هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در مدیریت
با سلام خدمت دوستان عزیز
بعد از گذشت 3 سال مجددا به دنیای جدید مای بی بی برگشتم
الان یه مشکلی دارم
من مای بی بی ورژن 1.8 رو از همین سایت دانلود و روی لوکال نصب کردم. هیچ پلاگین و پوسته ای نصب نشده و هنوز خام هست.
مشکلی که من دارم اینکه وارد مدیریت مای بی بی که میشم خیلی راحت وارد میشه ولی فقط در صفحه اول و هر قستمی از مدیریت رو بخوام وارد بشم مجددا از من مشخصات ورود به ادمین رو میخواد و هر چی مشخصات رو میزنم اجازه ورود نمیده. حتی پیامی هم نمیده که مشخصات رو اشتباه وارد کردم!
اپر دوستان بتونن راه حل این مشکل رو سریع بهم بگن ممنون میشم
لازمه بگم که من هیچ مطلبی اضافه نکردم و در دو تا مرورگر هم تست کردم و باز همین مشکل رو داره
و برای نیاز هم بگم از xampp 3.2.1  استفاده میکنم.
پاسخ
من که وقتی مای بی بی داشتم و با فیلنرشکن وارد میشدم دوباره خروج میکرد

اگه فیلنر شکنت روشنه خاموشش کن Blush

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
(۱۳۹۳/۸/۳۰، ۱۸:۲۶:۴۸ عصر)a.armaney نوشته است: من که وقتی مای بی بی داشتم و با فیلنرشکن وارد میشدم دوباره خروج میکرد

اگه فیلنر شکنت روشنه خاموشش کن Blush

مرسی دوست عزیز ولی مشکل از فیلتر شکن نیست......
چون اصلا فیلتر شکنی اجرا نیست
بعدشم اگر فیلتر شکنی اجرا باشه و مشکل هم از فیلتر شکن باشه کلا صفحه اول ادمین هم نباید وارد بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۸/۳۰، ۱۸:۴۷:۴۳ عصر)
الان متوجه شدم که تو انجمن هم نمیتونم با نام کاربری که تو زمان نصب به عنوان مدیر تعریف کردم هم وارد بشم. وقتی ورود رو میزنم و نام و
پسورد رو میدم وارد میشه ولی نمیتونه کوکی رو نگه داره و بعد که صفحه دوباره بارگذاری میشه مدیریت وارد نشده و دوباره باید روی ورود کلیک کنی
پاسخ
درود
کوکی های MyBB را تنظیم نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱، ۰۸:۴۹:۵۳ صبح) ، fatemebanoo (۱۳۹۳/۹/۴، ۰۰:۲۱:۲۶ صبح)
(۱۳۹۳/۸/۳۰، ۲۲:۱۲:۳۷ عصر)Mr.Am!n نوشته است: درود
کوکی های MyBB را تنظیم نمایید.

مرسی دوست عزیز
مشکل از کوکی ها هم نبود و پیداش نکردم مشکل کجاست....
ولی به هر حال بیخیال افلاین کار کردن شدن و الان وب سایت رو انلاین روی هاست خودم نصب کردم و ودارم روش کار میکنم.
تموم شد لینکش رو برای مشاهده تو امضا قرار میدم.
پاسخ
با سلام و خسته نباشید

ببخشید تو پنل تیک دسترسی محرومیت برای ناظم و مدیر ارشد فعال هستش، اما ناظم و ارشد میگن دسترسی ندارن برای محروم کردن کاربرا..دلیلش چی هست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان