هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
post bit another user
ببخشید من با استفاده از این دوست بالایی مشکلم حل شد خدارا شکری فقط اینکه  این http://community.mybbiran.com/thread-16821.html  اسکریپت قسمت هایی java و ajax داره که من نمیدونم باید کجا اپلودشون کنم
کسی میدونم؟
اون لینک پلاگین برای 1.4 هست و برای 1.6 هم سازگار شدش هست.اما برای 1.8 منتشر نشده متاسفانه.

شما از نسخه 1.8 استفاده میکنید وقالبتون مربوط به 1.6 هست.قطعا دچار مشکلات زیادی چون این پلاگین ها خواهید شد.(یا پوسته رو سازگار کنید«آموزشش هست» یا اینکه پوسته سازگار با 1.8 رو نصب کنید)

موفق باشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۸، ۱۸:۱۲:۰۹ عصر)
(۱۳۹۳/۸/۲۸، ۱۸:۰۵:۳۲ عصر)gun نوشته است: ببخشید من با استفاده از این دوست بالایی مشکلم حل شد خدارا شکری فقط اینکه  این http://community.mybbiran.com/thread-16821.html  اسکریپت قسمت هایی java و ajax داره که من نمیدونم باید کجا اپلودشون کنم
کسی میدونم؟

باید آموزش نصب پلاگین رو کامل بخونید.
هر فایل و فولدری همونطوری که توی پک هست توی هاست هم موجوده که عینا باید فایل ها داخل همون پوشه ها قرار بگیرن.
مثلا فایل های درون پوشه inc توی پوشه inc درون هاست باید ریخته بشه و همینطور فایل های درون inc/plugins توی inc/plugins هاست
و همینطور jscripts توی پوشه jscript هاست با همون حالت(اگر پوشه ای دارن با همون پوشه و اگر نه همون فایل رو درون جی اسکریپت بریزید.)
فکر کنم باز بودن این موضوع بیهوده باشه چون از مبحث اصلیش خارج شده.

با احترام بسته شد×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۹، ۰۹:۲۱:۲۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان