیهودس رو بده فشار به سرور میاد و منابعی مثل سی پی یو و رم پر میشن.بخصوص توی سایت های پربازدید و پر فعالیت.

اگر که اینطور میخواید درخواستتون رو اعلام کنید تا دوستانی که میتونن روش کار کنن.

اگر بخواد که از لحاظ سرور مشکل ساز بشه و از نظر تجربه شما به همین صورت مناسب تره پس نیاز نیست.
ممنونم از توجه و پاسخگوییتون.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان