هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی هاست برای انجمن بزرگ
سلام میدونم ارسالم تکراری
میشه لطفا کمک کنی یه هاست خب برای انجمن بزرگ معرفی کنی یه هاست میخوام فضای 10 گیگ
لطفا یه عالی با قیمت مناسب معرفی کنید
ممنون از شما
پاسخ
نیما جان هاست خیلی خوب واقعا پیدا کردنش سخته توی ایران چون هر کدوم یه ایرادی داره اما به نظر من اینا بدک نیستن
ابتین وب
هاست پرداز

هاست دی ال و پارس وی پی اس هم خوبن فقط هزینه هاش یه مقدار زیاده
کلا نظر من اینه خواستی هاست بگیری به 1.پشتیبانی قوی 2.متناسب بودن تعداد سایتهای میزبانی شده بر روی سرورها،دقت کن
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۹/۱، ۱۴:۵۳:۲۱ عصر)
مرسی داداشم
آیا گدینه های دیگه ای هم وجود داره که خوب باشه
مثل
مهر هاست
وندا هاست
سرور ایران
پاسخ
هاست ایران هم بد نیست!
پاسخ
 سپاس شده توسطShahin X2 (۱۳۹۳/۹/۱، ۲۰:۵۲:۵۸ عصر)
با این حجم سرور مجاری بگیری خوبه - شاید کمی  گرون در بیاد ولی ارزش داره -بعضی از هاستینگ ها رو منابع سرور خیلی حساس هستن 

گول حرفای هر فروشنده هاست رو هم نخور -موقع فروش ی چیز میگن و موقع پشتیبانی چیز دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسطکویر (۱۳۹۳/۹/۱، ۱۹:۵۶:۵۷ عصر)
سلام

من دارم میتونم واسه تست سرعت هم چند روز بهتون واسه تست بدم

اگه خواستید بگید Heart
پاسخ
(۱۳۹۳/۹/۱، ۱۷:۵۱:۳۸ عصر)H@DI نوشته است: با این حجم سرور مجاری بگیری خوبه - شاید کمی  گرون در بیاد ولی ارزش داره -بعضی از هاستینگ ها رو منابع سرور خیلی حساس هستن 

گول حرفای هر فروشنده هاست رو هم نخور -موقع فروش ی چیز میگن و موقع پشتیبانی چیز دیگه

من رفتم سراغ سرور مجازی
RAM 512 مگابایت

هارد دیسک 30 گیگابایت
پهنای باند 1500 گیگابایت
قيمت(ماهیانه) 20,000 تومان ماهانه
سرور مجازی vps
نظرت چیه خوبه؟
دیگه مشکل پیدا نمیکنم که مصرف زیاد اخه تو هاستی که هستم هاست مصدود میکنن میگنم پردازش زیاده در حالی که فقط مای بی بی نصب و چندتا پلاگین مورد نیاز
پاسخ
(۱۳۹۳/۹/۱، ۲۰:۰۰:۰۱ عصر)کویر نوشته است:
(۱۳۹۳/۹/۱، ۱۷:۵۱:۳۸ عصر)H@DI نوشته است: با این حجم سرور مجاری بگیری خوبه - شاید کمی  گرون در بیاد ولی ارزش داره -بعضی از هاستینگ ها رو منابع سرور خیلی حساس هستن 

من رفتم سراغ سرور مجازی
RAM 512 مگابایت

هارد دیسک 30 گیگابایت
پهنای باند 1500 گیگابایت
قیمت(ماهیانه) 20,000 تومان ماهانه
سرور مجازی vps
نظرت چیه خوبه؟
دیگه مشکل پیدا نمیکنم که مصرف زیاد اخه تو هاستی که هستم هاست مصدود میکنن میگنم پردازش زیاده در حالی که فقط مای بی بی نصب و چندتا پلاگین مورد نیاز

سلام
دقت کنید سرور مجازی بدون مدیریت هست و بک آپ هم نداره و هر ماه لایسنس دایرکت ادمین یا ... را هم باید بپردازید.
بیشتر تحقیق کنید
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطballance (۱۳۹۳/۹/۱، ۲۲:۱۶:۵۳ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۹/۱، ۲۲:۴۹:۰۶ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۹/۲، ۰۰:۵۱:۰۸ صبح)
ممنون از دوست عزیزمون iranshahrsaz

درباره مدیریت باید بگم که منظور از مدیریت این است که امنیت سرور به دست خودتان است و باید آن را کانفیگ(تنظیمات اولیه) کنید

البته در مورد کانفیگ خود آنها هم میتوانند انجام دهند ولی در قبال آن هم هزینه ای دریافت میکنند

در مورد لایسنس ها هم باید بگم که فقط برای سی پنل و دایرکت ادمین هزینه ای ماهانه یا سالانه باید پرداخت کنید که برای سی پنل حدودا 15 دلار ماهانه و دایرکت ادمین حدودا 3 الی 4 دلار در ماه ولی داریم پنل هایی که رایگان اند ولی در همه این ها سی پنل از همه بهتر سپس دایرکت ادمین بعد پنل های دیگر.(همون قضیه هرچی پول بدی آش میخوری Big Grin )

نکته دیگر هم که باید مد نظر قرار بدید

فضای رم است

رم برای یک انجمن حداقل 2048 مگ باید باشد تا جواب دهد

اگر بازدید ها خیلی بالاست; 4096 پیشنهاد میشود

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۳/۹/۲، ۰۲:۰۴:۰۹ صبح) ، ballance (۱۳۹۳/۹/۲، ۱۰:۵۳:۵۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان