هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
my bb رو نصب کردم اما بلد نیستم باهاش کار کنم
سلام. من my bb رو نصب کردم اما بلد نیستم اما وقتی نام کاربری و پسوردی رو که قبلا موقع نصب وارد کرده بودم رو قرار می دهم یک صفحه میاد که نوشته کاربر گرامی شما با موفقیت وارد شدید اما بعد از اون همچنان من افلاین ام و اصلا نمی دونم چه جوری امکانات جدید به صفحه اضافه کنم؟ لازم به ذکره که من my bb رو روی لوکال ومپ سرور نصب کردم. ممنون.
پاسخ
مرورگرتون رو عوض کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۱۳:۳۹:۱۱ عصر) ، bb my (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۱۴:۲۱:۲۷ عصر)
(۱۳۹۳/۹/۱۲، ۱۱:۰۴:۲۵ صبح)firstboy000 نوشته است: مرورگرتون رو عوض کنید.
ممنون از شما.ولی همچنان من رو افلاین هستم. حتی مرورگر رو هم عوض کردم. تا اونجا که خاطرم میاد نصب رو قدم به قدم درست انجام دادم.اما نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟ وقتی یوزر پسورد رو وارد می کنم فبول می کنه اما وقتی می خوام وارد مدیریت بشم بغل یوزرم زده افلاین و روشن نیست.
پاسخ
با سلام
احتمالا مشکل از کوکی ها هست.
عبارت : "رفع مشکل ورود " یا "کوکی" را جستجو کنید
موفق باشید
کد تخفیف نت افراز (12 درصد تخفیف خرید هاست نت افراز) : UC060UXT
پاسخ
 سپاس شده توسطbb my (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۱۴:۴۷:۰۹ عصر)
البته یک چیزی رو یادم رفت بگم. تو یکی از مراحل نصب یک گزینه ای وجود داشت به نام کوکی و چون نفهمیدم اون چیه همون طوری به حال خودش رها کردم.امکان داره از اون باشه؟
پاسخ
معمولا خودش درست نشون میده اما ممکنه احتمالی خراب بشه.توی همون تاپیک که گفتن میتونید پیدا کنید و تنظیمش کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطbb my (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۱۷:۰۲:۱۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۲۱:۴۵:۴۱ عصر)
ممنون. من طبق اموزش ها اومدم تو فایل setting.php مقدار cookiedomain رو localhost قرار دادم (اخه از ومپ سرور استفاده می کنم) و مقدار cookiepath رو اون مسیری که کل اسکریپت در اونجا قرار داره رو وارد کردم.اما همچنان من افلاین هستم.!!!!! واقعا گیر مشکل بزرگی افتادم.
پاسخ
نسخه های قبلتر رو نصب و امتحان کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطbb my (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۱۷:۳۱:۵۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۲۱:۴۵:۵۶ عصر)
کلا این مای بی بی را که نصب کردید پاک کنید و دوباره یک بار دیگه مای بی بی را نصب کنید.
کد تخفیف نت افراز (12 درصد تخفیف خرید هاست نت افراز) : UC060UXT
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان