هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.8] نمایش تصویر و فیلم بصورت پاپ آپ
Heart 
با درود

راه کاری برای نمايش تصوير و يا فيلم های يوتيوب در همان صفحه ی انجمن برای دوستان قرار می دهم . این راهکار برای مای بی بی 1.8 به بالا است و روی 1.6 و 1.4 کار نمیکند . نخست تصویر های پیوستی را ببینید . در صورت علاقه مند شدن کارهای زیر را باید انجام دهید .

====================

====================

گام نخست : فایل جاوای پیوستی را در پوشه ی"jscripts" آپلود کنید

گام دوم : به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر > قالب های گروه بندی نشده > بخش headerinclude
وکد های زیر را پیدا کنید

کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1800"></script

سپس کدهای زیر را بعد از آن وارد کنید

کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/extra.js"></script

کار تمام است .
از این پس هرموقع آدرس تصویر و یا آدرس فیلمی در یو تیوب را بصورت مستقیم در پست ها وارد کنید , با کلیک روی آن در همان صفحه بصورت پاپ آپ نمایش داده خواهند شد (مانند تصویر پیوستی)

.zip   extra.zip (اندازه: 731 bytes / تعداد دفعات دریافت: 6)

منبع : تالار میدوری
لینک اصلی : http://community.mybb.com/thread-160840.html
پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۷:۵۲:۵۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۹:۱۹:۴۶ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۹/۶، ۲۳:۱۰:۱۹ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۳/۹/۸، ۰۹:۳۸:۱۶ صبح) ، irancook (۱۳۹۳/۹/۱۲، ۰۹:۳۹:۳۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۳، ۰۹:۲۵:۴۲ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۹/۱۳، ۲۳:۱۸:۵۸ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۳:۵۱:۲۰ عصر)
ممنون از این آموزش

بار اول که روی تصویر کلیک میکنم نصفش میره پاین صفحه ، مجدد که باز میکنم خوب نشون میده
نمیشه کاری کرد همون کلیک اول درست نشون بده ؟
پاسخ
با درود
مربوط به قالب میتونه باشه . من توی لوکال و قالب پیش فرض آزمایش کردم و شات ها هم از لوکال هستند . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۳، ۱۶:۲۳:۲۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۹/۱۳، ۱۶:۳۳:۳۳ عصر) ، irancook (۱۳۹۳/۹/۱۳، ۱۸:۳۶:۰۷ عصر)
روش کار میکنم ببینم میتونم درستش کنم یا نه
بازم ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان