هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در چت باکس مای بی بی 1.6
سلام وقت بخیر
چت باکس من متن های و پیام های داخل چت نمایش داده نمیشه میزنه در حال بارگذاری...
تا زمانی که پیام نزارم و ارسال نکن اینجوری ولی وقتی پیام میزارم متن پیام نمایش داده میشه
[تصویر:  67034700735043292894.png]
پاسخ
یکم طول میکشه تا لود شدن چت باکس

خوب شما از یه چت باکس دیگه استفاده کنید
طراحی و نصب قالب
نصب مای بی بی
ترجمه قالب
ترجمه پلاگین
پشتیبانی انجمن

با قیمت مناسب
برای سفارش در ارتباط باشید

Telegram: Sarmadi_mahdi
Instagram: mahdi_.sarmadi
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۳/۹/۱۱، ۱۸:۳۷:۴۱ عصر)
عجب راهنمایی دوست عزیز اینو میدونم میتونم یه چت دیگه نصب کنم اما تمایل داشتم با این چت کار کنم به هر حال ممنون ازت :|
پاسخ
با درود
نه تنها این چت باکس بلکه بقیه هم آخرین بخش هستند که در سایت بالا می آیند و این چت باکس یه کمی بیشتر . توجه داشته باشید که این چت رومی که اصرار در داشتنش را دارید چت روم مفصلی بوده که نویسنده ی فعلی شاخ و برگ هاشو زده و بعد از مدتی هم به امان خدا رهایش کرد و گفت دیگه خسته شدم چون باگ زیاد داشت .نمونه ی نخست این پلاگین را در اینجا ببینید (با کلی چیزهایی که داشته ربات و بی بی کد و غیره و البته کلی باگ امنیتی) . من هم پیش از این روی انجمنم داشتم (با همین مشکلی که الان شما دارید) که جعبه پیام اینفرنو ( آتشین)  را جایگزین آن کردم و راضی هم هستم (شکلک ها کلیکی هستند) درحال حاضر هم در تالار میدوری موجود است با کلی امکانات و بدون فشار زیاد به سرور و هاست و غیره . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۳/۹/۱۱، ۱۸:۴۱:۰۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۱۱، ۲۰:۳۴:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان